Atle Lie McGrath

14.01.2024
V prvom kole slalomu sa darilo Nórom, na čele sa usadil McGrathDruhé kolo bolo na programe o 13.15 h.
14.01.2024
Nórsky lyžiar Alexander Steen Olsen na trati 1. kola slalomu v Adelbodene.
07.01.2024
Favoritom úvodné kolo slalomu nevyšlo, prvé dve priečky obsadili mladí NóriTretí skončil taliansky pretekár Tommaso Sala.
07.01.2024
Atle Lie McGrath.
10.02.2023
O medailu v slalome súťažiť nebude. MS v lyžovaní opúšťa ďalší z favoritovNór predčasne končí pre zranenie kolena.
10.02.2023
Lucas Braathen.
08.01.2023
Braathen bol v Adelbodene suverénny, Nóri zaznamenali doubleJe niečo neskutočné zvíťaziť na jednom z najlegendárnejších svahov, navyše pred takým fantastickým publikom, povedal Braathen.
08.01.2023
Henrik Kristoffersen získal malý glóbus za slalom.
20.03.2022
Drámu v slalome rozhodlo až posledné kolo. Malý glóbus získal KristoffersenPosledné preteky sezóny vyhral McGrath.
20.03.2022
09.03.2022
Od šťastia odhodil palicu, ďakoval v nemčine. Nór senzačne vyhral vo FlachauVečerný slalom vyhral Atle Lie McGrath.
09.03.2022
Henrik Kristoffersen.
09.03.20221
Najlepší slalomár spravil veľkú chybu, Kristoffersen takmer nepostúpil do druhého kolaPo úvodnej jazde vedie Strolz, druhý McGrath mal štartové číslo 21.
09.03.20221
Linus Strasser vyhral slalom v Schladmingu 2022.
25.01.2022
Slalom v Schladmingu vyhral Strasser. Na pódium sa dostal lyžiar s číslom 34Jakobsen nevyužil skvelú pozíciu.