Draft NHL 2023

Adam Gajan.
1
Zákrok roka, Gajan pripomenul škorpióna. Ó môj Bože! kričal komentátor po jeho zásahuAdam Gajan podal ďalší ohromný výkon.
1
Slovenský brankár Adam Gajan v zápase s Lotyšskom na MS v hokeji do 20 rokov.
Ohromný Gajan chytil 46 striel. Bol brankárom februára, v marci naďalej žiariAdama Gajana považujú niektorí experti za jasný výber v blížiacom sa drafte.
Dalibor Dvorský v zápase Slovensko - Fínsko na MS v hokeji do 20 rokov 2023.
Dvorský k Mešárovi a Slafkovskému? Montreal ho možno uprednostní pred supertalentomCanadiens si po dvoch veľkých slovenských talentoch môže vybrať aj tretí.
Samuel Honzek sa spomedzi Slovákov umiestnil najvyššie.
1
Skvelý rebríček na draft 2023. Štyria Slováci v prvom kole, Honzek dokonca v top 10Zámorský expert na mladíkov vydal nový rebríček.
1
Tomáš Tatar.
Odíde Tatar z New Jersey? (podcast Oh my Hockey!)Vypočujte si štrnástu epizódu podcastu Oh my Hockey!
Slovenský útočník Dalibor Dvorský v súboji s Lotyšom Niksom Fenenkom.
Dvorský asi nebude tvorca hry, ale v NHL môže vynikať, tvrdí expertOdborník Tony Ferrari hodnotí výkony Dalibora Dvorského.
Miloš Kelemen v prvom zápase v NHL.
6
Chuťovky z NHLky: Slovenský hokej je na vzostupe. Čaká nás 20 hráčov v NHL?Slovákov pribúda v NHL aj v draftových rebríčkoch.
6
Momentka zo zápasu Slovensko - USA na MS v hokeji do 20 rokov 2023.analýza
10
Hľadajú nového Slafkovského či Nemca. O Slovákov je v Amerike enormný záujemExperti sa vyjadrili, či mladíkom odporúčajú prechod do zámorských junioriek.
10
Connor Bedard stíhaný Callem Odeliusom v zápase Kanada - Švédsko.
Prehrávajú, aby získali Bedarda? Nič také sa nedeje, tvrdí šéf NHLConnor Bedard sa má jedného dňa zaradiť medzi najväčšie hviezdy v NHL.
Slovenský útočník Dalibor Dvorský v zápase proti Dánsku na MS do 18 rokov.
Dvorský v Top 10, v troch kolách až sedem Slovákov. Vyšiel najpresnejší draftový rebríčekDo rebríčka sa prebojoval aj brankár Adam Gajan.
Zobraziť viac