HC Verva Litvínov

Radosť hokejistov Litvínova
ut 20:31
Litvínov postúpil do semifinále, víťazný gól strelil Sukeľ. Třinec čaká siedmy zápasZa Litvínov odchytal celý duel Matej Tomek.
ut 20:31
Slovenský futbalový tím pred začiatkom prípravného zápasu.
ut 00:00
Slováci hrajú druhý prípravný zápas pred EURO 2024. Športový program na dnes (26. marec)Pozrite si prehľad športových udalostí v utorok 26. marca. Aký je program dňa?
ut 00:00
Kristián Pospíšil.
pi 21:45
Pospíšil vyhnal krajana z bránky, Třinec prvýkrát prehral v play-offNa víťazstve Brna sa podieľal aj Tomáš Marcinko.
pi 21:45
Marko Daňo v drese českého HC Oceláři Třinec.
18.03.2024
Třinec využil domáci ľad naplno, druhé víťazstvo režírovali Daňo a HudáčekKudrna prispel gólom k víťazstvu Litvínova.
18.03.2024
Hokejisti HC VERVA Litvínov.
17.03.2024
Cingel posunul Brno do predĺženia, výhru to však nepriniesloNa Cingelov gól necelé dve minúty pred koncom prihrával Marcinko.
17.03.2024
Oliver Okuliar v drese Mountfield HK  Hradec Králové
09.03.2024
Okuliar pomohol Hradcu k postupu do štvrťfinále, bodovali aj ďalší SlováciHradec Králové vyhral sériu s Vítkovicami 3:0.
09.03.2024
Fotka zo zápasu České Budějovice - Karlove Vary.
07.03.2024
Karlove Vary stiahli štvorgólové manko v tretej tretine, nebolo im to však nič platnéAsistenciou na výhre Litvínova sa podieľal Matúš Sukeľ.
07.03.2024
Dávid Gríger v drese HC Energie Karlove Vary.
06.03.2024
Grígerov gól a asistencia na triumf nestačila, Konrád s čistým kontomO výhre Českých Budějovíc rozhodol bývalý hráč Slovana Bratislava Brent Harris.
06.03.2024
Hráči Vítkovíc sa tešia z víťazného gólu.
25.02.2024
Tomeka vyhnali z brány v 28. minúte, Mikuš napomohol obratu VítkovícHokejisti Kladna prekvapujúco zdolali tretí Třinec.
25.02.2024
Brankár Matej Tomek
23.02.2024
Podáva veľmi dobré výkony, znie z klubu. Tomek predĺžil zmluvu s LitvínovomSlovenský brankár prišiel do Litvínova z brnenskej Komety.