Maxim Štrbák

Maxim Štrbák je hodnotený ako najperspektívnejší slovenský obranca blížiaceho sa draftu. Podobne ako iní sa aj on rozhodol prejsť pred sezónou 2022/23 do zámoria.

Tam sa vyprofiloval ako two-way obranca s dôrazom na defenzívu. Bol kapitánom reprezentácie na MS do 18 rokov. V budúcej sezóne by mal hrať v univerzitnej NCAA.

Maxima Štrbáka si vybral tím Buffalo Sabres v drafte NHL 2023 z 45. miesta.
Vyrastie Slovensku nový Seider? Štrbák pôjde v otcových šľapajach až o niekoľko rokovNezúčastní sa na prípravnom kempe Buffala Sabres.
Martin Štrbák (vľavo) so synom Maximom (vpravo) na reprezentačnom zraze.
Najviac prežíval synove zápasy, keď osemnástka siahala na bronz. Otvoril si i pivoDraft bol zážitok na celý život. Pre otca i pre syna.
Dalibor Dvorský a Pavol Demitra.
Dvorský legende pripomína Demitru. Nosí ho na kľúčenkeAký rozvojový kemp zažili Dvorský, Honzek či Pekarčík?
Dalibor Dvorský si oblieka dres St. Louis Blues vo vstupnom drafte NHL 2023..
2
Len polovica draftovaných hráčov sa dostane do NHL. Dočkajú sa Slováci? (prognóza)Draft NHL hodnotí Ondrej Rusnák.
2
Adam Gajan po tom, ako si ho v drafte NHL 2023 vybral klub Chicago Blackhawks.
1
FOTO: V nových dresoch pózovalo až osem Slovákov. Gajana privítal aj BedardPozrite si fotogalériu slovenských reprezentantov zo vstupného draftu NHL 2023.
1
Adam Gajan sa stal prvým draftovaným brankárom tohtoročnej edície draftu NHL. Z 35. miesta si ho vybralo Chicago Blackhawks.
1
Kluby siahli až po troch Slovákoch. Pozrite si všetky výbery v 2. kole draftu NHL 2023V druhom kole draftu NHL 2023 si kluby vybrali až 32 hráčov. Medzi nimi nechýbal Adam Gajan, Maxim Štrbák či Martin Mišiak.
1
Maxima Štrbáka si vybral tím Buffalo Sabres v drafte NHL 2023 z 45. miesta.
Štrbák je štvrtým Slovákom vybraným v drafte, siahlo po ňom BuffaloSabres si Štrbáka vybrali zo 45. miesta.
Adam Gajan (vľavo) a Connor Bedard po drafte NHL 2023.online
1
Draft NHL 2023: Gajan je najvyššie draftovaný brankár, kluby si vybrali osem Slovákov (minúta)Sledovali ste s nami 2. až 7. kolo draftu NHL 2023 minútu po minúte.
1
Draft NHL 2023.online
Draft NHL 2023: Nielen Dvorský a Honzek, uspeli aj ďalší SlováciSledovali ste ONLINE prenos zo vstupného draftu NHL 2023.
Draft NHL 2023.
VIDEO: Skvelé druhé kolo aj uspokojivý záver. Pozrite si záznam draftového štúdiaPozrite si štúdio blogu Oh my Hockey k draftu NHL 2023.
Zobraziť viac