Emanuela Luknárová

Zuzana Paňková.
06.10.2023
V semifinále C1 sa predstavia dve Slovenky, spomedzi kajakárov postúpil len GrigarKajakárky bojujú o miestenku na OH 2024 v Paríži.
06.10.2023
Matej Beňuš.
20.09.2023
Úspech slovenských vodnoslalomárov. Všetky lode budú bojovať na MS o fináleV C1 figuruje šesť slovenských lodí.
20.09.2023
Alexander Slafkovský.
19.09.20231
Kanoisti na MS sklamali. Po rokoch dominancie nezískali ani medailuV britskom Lee Valley odštartovali MS vo vodnom slalome.
19.09.20231
Marko Mirgorodský.
01.09.2023
Mirgorodský sa v Španielsku dostal na pódium, Austrálčanka vyhrala napriek 4 trestným sekundámBeňuš nebol ďaleko od pódiovej priečky.
01.09.2023
Soňa Stanovská.
19.08.2023
Stanovská s veľkou šancou na medailu, Macúšovi ušlo finále o 34 stotín sekundyV semifinále zaostala za víťazkou o sekundu a 40 stotín.
19.08.2023
23.07.20231
Paňková získala medailu vo finále C1 do 23 rokov, Stanovská tesne štvrtáĎalšia slovenská pretekárka Emanuela Luknárová dostala 50-sekundovú penalizáciu.
23.07.20231
23.07.2023
Do finále C1 do 23 rokov sa prebojovali všetky tri Slovenky, muži skončili už v semifináleFinále mužov do 23 rokov je na programe o 12.00 h, ženy štartujú o 12.25 h.
23.07.2023
21.07.2023
Domáce podujatie im vyhovuje. Slovenky získali ďalšiu medailu na MESlovensko má už tretí cenný kov z domácich ME.
21.07.2023
30.06.2023
Slováci v C1 nezaváhali, do semifinále postúpilo všetkých šesť lodíSemifinále a finále je na programe v nedeľu.
30.06.2023
19.06.2023
Beňuš zabojuje na Európskych hrách o popredné priečky. Ambície má aj Grigar či MintálováNa Európskych hrách môže zaujať aj Zuzana Paňková.