Aston Martin

Lance Stroll po havárii v kvalifikácii na Veľkú cenu Singapuru 2023.
Aston Martin môže rátať iba s Alonsom. Stroll po havárii vynechá preteky v SingapureStrolla nemôže na štartovom rošte nahradiť rezervný pilot.
Max Verstappen na Red Bulle počas Veľkej ceny Holandska 2023.
Hustý dážď aj reštart. Verstappen zvládol chaos v Holandsku a vyrovnal rekord VettelaHolandský pilot vyhral už deviate preteky za sebou.
Charles Leclerc na okruhu v Silverstone.
Záverečný tréning na okruhu v Silverstone vyhral Leclerc, Verstappen až ôsmyHneď za pilotom Ferrari sa umiestnili Albon.
Max Verstappen na Red Bulle.
V Silverstone ešte nikdy nevyhral, v tréningoch bol však najrýchlejšíVerstappen sa v druhom tréningu o niečo zlepšil.
Aston Martin.
Aston Martin podal protest proti uplatňovaniu penalizácií na VC RakúskaObaja jazdci britskej stajne v Spielbergu bodovali.
Max Verstappen po triumfe na Veľkej cene Kanady 2023.
Verstappen dominoval aj v Kanade. V historickom rebríčku sa vyrovnal SennoviPre Red Bull ide o jubilejné 100. víťazstvo v F1.
Max Verstappen.
Záverečný tréning v Kanade ovládol Verstappen, na dosah sa udržal iba LeclercTretí Alonso stratil až takmer sekundu a pol.
Sergio Pérez sa teší po triumfe na Veľkej cene Azerbajdžanu 2023.
Red Bull dominoval aj v Azerbajdžane, vyhral Pérez. Ferrari má prvé pódium v sezóneAlonso opäť útočil na pódiovú priečku, ale cez Leclerca sa nedostal.
Fernando Alonso oslavuje na pódiu v Austrálii.
Mal smolu na zlé rozhodnutia. Skúsený matador jazdí ako zamladaFernando Alonso chce vyhrať svoju 33. veľkú cenu v kariére.
Fernando Alonso.
Alonso chce prvé víťazstvo po 10 rokoch. Podarí sa mu to na VC Austrálie?Španiel už dosiahol métu 100 pódiových umiestnení v kariére.
Zobraziť viac