Sturla Holm Lägreid

Švédski biatlonisti Sebastian Samuelsson (vpravo) a Martin Ponsiluoma skončili na prvých dvoch miestach v pretekoch s hromadným štartom na MS v biatlone 2023.
Nikola Baďová14.02.2024
Je to ako za trest, keď stojím medzi Nórmi, reaguje Samuelsson na nórsku dominanciuDokážete poraziť zvyšok sveta a potom sú tam ešte Nóri, hovorí najlepší český biatlonista.
Sturla Holm Lägreid.online
11.02.2024
MS v biatlone 2024: Bö ovládol stíhačku, Nóri obsadili prvých päť miestSledovali ste s nami online prenos z pretekov MS v biatlone 2024 v českom Novom Meste na Morave.
11.02.2024
Nórski biatlonisti.
11.01.2024
Biatlonisti Nórska ostávajú stopercentní, ovládli aj štvrtú štafetu v sezóneRozhodujúci okamih pretekov nastal na šiestej streleckej položke.
11.01.2024
Nórsky tím oslavuje triumf.
07.01.2024
Nóri potvrdili svoju dominanciu v štafete a zvíťazili rozdielom triedySlovensko v pretekoch nemalo zastúpenie.
07.01.2024
Johannes Thingnes Bö (v strede) vyhral stíhacie preteky v Novom Meste na Morave.
Nikola Baďová06.03.20231
Hanbili sme sa blúdiť po štadióne s pozitívnym testom, uviedli nórski biatlonistiMedzi biatlonistami sa rozmohol koronavírus.
Nórsky biatlonový suverén Johannes Thingnes Bö.
14.02.20233
Slováci výrazne zaostali. Nestresoval som sa, vraví fenomenálny Bö V štvrtých pretekoch na šampionáte získal štvrté zlato.
14.02.20233
Johannes Thingnes Bö na MS v biatlone 2023.
12.02.2023
Bö potvrdil dominanciu. Súperom nadelil minúty a má pätnáste zlato z MSPrvýkrát si vybojoval titul majstra sveta v stíhacích pretekoch.