Aby naše stránky správne fungovali, je potrebné mať zapnutý Javascript.
Futbal
Futbalnet
Hokej
Cyklistika
Tenis
Formula 1
MMA
VIAC
Výsledky
Halové športy
Zimné športy
Ďalšie športy
Život po kariére
Sportnet na východe
Blog
Športové osobnosti
Prehľad
Súťaže
Zväzy
Kluby
Prestupy
Členovia
Archív
Podcasty
Šport v TV
Výsledky
Muži
Ženy
Mládež
Slovenský futbalový zväz
MONACObet liga
III. liga
Slovnaft Cup
Prezidentský pohár
Viac
Stredoslovenský futbalový zväz
Majstrovsto regiónu - IV. liga
V. liga
VI. liga
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica
Turčiansky futbalový zväz Martin
Liptovský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Kysúc
Oblastný futbalový zväz Lučenec
Oblastný futbalový zväz Veľký Krtíš
Oblastný futbalový zväz Žiar nad Hronom
Oblastný futbalový zväz Zvolen
Oblastný futbalový zväz Dolný Kubín
Únia ligových klubov
Niké liga
Viac
Východoslovenský futbalový zväz
Majstrovstvo regiónu IV. liga Východ
V. liga Juh dospelí VsFZ
V. liga Sever dospelí VsFZ
VI. liga Košicko-gemerská dospelí VsFZ
VI. liga Podtatranská dospelí VsFZ
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Košice-okolie
Podtatranský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Prešov
Oblastný futbalový zväz Bardejov
Oblastný futbalový zväz Humenné
Oblastný futbalový zväz Michalovce
Oblastný futbalový zväz Rožňava
Okresný futbalový zväz Stará Ľubovňa
Oblastný futbalový zväz Trebišov
Oblastný futbalový zväz Vranov nad Topľou
Ondavský oblastný futbalový zväz Svidník
Spišský oblastný futbalový zväz
Bratislavský futbalový zväz
Majstrovstvá regiónu - IV. liga BFZ
V. liga BFZ
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Bratislava-mesto
Oblastný futbalový zväz Bratislava-vidiek
Západoslovenský futbalový zväz
Majstrovstvá regiónu - IV. liga HUMMEL ZsFZ
V. liga Juhovýchod HUMMEL ZsFZ
V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ
VI. liga Sever HUMMEL ZsFZ
VI. liga Juh HUMMEL ZsFZ
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Nové Zámky
Oblastný futbalový zväz Trnava
Oblastný futbalový zväz Trenčín
Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda
Oblastný futbalový zväz Galanta
Oblastný futbalový zväz Komárno
Oblastný futbalový zväz Levice
Oblastný futbalový zväz Nitra
Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica
Oblastný futbalový zväz Prievidza
Oblastný futbalový zväz Senica
Oblastný futbalový zväz Topoľčany
Slovenský futbalový zväz
Viac
Bratislavský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Bratislava-mesto
Oblastný futbalový zväz Bratislava-vidiek
Únia ligových klubov
Viac
Západoslovenský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Nové Zámky
Oblastný futbalový zväz Trnava
Oblastný futbalový zväz Trenčín
Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda
Oblastný futbalový zväz Galanta
Oblastný futbalový zväz Komárno
Oblastný futbalový zväz Levice
Oblastný futbalový zväz Nitra
Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica
Oblastný futbalový zväz Prievidza
Oblastný futbalový zväz Senica
Oblastný futbalový zväz Topoľčany
Slovenský futsal
Viac
Slovenský futsal - Bratislava
Slovenský futsal - Stredoregión
Slovenský futsal - Východoregión
Slovenský futsal - západoregión
Stredoslovenský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica
Turčiansky futbalový zväz Martin
Liptovský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Kysúc
Oblastný futbalový zväz Lučenec
Oblastný futbalový zväz Rimavská Sobota
Oblastný futbalový zväz Veľký Krtíš
Oblastný futbalový zväz Žiar nad Hronom
Oblastný futbalový zväz Žilina
Oblastný futbalový zväz Zvolen
Oblastný futbalový zväz Dolný Kubín
Plážový futbal Slovensko
Viac
Východoslovenský futbalový zväz
Viac
Mestský futbalový zväz Košice
Oblastný futbalový zväz Košice-okolie
Podtatranský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Prešov
Oblastný futbalový zväz Bardejov
Oblastný futbalový zväz Humenné
Oblastný futbalový zväz Michalovce
Oblastný futbalový zväz Rožňava
Okresný futbalový zväz Stará Ľubovňa
Oblastný futbalový zväz Trebišov
Oblastný futbalový zväz Vranov nad Topľou
Ondavský oblastný futbalový zväz Svidník
Spišský oblastný futbalový zväz
Ročník
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
EURO 2024
Program
Tabuľky
Výsledky
Slovenský tím
Všetky tímy
Osemfinále
Štatistiky
Prípravné zápasy
Informácie
14.06.
