PN-logo.jpg
25.09.2020 16:00    Ukončený
26.09.2020 09:00    Prebieha
26.09.2020 09:00    Prebieha
26.09.2020 09:00    Prebieha
26.09.2020 09:00    Prebieha
26.09.2020 09:00    Prebieha
26.09.2020 09:00    Prebieha
26.09.2020 12:00    
0
26.09.2020 12:00    Ukončený
26.09.2020 13:00    Ukončený
26.09.2020 14:00    
0
26.09.2020 14:00    
0
26.09.2020 14:00    
0
26.09.2020 14:00    Ukončený
26.09.2020 14:00    Ukončený
26.09.2020 16:00    Ukončený
27.09.2020 12:00    Ukončený
27.09.2020 12:30    Prebieha
27.09.2020 12:30    Ukončený
27.09.2020 12:30    Ukončený
27.09.2020 15:30    Prebieha
27.09.2020 15:30    Prebieha
27.09.2020 15:30    Prebieha
27.09.2020 15:30    Prebieha
02.10.2020 17:00   o 5d23m26s
03.10.2020 09:00   o 5d16h23m26s
03.10.2020 09:00   o 5d16h23m26s
03.10.2020 09:00   o 5d16h23m26s
03.10.2020 09:00   o 5d16h23m26s
03.10.2020 09:00   o 5d16h23m26s
03.10.2020 09:00   o 5d16h23m26s
03.10.2020 10:00   o 5d17h23m26s
03.10.2020 10:00   o 5d17h23m26s
03.10.2020 10:00   o 5d17h23m26s
03.10.2020 10:00   o 5d17h23m26s
03.10.2020 10:00   o 5d17h23m26s
03.10.2020 10:00   o 5d17h23m26s
03.10.2020 10:00   o 5d17h23m26s
03.10.2020 10:00   o 5d17h23m26s
03.10.2020 10:00   o 5d17h23m26s
03.10.2020 10:00   o 5d17h23m26s
03.10.2020 10:00   o 5d17h23m26s

10.08.2020 | Autor: Ladislav Mochnacký

Rozpis ObFZ Humenné 2020-2021

18.06.2020 | Autor: Ladislav Mochnacký

Zmeny a doplnky pravidiel futbalu 2020/2021 (pre všetky súťaže SFZ, s účinnosťou od 1. 7. 2020)

14.04.2020 | Autor: Ladislav Mochnacký

INFORMÁCIE O VZDELÁVANÍ TRÉNEROV 2020

Informácie o vzdelávaní trénerov v súčasnej situácii a plánovaných aktivitách v II. polroku 2020

06.03.2020 | Autor: Ladislav Mochnacký

HALOVÝ TURNAJ OBFZ HUMENNÉ – MLADŠÍ ŽIACI U13

ObFZ Humenné 6.3.2020 usporiadal v športovej hale v Humennom halový futbalový turnaj pre mladších žiakov U13. ----Konečné poradie: 1. FK Humenné, 2.MŠK Spartak Medzilaborce, 3. FK Kamenica n/C., 4.OŠK Udavské, 5.TJ Vihorlat Z.Hámre, 6.TJ Družstevník Lieskovec, 7. OFK Agrifop Stakčín, 8. TJ Ptava NV Ptičie --najlepší strelec: Milan Bajcura (FK Humenné)- 6 gólov) --najlepší brankár: Matej Salamon (MŠK Spartak Medzilaborce), --najlepší hráč: Gabriel Pindroch (TJ Vihorlat Z.Hámre), -----Výsledky nájdete: https://obfz-humenne.futbalnet.sk/sutaz/3097/

