Hetrik Ferenca

Šéfredaktor|4. jún 2019 o 14:05

Partizán Bardejov - FK Humenné 1:4 (1:2), v stretnutí 12. kola I. ligy starších žiakov U15, skupina Východ.

Góly:  Labáš – Ferenc 3, Šnúrik 1. ŽK: Šnúrik. Rozhodovli: Branislav Marko, Tobiáš Pacák. 24 divákov.

PARTIZÁN:  Popjak – Švec, Kimák, Pecha, Labáš, Hadváb, Klihajdík,  Barpiovský, Pangrác, kuľka, Delin. Tréner Mikuláš Čeč, vedúci mužstva Jakub Soušek.

FK:  Horňák – balica, Kofira, Olah, Turcovský, Ferenc, tantoš, Kováč, Polomčák, hančár, Šnúrik, striedali. Lojan, Bratko, Baranek. Tréner Martin Polák, vedúci mužstva Štefan jakubov.

Hostia od začiatku vychádzali zo zabezpečenej obrany a rýchlymi útokmi  ohrozovali bránu domácich, najmä hosťujúci Ferenc.  A práve Ferencovi sa podaril husársky kúsok, keď v 17.  min.  domácim strelil dva góly.  Hostia trochu poľavili a domáci minútu pred koncom prvého polčasu znížili Labášom na 1:2.

Po prestávke chceli domáci vyrovnať, no zabudli na obranu, čo využil Ferenc a v 41. min. zavŕšil hetrik.  Domáci zostali zaskočení, viazli im prihrávky a nedarilo sa im presadiť pred hosťujúcou bránou. Humenčania štyri minúty pred koncom zápasu Šnúrikom spečatili svoje víťazstvo.

Text: PA, ilustračné foto FK Humenné  U15. PA