Skupina A
Skupina A
14.06.
GER
5
Sk. A
SCO
1
Detail zápasu
15.06.
Skupina A
Skupina A
15.06.
HUN
1
Sk. A
SUI
3
Detail zápasu
15.06.
Skupina B
Skupina B
15.06.
ESP
3
Sk. B
CRO
0
Detail zápasu
15.06.
Skupina B
Skupina B
15.06.
ITA
2
Sk. B
ALB
1
Detail zápasu
16.06.
Skupina D
Skupina D
16.06.
POL
1
Sk. D
NED
2
Detail zápasu
16.06.
Skupina C
Skupina C
16.06.
SVN
1
Sk. C
DEN
1
Detail zápasu
16.06.
Skupina C
Skupina C
16.06.
SRB
0
Sk. C
ENG
1
Detail zápasu
17.06.
Skupina E
Skupina E
17.06.
ROU
3
Sk. E
UKR
0
Detail zápasu
17.06.
Skupina E
Skupina E
17.06.
BEL
0
Sk. E
SVK
1
Detail zápasu
17.06.
Skupina D
Skupina D
17.06.
AUT
0
Sk. D
FRA
1
Detail zápasu
18.06.
Skupina F
Skupina F
18.06.
TUR
3
Sk. F
GEO
1
Detail zápasu
18.06.
Skupina F
Skupina F
18.06.
POR
2
Sk. F
CZE
1
Detail zápasu
19.06.
Skupina B
Skupina B
19.06.
CRO
2
Sk. B
ALB
2
Detail zápasu
19.06.
Skupina A
Skupina A
19.06.
GER
2
Sk. A
HUN
0
Detail zápasu
19.06.
Skupina A
Skupina A
19.06.
SCO
1
Sk. A
SUI
1
Detail zápasu
20.06.
Skupina C
Skupina C
20.06.
SVN
1
Sk. C
SRB
1
Detail zápasu
20.06.
Skupina C
Skupina C
20.06.
DEN
1
Sk. C
ENG
1
Detail zápasu
20.06.
Skupina B
Skupina B
20.06.
ESP
1
Sk. B
ITA
0
Detail zápasu
21.06.
Skupina E
Skupina E
21.06.
SVK
1
Sk. E
UKR
2
Detail zápasu
21.06.
Skupina D
Skupina D
21.06.
POL
1
Sk. D
AUT
3
Detail zápasu
21.06.
Skupina D
Skupina D
21.06.
NED
0
Sk. D
FRA
0
Detail zápasu
22.06.
Skupina F
Skupina F
22.06.
GEO
1
Sk. F
CZE
1
Detail zápasu
22.06.
Skupina F
Skupina F
22.06.
TUR
0
Sk. F
POR
3
Detail zápasu
22.06.
Skupina E
Skupina E
22.06.
