Adam Gajan

Adam Gajan mohol byť draftovaný už v roku 2022. O atletickom brankárovi však v tom čase vedel máloktorý skaut. Do ich rebríčkov sa vyšvihol až v poslednej sezóne.

Sám sa zaslúžil o to, že ho vzali do USA, kde chytal v NAHL aj USHL a predvádzal špičkové výkony. Stal sa najlepším brankárom MS do 20 rokov.

Libor Nemec v zápase Slovensko - Lotyšsko na MS v hokeji do 20 rokov.
Zaútočia na titul? Ku Gajanovi prilákal juniorský tím ďalšieho SlovákaMinulý rok sa predstavil na MS do 20 rokov ako asistent kapitána.
Adam Gajan po tom, ako si ho v drafte NHL 2023 vybral klub Chicago Blackhawks.analýza
Napísal históriu, je najväčšou brankárskou nádejou. Koľko zázrakov ešte Gajan urobí?Gajan figuruje v dlhodobých plánoch Chicaga a raz by sa mohol stať jednotkou tímu Connora Bedarda.
Dalibor Dvorský a Pavol Demitra.
Dvorský legende pripomína Demitru. Nosí ho na kľúčenkeAký rozvojový kemp zažili Dvorský, Honzek či Pekarčík?
Adam Gajan v rozhovore s médiami po tom, čo ho draftovalo Chicago Blackhawks v drafte NHL 2023.rozhovor
2
Stanley Cup ako Bedardov brankár? Ukázal som, že všetko je možné, hovorí odhodlaný GajanPrečítajte si rozhovor s Adamom Gajanom.
2
Dalibor Dvorský si oblieka dres St. Louis Blues vo vstupnom drafte NHL 2023..
2
Len polovica draftovaných hráčov sa dostane do NHL. Dočkajú sa Slováci? (prognóza)Draft NHL hodnotí Ondrej Rusnák.
2
Adam Gajan po tom, ako si ho v drafte NHL 2023 vybral klub Chicago Blackhawks.
1
FOTO: V nových dresoch pózovalo až osem Slovákov. Gajana privítal aj BedardPozrite si fotogalériu slovenských reprezentantov zo vstupného draftu NHL 2023.
1
Adam Gajan sa stal prvým draftovaným brankárom tohtoročnej edície draftu NHL. Z 35. miesta si ho vybralo Chicago Blackhawks.
1
Kluby siahli až po troch Slovákoch. Pozrite si všetky výbery v 2. kole draftu NHL 2023V druhom kole draftu NHL 2023 si kluby vybrali až 32 hráčov. Medzi nimi nechýbal Adam Gajan, Maxim Štrbák či Martin Mišiak.
1
Adam Gajan sa stal prvým draftovaným brankárom tohtoročnej edície draftu NHL. Z 35. miesta si ho vybralo Chicago Blackhawks.
2
Slovensko má najvyššie draftovaného brankára. Môže si zahrať s BedardomAdam Gajan mieri do Chicaga.
2
Adam Gajan (vľavo) a Connor Bedard po drafte NHL 2023.online
1
Draft NHL 2023: Gajan je najvyššie draftovaný brankár, kluby si vybrali osem Slovákov (minúta)Sledovali ste s nami 2. až 7. kolo draftu NHL 2023 minútu po minúte.
1
Draft NHL 2023.online
Draft NHL 2023: Nielen Dvorský a Honzek, uspeli aj ďalší SlováciSledovali ste ONLINE prenos zo vstupného draftu NHL 2023.
Zobraziť viac