Andrej Sekera

Bývalý kapitán slovenskej hokejovej reprezentácie Andrej Sekera.rozhovor
28
Televízia ho neláka. Nemám slovnú zásobu, radšej si vypočujem Valábika, smeje sa SekeraKeď odohral exhibičný zápas, dva dni ho boleli slabiny.
28
Marián Hossa oslavuje gól so spoluhráčmi z bieleho tímu počas rozlúčkového zápasu Goodbye Game 81 v Trenčíne.
8
FOTO: Marián Hossa sa rozlúčil veľkolepo. Takto sa v Trenčíne bavili hokejové hviezdyExhibičné stretnutie prinieslo až 19 gólov. Okrem Mariána Hossu sa presadili Toews, Tatar, Sekera, Šatan či Radivojevič, ktorý strelil hetrik.
8
Tréner Craig Ramsay, asistent trénera Ján Pardavý, Šimon Nemec a Miloš Kelemen v zápase Slovensko - Nórsko na MS v hokeji 2023.anketa
13
Zaujali Kňažko a Nemec. Na ramenách niesli to, čo Chára v najlepších rokoch (anketa)Šimon Nemec strávil na ľade v priemere 21:33 minút za zápas.
13
Cehlárik splnil to, čo sľúbil, vravel Ramsay. Kapitán dal hetrik, bol najlepší Slovák
,
Cehlárik splnil to, čo sľúbil, vravel Ramsay. Kapitán dal hetrik, bol najlepší SlovákCehlárik mal výrazný podiel na víťazstve s Lotyšmi.
,
Andrej Sekera.
1
Premiéra? Len som čušal a všetkých počúval. Amerika Sekerovi vôbec nechýbaBývalému obrancovi tlieskali fanúšikovia v Bratislave.
1
Andrej Sekera (vpredu) ako kapitán Slovenska na domácich MS v hokeji.
Keď mohol, prišiel reprezentovať. SZĽH pripraví Sekerovi ceremoniálJeho prínos ocenil aj Miroslav Šatan.
Andrej Sekera v drese Edmontonu Oilers.
Mal byť spasiteľ defenzívy. Expert zaradil Sekeru medzi najhoršie akvizície EdmontonuSekera mal veľký potenciál, ale zastavili ho zranenia, hodnotí expert.
Andrej Sekera (vpredu) ako kapitán Slovenska na domácich MS v hokeji.
Výber šéfredaktora: Sekera mal pre reprezentáciu slabosť, nevynikal iba na ľadePozrite si zaujímavé články za posledné obdobie na Sportnet.sk vo výbere šéfredaktora.
Andrej Sekera v reprezentačnom drese na MS v hokeji 2019 s kapitánskym C-čkom.analýza
33
Na draft došiel v teplákoch, nosil obnosený výstroj. Sekera vyšiel zo skromných pomerovSekerovej kariére chýba už len prsteň pre víťaza Stanley Cupu.
33
Andrej Sekera v drese Dallas Starsrozhovor
17
Sekeru už nik nepresvedčí. Dúfam, že som po sebe zanechal dobrú stopu, vraví Reprezentovať Slovensko na majstrovstvách sveta bol splnený sen.
17
Zobraziť viac