Vladimír Weiss ml.

Vladimír Weiss ml. je slovenský futbalista, ktorý hráva na poste záložníka. Je synom bývalého futbalistu a bývalého trénera slovenskej futbalovej reprezentácie Vladimíra Weissa.

Svoju kariéru naštartoval v klube Inter Bratislava. Jeho rýchly vzostup začal, keď sa ho ujal licenčný manažér FIFA Juraj Vengloš.

Anglická liga bola pre Vlada veľkým lákadlom, a tak spolu s otcom, zveril svoj futbalový osud do rúk futbalovej akadémie Manchestru City.

Keď mal 15 rokov, hrával za mládežnícku reprezentáciu. Premiéru v A-mužstve slovenskej futbalovej reprezentácie absolvoval v prípravnom zápase proti Islandu.

Pôsobil aj v Bolton Wanderers, Glasgow Rangers, Espanyol Barcelona, Delfino Pescara, Olympiakos Pireus aj v Katare. V súčasnosti je hráčom ŠK Slovan Bratislava.

Ján Kozák.
Pavol Spál19.04.202434
Hlavný iniciátor bol Weiss. Ako človek bol pre mňa najväčšie sklamanie, priznal Kozák Bola to pre mňa strašná rana, priznal Kozák.
Vladimír Weiss sa teší z premeneného pokutového kopu v zápase proti DAC.rozhovor
Pavol Spál14.04.202459
Weiss pripustil koniec. Takto sa ďalej nedá. Nepomáha to mne, ani Slovanu, priznalAko sa rozhodne kapitán Slovana?
David Strelec a Nino Marcelli prešli rukami tréner Vladimíra Gálu.rozhovor
Martin Kozinka10.04.2024
Jeho rukami prešli najväčšie talenty Slovana. Majú za sebou ťažké obdobie, priznáva trénerRozhovor s trénerom juniorky Slovana Bratislava.
Vladimír Weiss ml. (dole) a Kelvin Ofori v zápase ŠK Slovan Bratislava - FC Spartak Trnava.
Pavol Spál17.03.202413
Hráva pod tabletkami, eso Slovana je opäť mimo. Tréner chystá netypické riešenieWeiss povoláva proti Trnave juniorov.
Pavol Spál02.03.202435
Dal gól, provokoval, trpel od bolesti. Weissa bolo plno, aj keď nehral ani polčasTrnava nezdolala Slovan už desať zápasov za sebou.
Na snímke zľava Lukáš Štetina (Trnava) a Vladimír Wiess (Slovan) v zápase 22. kola Fortuna ligy.
Pavol Spál01.03.202443
Kmotrík by nedal kapitánovi Trnavy ani päťtisíc. Weiss vytáča šéfa najväčšieho rivalaNa najväčšie derby príde cez desaťtisíc ľudí.
Harry Kane (vľavo) a Filip Lesniak (vpravo). Slovák zažil štyri minúty slávy a prihral na gól.
Pavol Spál01.03.20241
Košičan zažil v Premier League štyri minúty slávy. Ľutuje skorý odchod zo SlovenskaAko žijú Slováci, čo vyrástli v akadémiách veľkoklubov?
Vladimír Weiss ml. odchádza z ihriska po tom, čo bol vylúčený v zápase Sturm Graz - Slovan Bratislava.
16.02.202423
Weiss ml. sa nechce na nič vyhovárať, za svoje zlyhanie sa ospravedlnilSlovan Bratislava prehral na pôde Sturmu Graz 1:4.
Weiss si priznal chybu: Nemal som ho tam vôbec dávať. Chceli sme pomôcť mužstvu, nevyšlo to (Sportnet podcast)
16.02.20241
Weiss si priznal chybu: Nemal som ho tam vôbec dávať. Chceli sme pomôcť mužstvu, nevyšlo to (Sportnet podcast)Vypočujte si piatkovú časť denného športového podcastu portálu Sportnet.sk, v ktorom si zhrnieme to najdôležitejšie, čo sa udialo v športovom svete.
16.02.20241
Tréner ŠK Slovan Bratislava Vladimír Weiss st. v zápase proti Sturmu Graz.
Pavol Spál15.02.2024118
Weiss bol strhaný: Nezvládli sme to, aj z mojej strany. Nemal som tam Vlada daťSlovan prehral rozdielom triedy, Weiss bol vylúčený.