04.03.2020 | Autor: Ladislav Mochnacký

HALOVÝ TURNAJ OBFZ HUMENNÉ – DORAST U19

ObFZ Humenné 4.3.2020 usporiadal v športovej hale v Humennom halový futbalový turnaj pre dorastencov U19 konečné poradie: 1.TJ Jasenov, 2.TJ Družstevník Dlhé n/C, 3.FO Ajax Pakostov, 4.TJ Ptava NV Ptičie, 5.OŠK Udavské, 6.OFK Agrifop Stakčín, 7. TJ Slávia Lackovce, 8. OFK Hažín n/C ----Najlepší hráč: Daniel Hostiňak (Dlhé), naj. brankár: Kristán Revák (Jasenov), najlepší strelec: Patrik Skalka(Jasenov)- 4 gólov) . ----Výsledky nájdete: https://obfz-humenne.futbalnet.sk/sutaz/3096/

02.03.2020 | Autor: Ladislav Mochnacký

HALOVÝ TURNAJ OBFZ HUMENNÉ – ŽIACI U15

ObFZ Humenné 2.3.2020 usporiadal v športovej hale v Humennom halový futbalový turnaj pre žiakov U15: 1. OŠK Kochanovce, 2. TJ Ptava NV Ptičie, 3. OŠK Ohradzany, 4.TJ Jasenov, 5.TJ Slovan Belá n/C., 6.TJ Družstevník Borov, 7. FK Kamenica, 8. TJ Družstevník Chlmec Najlepší hráč: Simon Savka (Ptičie), naj. brankár: Stanislav Švec (Ohradzany), najlepší strelec: Tobias Hrabík (Belá n/C.)- 9 gólov) . Výsledky nájdete: https://obfz-humenne.futbalnet.sk/sutaz/3095/

26.02.2020 | Autor: Ladislav Mochnacký

SLÁVNOSTNÉ VYHLÁSENIE 11 ROKA

ObFZ Humenné 28.2.2020 slávnostne vyhlásil futbalovú 11 roka 2019 v penzióne Aston v Humennom 11 ROKA 2019 ObFZ HUMENNÉ 1-Miroslav Lazor - TJ Jednota Kr.Brod 2-Lukáš Gabák - OŠK Kochanovce 3-Michal Paraska - ŠK Slávia Lackovce 4-Ondrej Olexik - TJ SL Nižná Sitnica 5-Peter Pavlík - OŠK Kochanovce 6-Marek Jašš - FO Ajax Pakostov 7-Peter Hoľko -TJ Prevádzkar V.Sitnica 8-Ruslan Ljubarskij - ŠK Slávia Lackovce 9-Vladimír Kolesár -TJ Družst. N.Ladičkovce 10-Jozef Fedorko - FO Ajax Pakostov 11-Anton Timuľák - TJ Dr. Radvaň n/L Najlepší hráč do 20 rokov Adrián Svičin - TJ Dr. Radvaň n/L Najlepší dorastenec Viliam Luksaj - OFK Hažín Najlepší žiak Tobias Hrabik -TJ Slovan Belá n/C Najlepšia žiačka Anna Mária Ufnárová - FK Humenné Najkrajší gól 2019 Viktor Melník -TJ Tvarona Ulič Najlepší rozhodca ObFZ Humenné Martin Jelinek Najlepší "typér" 11 - Ladislav Džatko /Lieskovec)

Súťaže
Pohár Nexis Fibers ObFZ HE (Muži)
Pohár Nexis Fibers a ObFZ HE, 3. kolo
II. TR. DOSPELÍ ObFZ HUMENNÉ (Muži)
I I.TRIEDA ObFZ HE, 9. kolo
26.09.2020 16:00
3 : 0
26.09.2020 16:00    Ukončený
27.09.2020 12:30    Prebieha
27.09.2020 12:30    Ukončený
27.09.2020 12:30
: 5
27.09.2020 12:30    Ukončený
27.09.2020 15:30
: 0
27.09.2020 15:30    Prebieha
27.09.2020 15:30
: 0
27.09.2020 15:30    Prebieha
I.trieda DORAST U19 ObFZ HEU19 (Muži)
I.trieda DORAST U19 ObFZ HE, 7. kolo
26.09.2020 13:00    Ukončený

