Zuzana Paňková

Matej Beňuš.
ne 00:25
Nominačné preteky vodných slalomárov otvorili najlepšie olympionici, zaujal aj MartikánMartikán bol spomedzi Slovákov druhý.
ne 00:25
Zuzana Paňková.
29.03.2024
Paňková sa obávala rozprávania, Grigar mrzol na vode pri pár stupňoch nad nulouNový dokument JA, VODA, BRÁNY s olympionikmi Paňkovou a Grigarom prináša aj pohľad na mentálnu stránku športovcov vo vodnom slalome.
29.03.2024
Roman Buček.
08.12.2023
Športovci žijú prípravami na olympiádu. Slovensko má zatiaľ 13 miesteniekRiaditeľ SOŠV verí, že ich bude viac.
08.12.2023
Zuzana Paňková.rozhovor
Matej Hank11.10.20232
Na vode jej pomáha aj slepačí vývar. Supergirl z Košíc sa dostala na olympiáduZuzana Paňková absolvuje v Paríži olympijskú premiéru.
Slovenskí reprezentanti vo vodnom slalome, zľava Jakub Grigar, Zuzana Paňková, Eliška Mintálová a Matej Beňuš.
10.10.2023
Miestenky do Paríža pribúdajú pomalšie, vodní slalomári ale opäť nesklamaliSlovenskí vodáci nebudú na OH 2024 chýbať v žiadnej disciplíne.
10.10.2023
07.10.2023
Paňková si vybojovala miestenku do Paríža: Budem oslavovať všadeV internej nominácii zdolala Soňu Stanovskú.
07.10.2023
06.10.2023
V semifinále C1 sa predstavia dve Slovenky, spomedzi kajakárov postúpil len GrigarKajakárky bojujú o miestenku na OH 2024 v Paríži.
06.10.2023
22.09.2023
Fantázia! Paňková aj Beňuš získali pre Slovensko olympijské miestenky do ParížaObaja sa na MS dostali do finále.
22.09.2023
20.09.2023
Úspech slovenských vodnoslalomárov. Všetky lode budú bojovať na MS o fináleV C1 figuruje šesť slovenských lodí.
20.09.2023
Alexander Slafkovský.
19.09.20231
Kanoisti na MS sklamali. Po rokoch dominancie nezískali ani medailuV britskom Lee Valley odštartovali MS vo vodnom slalome.