Miloš Roman

Miloš Roman strelil gól v predĺžení 7. zápasu proti Sparte Praha.rozhovor
Miroslav Kováčik15.04.20242
Třinec čaká vo finále veľká výzva. Túžba po titule je väčšia ako únava, hovorí RomanMiloš Roman opísal gól proti Sparte ako jeden z najkrajších zážitkov.
Brankári Jakub Kovář (vľavo) a Ondřej Kacetl po siedmom zápase Sparta Praha - Třinec.
Miroslav Kováčik14.04.202411
Došlo jedlo, brankár si prial, aby už bol koniec. Bolí ma celé telo, vraví hrdina TřincaTřinec otočil sériu so Spartou a postúpil do finále extraligy.
Radosť hráčov HC Oceláři Třinec.
13.04.20243
Dráma trvala až štyri predĺženia. Třinec dokonal famózny obrat, hrdinom RomanSparta Praha a Třinec odohrali druhý najdlhší zápas v histórii českej extraligy.
13.04.20243
29.03.2024
Slováci poslali Třinec do semifinále. Výborná práca celej formácie, hovorí RomanČeské Budějovice boli blízko k senzácii a takmer otočili stav série z 0:3 na 4:3.
29.03.2024
Miloš Roman.
28.03.20242
Nebyť Slovákov, nezvládol by to. Třinec sa po dráme pozrie do semifináleNa gól čakali fanúšikovia 50 minút.
28.03.20242
Brankár Liberca Dávid Hrenák.
Šimon Čop05.02.2024
Chodil po nemocniciach, Vianoce mal ako v lete. Hrenák sa vrátil po trojmesačnej maródkePo stopách Hrenáka sa na univerzitu chystá ďalší slovenský talent.
Hokejisti HC Oceláři Třinec.
04.02.2024
Slováci otočili zápas Třinca, dvomi gólmi sa presadil aj Faško-RudášVýhry oslavovali aj slovenskí brankári Hlavaj a Konrád.
04.02.2024
Róbert Lantoši v drese Mladej Boleslavi.
28.12.2023
Lantoši sa blysol tromi asistenciami, Roman strelil víťazný gól TřincaDva body si pripísal Martin Faško-Rudáš.
28.12.2023
Adrián Holešinský.
01.12.2023
Holešinský pomohol k vysokej výhre, Slováci zariadili body úradujúcemu majstroviPozrite si výsledky 24. kola českej hokejovej ligy.
01.12.2023
Momentka zo zápasu Liberec - Sparta Praha.
26.11.2023
Lantoši hrdinom Mladej Boleslavi, Roman strelil víťazný gól TřincaPardubice vedú pred Spartou o šesť bodov.