BEL
2
Sk. E
ROU
0
Detail zápasu
23.06.
Skupina A
Skupina A
23.06.
SCO
0
Sk. A
HUN
1
Detail zápasu
23.06.
Skupina A
Skupina A
23.06.
SUI
1
Sk. A
GER
1
Detail zápasu
24.06.
Skupina B
Skupina B
24.06.
ALB
0
Sk. B
ESP
1
Detail zápasu
24.06.
Skupina B
Skupina B
24.06.
CRO
1
Sk. B
ITA
1
Detail zápasu
25.06.
Skupina D
Skupina D
25.06.
NED
2
Sk. D
AUT
3
Detail zápasu
25.06.
Skupina D
Skupina D
25.06.
FRA
1
Sk. D
POL
1
Detail zápasu
25.06.
Skupina C
Skupina C
25.06.
ENG
0
Sk. C
SVN
0
Detail zápasu
25.06.
Skupina C
Skupina C
25.06.
DEN
0
Sk. C
SRB
0
Detail zápasu
26.06.
Skupina E
Skupina E
26.06.
SVK
1
Sk. E
ROU
1
Detail zápasu
26.06.
Skupina E
Skupina E
26.06.
UKR
0
Sk. E
BEL
0
Detail zápasu
26.06.
Skupina F
Skupina F
26.06.
CZE
1
Sk. F
TUR
2
Detail zápasu
26.06.
Skupina F
Skupina F
26.06.
GEO
2
Sk. F
POR
0
Detail zápasu
29.06.
Osemfinále
Osemfinále
29.06.
SUI
2
Osemfinále
ITA
0
Detail zápasu
29.06.
Osemfinále
Osemfinále
29.06.
GER
2
Osemfinále
DEN
0
Detail zápasu
30.06.
Osemfinále
Osemfinále
30.06.
ENG
2
PP
Osemfinále
SVK
1
Detail zápasu
30.06.
Osemfinále
Osemfinále
30.06.
ESP
4
Osemfinále
GEO
1
Detail zápasu
01.07.
Osemfinále
Osemfinále
01.07.
FRA
1
Osemfinále
BEL
0
Detail zápasu
01.07.
Osemfinále
Osemfinále
01.07.
POR
1
p.k.
Osemfinále
SVN
0
Detail zápasu
02.07.
Osemfinále
Osemfinále
02.07.
ROU
0
Osemfinále
NED
3
Detail zápasu
02.07.
Osemfinále
Osemfinále
02.07.
AUT
1
Osemfinále
TUR
2
Detail zápasu
05.07. 18:00
Štvrť.
Štvrťfinále
ESP
05.07. 18:00
-
GER
Štvrťfinále
-
Detail zápasu
05.07. 21:00
Štvrť.
Štvrťfinále
POR
05.07. 21:00
-
FRA
Štvrťfinále
-
Detail zápasu
06.07. 18:00
Štvrť.
Štvrťfinále
ENG
06.07. 18:00
-
SUI
Štvrťfinále
-
Detail zápasu
06.07. 21:00
Štvrť.
