Mia Pohánková

Mia Pohánková.
Nikola Baďová15.01.20244
V škole ju veľmi nepoznajú, na kurtoch áno. Má pätnásť a odvážny cieľ: grandslamový turnajV Leviciach sa mohla venovať iba basketbalu alebo tenisu.
14.01.2024
Pohánková si vo finále verila, k zvučným menám šampiónok sa však nepridalaZ titulu sa tešila Litovčanka Laima Vladsonová.
14.01.2024
13.01.2024
Pohánková má na dosah titul. Vo finále vyzve hráčku, ktorá vyradila už tri SlovenkyPätnásťročná Slovenka zatiaľ na turnaji nestratila ani set.
13.01.2024
Slovenská tenistka Renáta Jamrichová.
02.11.20233
Jamrichová v Bratislave zabojuje o finále, Pätnásťročná senzácia končíSlovensko bude mať zastúpenie aj v semifinále.
02.11.20233
01.11.2023
Pätnásťročná Pohánková otočila tretí zápas v rade, Jamrichová vyradila ruskú súperkuV dueli druhého kola porazila o 14 rokov staršiu súperku.
01.11.2023
Renáta Jamrichová.
31.10.2023
Jamrichová predviedla skvelý obrat proti favoritke, 15-ročná Pohánková naďalej udivujeV prvom kole skončila dvojka turnaja Rebecca Šramková.
31.10.2023
30.10.2023
Pätnásťročná Slovenka vyradila nasadenú hráčku, prebojovala sa tak do hlavnej fázy turnajaNa tenisovom podujatí J&T Banka Slovak Open 2023 sa predstavia tri slovenské hráčky.
30.10.2023
Slovenská tenistka Mia Pohánková s trénerom Róbertom Gašparetzom.
02.10.2023
Ďalší tenisový talent na Slovensku. Pohánková bojovala na ME o zlatoV roku 2023 vyhrala aj štvorhru na EYOF.
02.10.2023
Slovenské tenistky Soňa Depešová a Mia Pohánková.
29.07.2023
Slovensko získalo druhú zlatú medailu, vo štvorhre triumfovali Depešová s PohánkovouO prvé zlato sa zaslúžila džudistka Patrícia Tománková
29.07.2023
Soňa Depešová a Mia Pohánková (vľavo)
28.07.2023
Napodobnia Jamrichovú? Slovenské tenistky zabojujú na EYOF o zlato vo štvorhreVo finále vyzvú Rumunky.