21.10.2020 16:00    Prebieha
22.10.2020 15:00   o 5h26m54s
22.10.2020 16:00   o 6h26m54s
24.10.2020 10:00   o 2d26m54s
24.10.2020 10:00   o 2d26m54s
24.10.2020 10:00   o 2d26m54s
24.10.2020 10:00   o 2d26m54s
24.10.2020 10:00   o 2d26m54s
24.10.2020 10:00   o 2d26m54s
24.10.2020 10:00   o 2d26m54s
24.10.2020 10:00   o 2d26m54s
24.10.2020 11:30   o 2d1h56m54s
24.10.2020 12:00   o 2d2h26m54s
24.10.2020 12:00   o 2d2h26m54s
24.10.2020 12:00   o 2d2h26m54s
24.10.2020 12:00   o 2d2h26m54s
24.10.2020 12:00   o 2d2h26m54s
24.10.2020 12:00   o 2d2h26m54s
24.10.2020 14:15   o 2d4h41m54s
24.10.2020 14:30   o 2d4h56m54s
24.10.2020 14:30   o 2d4h56m54s
24.10.2020 14:30   o 2d4h56m54s
24.10.2020 14:30   o 2d4h56m54s
24.10.2020 14:30   o 2d4h56m54s
25.10.2020 10:00   o 3d26m54s
25.10.2020 10:00   o 3d26m54s
25.10.2020 10:00   o 3d26m54s
25.10.2020 11:00   o 3d1h26m54s
25.10.2020 11:30   o 3d1h56m54s
25.10.2020 11:30   o 3d1h56m54s
25.10.2020 11:30   o 3d1h56m54s
Súťaže
VI.liga FELBER-dospelí-MO ObFZ SE (Muži)
VI.liga FELBER-dospelí-MO ObFZ SE, sk.B, 11. kolo
VI.liga FELBER-dospelí-MO ObFZ SE (Muži)
VI.liga FELBER-dospelí-MO ObFZ SE, sk. A, 11. kolo
17.10.2020 14:30    Prebieha
18.10.2020 14:30
: 0
18.10.2020 14:30    Prebieha
18.10.2020 14:30
: 0
18.10.2020 14:30    Prebieha
18.10.2020 14:30
: 0
18.10.2020 14:30    Prebieha
VII.liga -SPORTIKA- dosp. II.tr.-ObFZ SE (Muži)
Základná časť, 11. kolo
VIII.liga - SPORTIKA-dosp.-III.tr.-ObFZ SE - MY (Muži)
Základná časť, 11. kolo
SPORTIKA CUP ObFZ SE (Muži)
2. ročník, 2. kolo
01.09.2020 16:30
5 : 0
01.09.2020 16:30    Ukončený
15.09.2020 16:00
1 : 0
15.09.2020 16:00    Ukončený
15.09.2020 16:00
: 4
15.09.2020 16:00    Ukončený
15.09.2020 16:00    Ukončený
15.09.2020 16:00
5 : 1
15.09.2020 16:00    Ukončený
15.09.2020 16:00
5 : 0
15.09.2020 16:00    Ukončený
VI.liga-dorast-U19-MO-ObFZ SEU19 (Muži)
VI.liga-dorast-U19-MO-ObFZ SE, sk. B, 11. kolo
VI.liga-dorast-U19-MO-ObFZ SEU19 (Muži)
VI.liga-dorast-U19-MO-ObFZ SE, sk. A, 11. kolo
17.10.2020 11:30
: 0
17.10.2020 11:30    Prebieha
18.10.2020 10:00    Prebieha
18.10.2020 11:30    Prebieha
18.10.2020 11:30
: 0
18.10.2020 11:30    Prebieha
18.10.2020 11:30
: 0

18.10.2020 11:30    
0
IV.liga-žiaci-U15-ObFZ SEU15 (Muži)
IV.liga-žiaci-U15-ObFZ SE, sk. B, 11. kolo
17.10.2020 10:00
: 0
17.10.2020 10:00    Prebieha
17.10.2020 10:00
: 0
17.10.2020 10:00    Prebieha
17.10.2020 10:00
: 0

17.10.2020 10:00    
0
IV.liga-žiaci-U15-ObFZ SEU15 (Muži)
IV.liga-žiaci-U15-ObFZ SE, sk. A, 11. kolo
17.10.2020 10:00    Prebieha
17.10.2020 10:00
: 0

17.10.2020 10:00    
0
17.10.2020 11:30
: 0
17.10.2020 11:30    Prebieha
IV.liga-MLŽ-U13-ObFZ SEU13 (Muži)
IV.liga-MLŽ-U13-ObFZ SE, 11. kolo
Prípravka -U11-MO ObFZ SEU11 (Muži)
Prípravka -U11-MO ObFZ SE, sk. B, 11. kolo
17.10.2020 12:00
: 0
17.10.2020 12:00    Prebieha
17.10.2020 12:00    Prebieha
17.10.2020 12:00    Prebieha
17.10.2020 16:00
: 0
17.10.2020 16:00    Prebieha
Prípravka -U11-MO ObFZ SEU11 (Muži)
Prípravka -U11-MO ObFZ SE, sk. A, 11. kolo
Prípravka -U9-MO ObFZ SEU09 (Muži)
Prípravka -U9-MO ObFZ SE, 10. kolo
17.10.2020 14:00
: 0
17.10.2020 14:00    Prebieha
18.10.2020 10:00
: 0
18.10.2020 10:00    Prebieha
18.10.2020 12:00
: 0
18.10.2020 12:00    Prebieha
18.10.2020 12:00
: 0
18.10.2020 12:00    Prebieha
18.10.2020 12:00
: 0
18.10.2020 12:00    Prebieha
Komisie
SE-STK-2020/2021-0347Kontumácia 10.k Košariská - Bukovec
SE-STK-2020/2021-0346Kontumácia 10.k Smrdáky - Smolinské
SE-STK-2020/2021-034510.kolo Stanovisko k štartu hráča FC Bradlan Košariská
SE-STK-2020/2021-03448.k U11 Kunov - Koválov
SE-DK-2020/2021-0089DS - Smolinské
SE-DK-2020/2021-00875 ŽK - Alexander Maxian - Borský Svätý Jur
SE-KR-2020/2021-0009Pochvala R,AR - TJ Bukovec
SE-KR-2020/2021-0008Vetácia R - FK TJ Kúty
SE-KR-2020/2021-0007Pochvala R/AR - FK Borský Svatý Jur
SE-KR-2020/2021-0006Žiadosť - FK Smrdáky
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Partneri