Štvrťfinále
NED
06.07. 21:00
-
TUR
Štvrťfinále
-
Detail zápasu
SFZ
Futbalnet
Prehľad
Súťaže
Komisie
Muži
Ženy
Mládež
Slovenský futbalový zväz
MONACObet liga
III. liga
Slovnaft Cup
Prezidentský pohár
Viac
Športovo-technická komisia
Disciplinárna komisia
Ekonomická komisia
Komisia delegátov
Komisia futsalu
Komisia pre štadióny a ihriská
Komisia rozhodcov
Komora pre riešenie sporov
Legislatívno-právna a etická komisia
Licenčná komisia
Matričná komisia
Odvolací orgán licenčného konania
Odvolacia komisia
Rozhodcovský súd
Výkonný výbor
Zmierovacia komisia
Správy
Výsledky + fotogaléria základných a krajských kôl MCHL 2018 mladší žiaci U12
Cyril Janoško
|
16. okt 2018 o 00:00
Share
Tweet
ZÁKLADNÉ KOLÁ MINI CHAMPIONS LIGA SLOVENSKO 2018 MLADŠÍ ŽIACI U12
17.9.2018 Košice
účastnici turnaja
: FC Košice, FK Junior Košice, Janočko Academy, KAC Jednota Košice, FK Junior Šaca, FC Lokomotíva Košice
postupujúci do krajského kola
:
FC Košice, Janočko Academy
Výsledky ZK, Košice - VsFZ MCHL 2018.pdf
Stiahnuť
20.9.2018 Petržalka - Bratislava
účastníci turnaja
:
FK Rača, MŠK Senec, OŠK Láb, OFK Dunajská Lužná, ŠK Žolík Malacky
postupujúci do krajského kola
:
MŠK Senec
Výsledky ZK, Petržalka - BFZ MCHL 2018.pdf
Stiahnuť
28.9.2018 Spišské Podhradie
účastníci turnaja:
1.MFK Kežmarok, SŠ Lendak, ŠK Odeva Lipany, FK Podolínec, MŠK Spišské Podhradie
postupujúci do krajského kola
:
1.MFK Kežmarok, ŠK Odeva Lipany
Výsledky ZK, Spišské Podradie - PO, MCHL 2018.png
Stiahnuť
KRAJSKÉ KOLÁ MINI CHAMPIONS LIGA SLOVENSKO 2018 MLADŠÍ ŽIACI U12
26.9.2018 Nemšová
účastníci turnaja:
MŠK Púchov, MŠK Považská Bystrica, FC Baník Prievidza, MFK Ilava, FK Dubnica nad Váhom, SK Crystal Lednické Rovne
postupujúci do FINÁLE
:
FC Baník Prievidza
Výsledky KK, Nemšová - Trenčianský kraj MCHL 2018.pdf
Stiahnuť
4.10.2018 Trebišov
účastníci turnaja:
Slavoj Trebišov, FK Spišská Nová Ves, FC Košice, Janočko Academy
postupujúci do FINÁLE
:
FC Košice
Výsledky KK, Trebišov - Košický kraj, MCHL 2018.pdf
Stiahnuť
4.10.2018 Petržalka - Bratislava
účastníci turnaja:
FKM Karlová Ves, SDM Domino, FK Inter Bratislava, FC Petržalka, MŠK Senec
postupujúci do FINÁLE:
FKM Karlová VES
Výsledky KK Petržalka, Bratislavský kraj, MCHL 2018.pdf
Stiahnuť
9.10.2018 Sereď
účastníci turnaja:
SKF Sereď, KFC Komárno, FKM Nové Zámky, FC Slovan Galanta, FC ViOn Zlaté Moravce, FK Slovan Levice
postupujúci do FINÁLE:
FKM Nové Zámky
Výsledky KK, Sereď - Nitrianský kraj, MCHL 2018.pdf
Stiahnuť
9.10.2018 Podlavice - Banská Bystrica
účastníci turnaja:
MFK Dukla Banská Bystrica, JUPIE FŠMH Podlavice, FK Pohronie Žiar/D. Ždaňa, MFK Zvolen, MŠK Rimavská Sobota, MFK Baník Veľký Krtíš
postupujúci do FINÁLE:
MFK Dukla Banská Bystrica
Výsledky KK, Podlavice - Banskobystrický kraj, MCHL 2018.pdf
Stiahnuť
10.10.2018 Kysucké Nové Mesto
