Snina - FC Košice 3:1

Šéfredaktor|12. nov 2018 o 15:40

FOTOGALÉRIA ZO ZÁPASU I. LIGY STARŠÍCH ŽIAKOV U15, skupina VÝCHOD MFK SNINA - FC KOŠICE 3:1 (0:0). Góly: Kroka, Minčič, Voloch - Čuchta. Rozhodoval: Marián Godžák, Patrik Vojtko.

Za pekného jesenného počasia starší žiaci Sniny v poslednom kole jesennej časti privítali mladých futbalistov FC Košice, ktorí sú v  tabuľke na druhom mieste za Tatranom Prešov, ktorý doteraz neprehral.  Domácim sa v tomto ročníku strelecky nedarilo, no na favorita sa chceli vytiahnuť. Pekné protiútoky Sninčanov zaváňali gólmi, no šance  nezužitkovali Minčič, Andraščík či Kroka. Polčas sa skončil remízou. Do druhého polčasu hostia vystriedali štyroch hráčov. Domáci pokračovali v dobrej hre z prvého polčasu, spresnili prihrávku a v 42. Kroka strelil prvý gól Sniny. Sninčanom sa hra darila a v 55. min. Minčič pridal druhý  gól Sniny. Košičania sa nevzdali a v 63. min. Čuchta dotlačil loptu  za bránkovú čiaru - 2:1. Sninčanmi to neotriaslo a v 69. min. striedajúci Voloch spečatil víťazstvo Sniny.