Live

Zuzana Paňková na OH 2024 v Paríži.
Zuzana Paňková na OH 2024 v Paríži. (Autor: TASR/AP)
Sportnet, TASR, SITA|31. júl 2024 o 07:00 (aktualizované 31. júl 2024 o 10:00)

Olympijské hry minúta po minúte (live). Sledujte s nami online letnú olympiádu z dňa 5 (31.7.2024) v Paríži 2024.

PARÍŽ. Olympijské hry 2024 v Paríži prinášajú už piaty plný súťažný deň, ktorý opäť prinesie mnoho zaujímavých momentov.

V akcii bude aj viacero Slovákov, ktorí budú bojovať o čo najlepšie umiestnenia.

Z 5. súťažného dňa v stredu, 31. júla, vám prinášame prehľad toho najdôležitejšieho z olympiády v Paríži na jednom mieste.

Sledujte s nami minútu po minúte z dňa 5 na OH 2024 v Paríži.

Olympiáda Paríž 2024: Sledujte olympijské hry minútu po minúte (online)

10:00 Rehák Štefečeková s ďalšou chybou

Slovenská strelkyňa Zuzana Rehák Štefečeková pridala v kvalifikácii trapu žien ďalšiu chybu. Po 100 výstreloch ich má na konte už osem. Strelectvo sledujeme online.

9:55 Beugrandová vyhrala triatlon

Francúzska triatlonistka Cassandre Beugrandová získala zlatú medailu v ženskom triatlone. Súperkam odbehla v bežeckej časti, keď našla najviac síl do posledných kilometrov.

9:30 Jány získal maximálny počet bodov

Strelec Patrik Jány získal na tretej položke v streľbe ľubovoľnej malokalibrovky 3x40 m plný počet 100 bodov v tretej sérii. Vďaka tomu sa posunul v poradí a stále bojuje o účasť vo finále. V druhej sérii streľby v ľahu získal 99 bodov. Strelectvo sledujeme online.

9:18 Rehák Štefečeková strieľa v kvalifikácii

Zuzana Rehák Štefečeková ide v druhý deň kvalifikácie trapu žien. Jej šance na postup do finále sú minimálne, keďže v prvom dni urobila až sedem chýb. Strelectvo sledujeme online.

9:15 Jány bojuje v druhej disciplíne

Slovenský strelec Patrik Jány bojuje v jeho druhej disciplíne na OH. Je ňou ľubovoľná malokalibrovka 3x40 m. Po prvej sérii mal nastrieľaných 96 bodov. Strelectvo sledujeme online.

8:55 Ženský triatlon vedie Bermudčanka

Triatlonistky sa dostali už do druhej časti svojej súťaže a aktuálne súťažia na bicykloch. Líderkou je Bermudčanka Flora Duffyová, ktorá je na čele desaťčlennej skupiny. Triatlonistky už majú za sebou plaveckú časť v rieke Seina.

Triatlonisky plávali v rieke Seina na OH 2024 v Paríži.
Triatlonisky plávali v rieke Seina na OH 2024 v Paríži. (Autor: REUTERS)
Triatlonistky v rieke Seina na OH v Paríži 2024.
Triatlonistky v rieke Seina na OH v Paríži 2024. (Autor: TASR/AP)

8:11 Nahustený program Krejčíkovej

Barbora Krejčíková hrala v utorok popoludní takmer tri hodiny proti Ukrajinke Eline Svitolinovej. Zdolala ju 7:6, 2:6 a 6:4, ale ešte nemala fajront.

Večer nastúpila s krajankou Kateřinou Siniakovou v 1. kole štvorhry proti dvojici Čchan Chao-Ling, Čchan Jüng-žan. Obhajkyne olympijského zlata z Tokia vyhrali 6:4 a 6:0, ale taiwanské sestry najmä v prvom sete tuho vzdorovali a na Krejčíkovej bolo badať únavu.

Zápas sa skončil o desiatej večer. Češka si veľa neoddýchne. Proti Schmiedlovej nastúpi na druhý zápas stredajšieho programu, ktorý sa začína na poludnie. Ale aj tak bude jasná favoritka.

Pred dvoma týždňami Krejčíková ovládla grandslamový turnaj vo Wimbledone, vo svetovom rebríčku je aktuálne desiata o 57 miest vyššie než Slovenka.

8:00 Triatlonistky odštartovali

To, čo Svetový triatlon avizoval, sa stalo skutočnosťou. Do kolobehu OH sa dostali aj prvé triatlonistky a aktuálne plávajú v rieke Seina.

7:26 Budeme plávať, informoval Svetový triatlon

Svetový triatlon na sociálnej sieti informoval, že športovci pod jeho organizáciou budú pretekať v triatlone podľa pôvodného plánu.

Organizácia z toho nadšená nie je, keďže v Paríži aktuálne prší, čo znamená, že v rieke je ešte viac baktérií.

• 20.30 plávanie - finále 100 m v. sp. žien, 200 m motýlik mužov, 1500 m v. sp. žien, 200 m prsia mužov, 100 m v. sp. mužov
Domov»Olympiáda Paríž 2024»Olympiáda Paríž 2024: Zabojuje Paňková o medailu? Jány ide druhú disciplínu (minúta po minúte)