Správy zväzu

 • MŠK Žilina s finančným darom pre ObFZ Žilina
  ut 09:51
  MŠK Žilina s finančným darom pre ObFZ ŽilinaNajmenší počet žltých kariet, málo faulov, hodnotenie delegovaných osôb i ďalšie fair play kritériá rozhodli o tom, že táto cena a zároveň finančná čiastka 10 000,- € z Niké – Fondu pre budúcnosť športu – poputuje Šošonom. Avšak, nie tak úplne. Viac prezrádza generálny riaditeľ MŠK Žilina Jaroslav Bačík, ktorý osobne prevzal cenu na galavečeri v Bratislave.
  ut 09:51
 • Nomináciu výberu ObFZ Žilina, Čadca „2012“
  ut 09:44
  Nomináciu výberu ObFZ Žilina, Čadca „2012“Nominácia výberu ObFZ Žilina, Čadca „2012“ na 2. kolo medzioblastného výberu v Žiline, ktoré sa bude konať dňa 22. mája 2024.
  ut 09:44
 • I. DOXXbet trieda - Bytčica v hre o konečné druhé miesto
  ut 09:39
  I. DOXXbet trieda - Bytčica v hre o konečné druhé miestoFutbalisti Lietavskej Lúčky cestovali na zápas s lídrom v Kamennej Porube s ôsmimi hráčmi, ktorí inkasovali štyri góly. Bytčica vo Veľkom Rovnom nezaváhala a po víťazstve rozdielom troch gólov si odviezla tri body. Dlhé Pole v domácom prostredí len remizovalo s Hôrkami.
  ut 09:39
 • II. DOXXbet trieda - Postupová naháňačka naberá na poriadnych obrátkach
  ut 09:32
  II. DOXXbet trieda - Postupová naháňačka naberá na poriadnych obrátkachMagnetom 22. kola bol zápas prvých dvoch mužstiev v Nezbudskej Lúčke, domáci o výsledku rozhodli v úvode druhého polčasu a dostali sa na prvé miesto tabuľky. Rašov nastrieľal Pšurnoviciam deväť gólov, tie už majú na svojom konte viac ako sto inkasovaných gólov.
  ut 09:32
 • III. DOXXbet trieda - Lukáš Harciník pečatil dvoma gólmi víťazstvo Turia v šlágri kola
  ut 00:00
  III. DOXXbet trieda - Lukáš Harciník pečatil dvoma gólmi víťazstvo Turia v šlágri kolaŠlágrom 20. kola tretej oblastnej súťaže bol zápas Turia s Divinou. Hostia pred poltisícovou kulisou dvakrát viedli, ale Lukáš Harciník dvoma gólmi otočil misku váh pre Turie. V kole bohatom na góly UNIZA Žilina, Jablonové a Dolný Hričov nastrieľali svojim súperom po sedem gólov.
  ut 00:00
Viac správ
Mirage shopping centerDoxxBet
Súťaže - aktuálne zápasy
Partneri
DoxxbetMirage shopping center
Komisie
Komisie neprijali v tejto sezóne žiadne rozhodnutia.
Nachádzate sa tu: