Viktória Chladoňová

Medailistky z MS v cyklokrose 2024 v kategórii junioriek, zľava Cat Fergusonová, Célia Geryová a Viktória Chladoňová.
Miloslav Šebela03.02.20243
Triatlon ju nebavil. V cyklistike vyhráva so Saganovým podpisom na prilbeNa boj o zlato na MS v cyklokrose nemala Viktória Chladoňová viac síl.
03.02.20248
Chladoňová bojovala na MS o titul, napokon získala bronzovú medailuZlato si na MS v cyklokrose 2024 vybojovala Célia Geryová.
03.02.20248
Stupienok víťazov v zmiešanej štafete na MS v cyklokrose 2024.
02.02.2024
Zmiešané štafety na MS v cyklokrose vyhrali Francúzi, Slováci skončili na 8. miesteV českom Tábore pokračujú MS v cyklokrose individuálnymi súťažami.
02.02.2024
Slovenská reprezentantka v cyklokrose Viktória Chladoňová.
01.02.2024
Talentovaná Chladoňová patrí medzi favoritky MS, Slováci premiérovo aj v tímovej štafeteNa MS v Tábore sa predstaví celkovo 11 slovenských reprezentantov.
01.02.2024
28.01.2024
Chladoňová potvrdila veľký talent, vyhrala preteky Svetového poháraO osemnásť sekúnd zdolala britskú rivalku.
28.01.2024
Viktória Chladoňová.
17.12.2023
Úspech talentovanej Slovenky. V pretekoch Svetového pohára skončila druháZa víťazkou zaostala o 22 sekúnd.
17.12.2023
Martin Svrček na MS v cyklistike v Glasgowe.
16.12.20232
Saganova dominancia sa skončila, Martin Svrček premiérovo triumfoval v ankete Zlatý pedálNapriek viacerým zraneniam zažil skvelú sezónu.
16.12.20232
13.11.20231
Preteky Európskeho pohára zavítajú na Slovensko, domáci pretekári nebudú chýbaťPodujatie je na programe od 17. novembra.
13.11.20231
Viktória Chladoňová na ME v cyklistike 2023.
24.09.2023
Skvelý výkon juniorky Chladoňovej na ME, dostala sa do Top 10Slovenská cyklistka zaostala za víťaznou Belgičankou o 7 sekúnd.
24.09.2023
05.08.20231
Nevedela do čoho ide. Na MS však dosiahla Slovenka skvelý výsledokDo cieľa prišla s odstupom 17 sekúnd.