Podcast Vykroč

Podcast Vykroč približuje od mája 2020 životné cesty inšpiratívnych ľudí (nielen) zo sveta športu. Tvorí ho dvojica športových nadšencov Jaroslav Jeleník a Michal Kolek.

Hádzanár Ľubomír Ďuriš.
1
Hádzanár Ďuriš: Keď som chcel hrať, musel som si opraviť päťku z matematikyHosťom podcastu Vykroč bol Ľubomír Ďuriš.
1
Radoslav Rančík.
Rančík: Bol som nepríjemný, štípal som, udieral, ale tak, aby som neublížilHosťom podcastu bol bývalý výborný basketbalista Radoslav Rančík.
Eva Seidlová.
2
A ty nemáš roboty doma, že ideš behať? Maratón ma zbavil smútku, tvrdí výnimočná Slovenka (podcast Vykroč)Hosťom podcastu bola bežkyňa Eva Seidlová.
2
Ján Lašák.
7
Keď mal povstať, ľutoval sa. Lašák mal chvíle, keď sa netešil zo životaHosťom podcastu bol bývalý skvelý hokejový brankár.
7
Attila Végh počas nahrávania podcastu Vykroč.
Porážka Karlosa bola emočne viac ako titul v Bellatore. MMA sa nedá robiť pre peniaze, hovorí VéghHosťom podcastu Vykroč bol slovenský zápasník Attila Végh.
Mária Mračnová.
1
Keď sa delila republika, vynadali nám do partizánov, spomína MračnováPríbeh osobnosti slovenskej atletiky.
1
Jozef Golonka
28
Golonka má 85 a vraví si: Jožko, žiješ ešte o deň dlhšie, no nie je to krásne?Legendárny útočník oslavuje 6. januára 85 rokov.
28
Róbert Vittek v zápase Slovensko - Taliansko na MS 2010 v Južnej Afrike.
11
Róbert Vittek: Môj prestup do Salzburgu nezachránil ani Franz BeckenbauerMyslím, že moja rozlúčka mohla byť krajšia, vraví bývalý hráč.
11
V Tokiu 2020 bozkáva zbraň, s ktorou si vystrieľala olympijské zlato.
1
Olympijská šampiónka nemá rada chrobáky. Doma, na strelnici ani v hlaveV Tokiu ma už triaslo ako dvojku plech, spomína Zuzana Rehák Štefečeková.
1
Alexander Vencel v reprezentačnom drese v roku 1967.
2
V Bazileji nás nebral nik vážne, Barcelona netrénovala, spomína legenda SlovanaAlexander Vencel patril k najlepším futbalovým brankárom v Československu.
2
Zobraziť viac