Aston Martin

Fernando Alonso.
so 13:58
Ak by ho vylúčili, Stroll by pokračoval. Protesty proti výsledkom kvalifikácie boli zamietnutéPodľa tímu Aston Martin sa auto Carlosa Sainza na trati zastavilo.
so 13:58
Lewis Hamilton počas kvalifikácie na šprint v rámci Veľkej cenay Číny 2024.
19.04.2024
Divoká kvalifikácia v Číne. Monoposty sa kĺzali po trati, Verstappenovi škrtli dva časyPole position na šprint si pôvodne vyjazdil Hamilton, ale napokon je všetko inak.
19.04.2024
Lance Stroll v monoposte Aston Martin.
19.04.2024
Jediný tréning v Číne prerušil oheň. Najrýchlejší čas dosiahlo nečakané menoNa okruhu v Číne je na programe prvý šprintový víkend tohtoročnej sezóny.
19.04.2024
11.04.2024
Alonso sa s kariériou ešte nelúči. Majster sveta bude jazdiť ešte dve sezónyS Aston Martin predĺžil zmluvu.
11.04.2024
Formula 1: Celkové poradia v sezóne 2024. Uspeje opäť Max Verstappen?
12.03.2024
Formula 1 (F1) - Priebežné poradia v sezóne 2024Pozrite si priebežné poradia v seriáli formula 1 (F1).
12.03.2024
07.03.2024
Alonso v druhom tréningu zrýchlil a vyhral, Verstappena predbehol aj jazdec MercedesuŠpanielsky veterán po druhom mieste v prvom tréningu svoje postavenie vylepšil.
07.03.2024
Max Verstappen.
31.01.20241
Formula 1 (F1) - Kalendár, program a výsledky v sezóne 2024Pozrite si kalendár, program a výsledky v seriáli formula 1 v sezóne 2024. Kedy sa idú preteky F1?
31.01.20241
05.11.20232
Verstappena úvodná červená vlajka nerozrušila, fantastický boj Alonsa s Perezom o pódiumRed Bull získal konštruktérsky titul druhý rok za sebou.
05.11.20232
Lance Stroll po havárii v kvalifikácii na Veľkú cenu Singapuru 2023.
17.09.2023
Aston Martin môže rátať iba s Alonsom. Stroll po havárii vynechá preteky v SingapureStrolla nemôže na štartovom rošte nahradiť rezervný pilot.
17.09.2023
Max Verstappen na Red Bulle počas Veľkej ceny Holandska 2023.
27.08.2023
Hustý dážď aj reštart. Verstappen zvládol chaos v Holandsku a vyrovnal rekord VettelaHolandský pilot vyhral už deviate preteky za sebou.