26.09.2020 14:00
: 0
26.09.2020 14:00    
0

26.09.2020 14:00
: 0
26.09.2020 14:00    
0
26.09.2020 14:00
: 0

26.09.2020 14:00    
0
26.09.2020 14:00
: 4
26.09.2020 14:00    Ukončený
I.TR. ŽIACI U15 ObFZ HEU15 (Muži)
I.TR. ŽIACI U15 ObFZ HE, 7. kolo
25.09.2020 16:00    Ukončený
26.09.2020 12:00
5 : 1
26.09.2020 12:00    Ukončený
26.09.2020 14:00    Ukončený
Do zápasu ostáva
5d19h23m26s
03.10.2020 12:00

03.10.2020 12:00   o 5d19h23m26s
II.TR. ŽIACI U15 ObFZ HEU15 (Muži)
II.TR.-ST. ŽIACI-U15-SK.B-ObFZ HE, 3. kolo
19.09.2020 10:00
: 9
19.09.2020 10:00    Ukončený
19.09.2020 14:00    Ukončený
27.09.2020 12:00    Ukončený
II.TR. ŽIACI U15 ObFZ HEU15 (Muži)
II.TR.-ST. ŽIACI-U15-SK.A-ObFZ HE, 3. kolo
I.trieda MLADŠÍ ŽIACI ObFZ HEU13 (Muži)
I.trieda MLADŠÍ ŽIACI SK B ObFZ HE, 9. kolo
19.09.2020 10:00
: 0

19.09.2020 10:00    
0
19.09.2020 10:00    Ukončený
I.trieda MLADŠÍ ŽIACI ObFZ HEU13 (Muži)
I.trieda MLADŠÍ ŽIACI SK A ObFZ HE, 9. kolo
19.09.2020 10:00
: 0

19.09.2020 10:00    
0
Do zápasu ostáva
26d17h23m26s
24.10.2020 10:00
24.10.2020 10:00   o 26d17h23m26s
PRÍPRAVKA U11 ObFZ HEU11 (Muži)
PRÍPRAVKA U11 ObFZ HE, 8. kolo
26.09.2020 09:00
: 0
26.09.2020 09:00    Prebieha
26.09.2020 09:00    Prebieha
Komisie
HE-STK-2020/2021-1098Zrušenie stretnutia I. trieda dospelí 9. kolo TJ Družstevník Dlhé nad Cirochou - OŠK Kochanovce dňa 27.9.2020
HE-STK-2020/2021-1097Zmena hracieho dňa a UHČ v stretnutí I. trieda žiaci U15 8. kolo TJ Družstevník Borov - TJ Ptava Ptičie dňa 2.10.2020 o 17,00 hod
HE-STK-2020/2021-1096Zmena UHČv stretnutí I. trieda dorast 7.kolo F.O. Ajax Pakostov – TJ Družstevník Dlhé nad Cirochou dňa 26.9.2020 o 13,00 hod
HE-STK-2020/2021-1095Zmena hracieho dňa a UHČ v stretnutí II. trieda dospelí 8. kolo TJ Družstevník Oľka – TJ Družstevník Modrá nad Cirochou dňa 31.10.2020 o 14,00 hod
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
HE-KR-2020/2021-0024Pochvala na výkon rozhodcov
HE-KR-2020/2021-0023Pochvala na výkon rozhodcov
HE-MK-2020/2021-0010Vrátené poplatky za transfery 1-3.2020 - Modrá
HE-MK-2020/2021-0009Vrátené poplatky za transfery 1-3.2020 - Ulič
HE-MK-2020/2021-0008Vrátené poplatky za transfery 1-3.2020 - Oľka
HE-MK-2020/2021-0007Vrátené poplatky za transfery 1-3.2020 - Z.Hámre
HE-OK-2020/2021-0002HE-OK 2020/2021-0002
HE-OK-2020/2021-0001HE-OK 2020/2021-0001
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Partneri