účastníci turnaja:
MŠK FOMAT Martin, Akadémia JUVENTUS Žilina, MFK Tatran Liptovský Mikuláš, MŠK Námestovo, ŠK Belá, MŠK Kysucké Nové Mesto
postupujúci do FINÁLE:
MŠK Námestovo
Výsledky KK, Kysucké Nové Mesto - Žilinský kraj, MCHL 2018.pdf
Stiahnuť
10.10.2018 Částkovce
účastníci turnaja:
OK Částkovce, TJ Iskra Holíč, MFK Skalica, OSK Moravany, PFK Piešťany, Spartak Myjava
postupujúci do FINÁLE:
MFK Skalica
Výsledky KK, Částkovce - Trnavský kraj, MCHL 2018.pdf
Stiahnuť
Stropkov
účastníci turnaja:
MŠK TESLA Stropkov, MFK Vranov nad Topľou, MFK Snina, FK Humenné, 1.MFK Kežmarok, ŠK Odeva
postupujúci do FINÁLE:
FK Humenné
Výsledky KK, Stropkov - Prešovský kraj, MCHL 2018.pdf
Stiahnuť
Cyril Janoško
Asistent trénera
Súvisiaci obsah
12.06.2022
GRASSROOTS – Po dvoch rokoch opäť finálový turnaj Školského pohára
12.06.2022
10.06.2022
GRASSROOTS – McDonald's Cup ovládli školáci z Trenčína
10.06.2022
09.06.2022
GRASSROOTS – V skupinách finálového turnaja McDonald's Cupu padlo 115 gólov
09.06.2022
07.06.2022
GRASSROOTS – Finálový turnaj 23. ročníka McDonald's Cup 2021/22 v dňoch 9.-10. júna v Senci
07.06.2022
26.05.2022
GRASSROOTS – Semifinálové turnaje 18. ročníka Pohára Karola Poláka
26.05.2022
Ján Letko
∙
28.02.2022
2022 - Prerozdelenie príspevkov podľa § 69 ods. 5 písm. a) a písm. b) zákona č. 440/2015 Z. z. o športe
Prerozdelenia príspevku podľa § 69 ods. 5 písm. a) a písm. b) zákona č. 440/2015 Z. z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 354/2016 Z. z.
Ján Letko
∙
28.02.2022
31.01.2022
SFZ – Prezident Ján Kováčik a generálny sekretár Peter Palenčík rokovali s prezidentom UEFA Aleksandrom Čeferinom
31.01.2022
05.12.2021
GRASSROOTS - Projekt „Playmakers“ podporila ženská slovenská futbalová reprezentácia
05.12.2021
28.10.2021
GRASSROOTS – Žiaci JUPIE FŠMH Podlavice a žiačky 1. FC Tatran Prešov víťazmi MCHL 2021
28.10.2021
26.10.2021
GRASSROOTS – V Púchove odštartoval finálový turnaj 16. ročníka MCHL 2021
26.10.2021
25.10.2021
GRASSROOTS - Mini Champions Liga Slovensko 2021
25.10.2021
09.07.2021
GRASSROOTS – Zajtra štartuje 9. ročník populárneho PRENGO CUP-u 2021
09.07.2021
Predchádzajúce
Nasledujúce
Najčítanejšie
Najnovšie
4 hod
24 hod
7 dní
1.
1
Predčasné finále aj ďalší veľký šláger. Štvrťfinálové dvojice na EURO 2024 (program)
2.
2
My Česi sme jednoducho lepší ako Slováci. Pravda však môže byť iná, znie z Česka
3.
3
Tatar pokračuje v NHL! Vracia sa do známeho prostredia
4.
4
EURO 2024: Rakúsko na ME vo futbale končí, nestačilo na Turecko
5.
5
Turci otvorili skóre už v prvej minúte. Rakúšania reagovali neskoro a na EURO končia
6.
6
Futbalové prestupy ONLINE: Vráti sa domov? Pekaríka lanári klub z Niké ligy (utorok, 2. júl)
7.
7
Slafkovský o novej zmluve: Chcem byť v Montreale, ako dlho sa bude dať
Nachádzate sa tu:
Domov
»
Futbalnet
»
SFZ