Mads Pedersen

Mathieu van der Poel sa stal víťazom monumentálnej klasiky Paríž-Roubaix 2024.
07.04.20242
Van der Poel opäť nemal súpera, Paríž-Roubaix vyhral priepastným rozdielomHolanďan dosiahol už šieste monumentálne víťazstvo.
07.04.20242
Mads Pedersen.
24.03.20241
Van der Poel druhú výhru za sebou nepridal. V špurte nestačil na dánskeho cyklistuPre Dána to je druhé víťazstvo na flámskej klasike.
24.03.20241
Michal Kwiatkowski zdolal Petra Sagana vo finále pretekov Miláno - San Remo 2017.
Miroslav Kováčik15.03.20241
Odkedy útočil Sagan, šprintéri majú smolu. Pogačar má plán, van der Poel nepanikáriKlasika Miláno - San Remo tradične ponúka zápletku na stúpaní Poggio.
Holandský cyklista Olav Kooij.
03.03.2024
Rozhodol špurt. Úvodnú etapu Paríž - Nice vyhral Holanďan z VismyPo prvej etape je tak priebežným lídrom pretekov.
03.03.2024
20.08.2023
Pedersen ovládol BEMER Cyclassics, bol to pre neho tretí triumf v priebehu dvoch dníO svojom triumfe rozhodol v záverečnom špurte.
20.08.2023
Holandský cyklista Mathieu van der Poel sa stal majstrom sveta.
06.08.20237
Spadol, vstal a vyhral. Van der Poel korunoval na MS famóznu sezónuSlováci náročné preteky nedokončili.
06.08.20237
Mads Pedersen vyhral 8. etapu na Tour de France 2023.
Miloslav Šebela08.07.202310
Musel som brzdiť. Moja chyba, vravel van Aert. Z víťazstva sa tešil bývalý majster svetaSagan finišoval na 16. priečke.
Mark Cavendish po páde a následnom odstúpení z Tour de France 2023.
08.07.2023
08.07.2023
08.07.20232
Philipsen prvýkrát neuspel v hromadnom dojazde. Zdolal ho PedersenPre Cavendisha sa po páde Tour skončila.
08.07.20232
Peter Sagan v zelenom drese pre víťaza bodovacej súťaže na Tour de France 2019.analýza