Nezmenilo sa to ani v Paríži. Kajak kros Slovákom príliš nesvedčíMintálová a Halčin skončili v osemfinále.
08.10.2023
Zuzana Paňková.
06.10.2023
V semifinále C1 sa predstavia dve Slovenky, spomedzi kajakárov postúpil len GrigarKajakárky bojujú o miestenku na OH 2024 v Paríži.
06.10.2023
Jakub Grigar.
23.09.20231
Slováci hazardovali s účasťou na OH. Sú bez finále, no mali šťastieNajlepší slovenský výsledok dosiahol Adam Gonšenica.
23.09.20231
Soňa Stanovská.
21.09.2023
Päť slovenských lodí je v semifinále MS, budú bojovať o miestenky na olympiáduMS vo vodnom slalome v anglickom Lee Valley priali Slovákom.
21.09.2023
Jiří Prskavec.
01.07.2023
Funková zvíťazila v K1, triumfoval aj Prskavec. Slovákom sa v závere nedariloGrigarovi na zisk bronzovej medaily chýbali takmer 2 sekundy.
01.07.2023
29.06.2023
Slovensko do semifinále K1 s piatimi loďami. Grigar: Bolo to dosť náročnéMedzi najlepšiu tridsiatku nepostúpila len Michaela Haššová.
29.06.2023
Alexander Slafkovský.
19.06.2023
Beňuš zabojuje na Európskych hrách o popredné priečky. Ambície má aj Grigar či MintálováNa Európskych hrách môže zaujať aj Zuzana Paňková.
19.06.2023
Slovenská reprezentantka vo vodnom slalome Zuzana Paňková.
11.06.2023
Slováci v Prahe dobojovali, v kajak krose nepostúpili do štvrťfináleVýnimočne mohli štartovať dve pretekárky z rovnakej krajiny.
11.06.2023
Eliška Mintálová.
09.06.2023
Mintálová pochovala svoje šance už v úvode, o zlato bojovali ČesiSlovenskí kajakári v Prahe neuspeli.
09.06.2023
08.06.2023
Mintálová a Halčin postúpili v Prahe do semifinále, Stanovskej chýbalo 12 stotínMintálová obsadila v prvej rozjazde 3. miesto.