Marko Daňo

Marko Daňo sa teší po strelenom góle v drese HC Oceláři Třinec.
09.04.2024
Bláznivý záver. Sparta vyrovnala, ale Třinec využil trénerskú výzvu. Daňo opäť skórovalTřinec znížil stav semifinálovej série na 2:3.
09.04.2024
Slovenský hokejista Marko Daňo.
Miroslav Kováčik09.04.2024
Stále sa váľa a simuluje, kritizuje súper Daňa. Ten verí v úspech aj v sparťanskom pekleMarko Daňo sa proti Sparte zaskvel hetrikom Gordieho Howea.
Marko Daňo v drese Třinca.
07.04.2024
07.04.2024
Hokejisti HC Sparta Praha.
06.04.2024
Třincu nepomohli ani tri slovenské body, Spartu delí od finále už iba jedna výhraSparta môže spečatiť postup do finále v nedeľu v Třinci.
06.04.2024
Marko Daňo v drese českého HC Oceláři Třinec.
18.03.2024
Třinec využil domáci ľad naplno, druhé víťazstvo režírovali Daňo a HudáčekKudrna prispel gólom k víťazstvu Litvínova.
18.03.2024
Hokejisti HC Dynamo Pardubice.
03.03.2024
Pardubice s historickým bodovým ziskom, Marcinko a Cingel posunuli Brno do štvrťfináleV záverečnom kole českej extraligy bodovalo jedenásť Slovákov
03.03.2024
Libor Hudáček v drese HC Oceláři Třinec.
01.03.2024
Hudáček pomohol dvoma gólmi k triumfu Třinca, dvakrát skóroval aj PánikDva kanadské body si pripísali aj hráči Komety Brno Cingeľ a Kollár.
01.03.2024
Róbert Lantoši v drese Mladej Boleslavi.
27.02.2024
Slováci režírovali triumf svojho tímu. Skalický strelil dva góly, Lantoši trikrát asistovalMladá Boleslav triumfovala nad Škoda Plzeň 5:3.
27.02.2024
Juraj Slafkovský.
Šimon Čop19.02.20241
Osem zápasov stále nestačí. Slafkovskému chýba k rekordu NHL ešte slušná porciaV poslednom týždni si Slafkovský utvoril niekoľko osobných maxím.
Adrián Holešinský v drese HC Škoda Plzeň.
18.02.2024
Holešinský ovládol záver zápasu. V predposlednej minúte vyrovnal a v predĺžení rozhodolRozhodujúci gól strelil aj Lantoši, Cingel sa blysol tromi bodmi.