Paulína Bátovská Fialková

Medzinárodný maratón mieru v Košiciach 2021.
Bude to veľkolepé. Okrúhliny maratónu prídu osláviť olympijskí víťazi i sestry FialkovéPredstaví sa aj držiteľ traťového rekordu Lawrence Kimayio.
Paulína Bátovská Fialková a Ivona Fialková. rozhovor
13
Bátovská Fialková: O priepasti, ktorá po našom odchode vznikne, sa vedelo rokyPaulína Bátovská Fialková aj o tom, či sa vráti k biatlonu.
13
Letný biatlon, ilustračná fotografia.
1
Osrblie hostí svetové podujatie. Na šampionát prídu aj olympijskí víťaziOsrblie hostí tretí raz v histórii MS v letnom biatlone.
1
Paulína Bátovská Fialková.
2
Bátovská Fialková vynechá nasledujúcu sezónu. Je to pre mňa veľká zmena, hovoríOčakáva príchod potomka a zatiaľ nevie, či sa ešte vráti do športového profikolotoča.
2
Na snímke slovenská biatlonistka Paulína Bátovská Fialková.
Znova biatlonovou kráľovnou. Dobrá sezóna, hovorí Paulína Bátovská Fialková Toto ocenenie dostala aj pred rokom.
Trénerom reprezentačného tímu mužov aj žien sa stal Lukáš Daubner.rozhovor
5
Nemáme ženy, ktoré by dokázali výsledky Paulíny nahradiť, vraví tréner DaubnerVýborné výsledky ukázali juniori a kadeti.
5
Paulína Bátovská Fialková.
3
Bátovská Fialková v záverečných pretekoch blízko top desať, Simonová má malý glóbusPosledné preteky sezóny vyhrala Švédka Hanna Öbergová.
3
ONLINE: Paulína Bátovská Fialková ide dnes preteky s hromadným štartom na Holmenkollene. online
SP v biatlone 2023: V Holmenkollene triumf Öbergovej, Simonová má celkový triumfSledovali ste s nami ONLINE prenos z pretekov s hromadným štartom žien v biatlone. Na štarte nechýbala Paulína Bátovská Fialková.
Araujo (vľavo) a Vinicius Jr. počas zápasu medzi FC Barcelona a Realom Madrid.
Vlhová, F1 aj slávne El Clásico. Športový program na dnes (19. marec)Pozrite si prehľad športových udalostí v nedeľu 19. marca. Aký je program dňa?
Petra Vlhová.
2
Sagan ide prvý monument, Vlhová posledný slalom. Športový program na dnes (18. marec)Pozrite si prehľad športových udalostí v sobotu 18. marca. Aký je program dňa?
2
Zobraziť viac