Union Berlín

Radosť futbalistov RB Lipsko.
so 17:56
Berov tím jasne prehral s Lipskom, Augsburg strelil súperovi až šesť gólovFutbalisti Dortmundu si poradili s Unionom Berlín.
so 17:56
Hráči Mönchengladbachu sa tešia po strelenom góle do siete Bochumu.
24.02.2024
Bero prihrával na gól Bochumu, Bayern zvládol šláger proti LipskuSlovenský reprezentant odohral celý zápas.
24.02.2024
Hráči Leverkusenu.
10.02.2024
Išlo to nečakane hladko. Leverkusen zdolal Bayern rozdielom triedyMatúš Bero odohralo za Bochum celý zápas.
10.02.2024
Benedict Hollerbach a Edimilson Fernandes.
07.02.2024
Góly padali v nadstavenom čase úvodného polčasu. Tímy bojujúce o záchranu remizovaliMainz udrel v ôsmej minúte nadstaveného času, Berlín v trinástej.
07.02.2024
Futbalisti Lipska sa tešia z gólu
04.02.2024
Lipsko sa konečne dočkalo, v Bundeslige triumfovalo prvýkrát od decembraHráči Lipska na domácej pôde triumfovali nad Unionom Berlín 2:0.
04.02.2024
Radosť futbalistov Burussie Dortmund.
28.01.2024
Bero odohral celý zápas na ihrisku Borussie, hviezdou duelu však bol domáci strelec hetrikuV druhom zápase sa z triumfu tešil Union Berlín.
28.01.2024
Tréner Unionu Berlín Nenad Bjelica udiera do tváre krídelníka Bayernu Leroya Saného.
25.01.20241
Trest a pokuta ho neminuli. Tréner udrel do tváre hviezdu BayernuSané ma provokoval, reagoval Bjelica.
25.01.20241
Raphael Guerreiro sa teší z gólu.
24.01.2024
Bayern boj o titul nevzdáva, v dohrávke rozhodol gól z úvodu druhého polčasuVedúci Bayer Leverkusen má náskok štyri body.
24.01.2024
Hlavný tréner Mainzu počas zápasu proti Dortmundu.
18.01.2024
Počasie v Európe ovplyvňuje aj elitné súťaže, štadión Mainzu musel byť uzatvorenýZápas sa mal uskutočniť v piatok o 20.30 h.
18.01.2024
Leonardo Bonucci v drese Juventusu Turín.
11.01.2024
Fenerbahce získalo skúsenú osobnosť do obrany, tím posilní taliansky majster EurópyZa národný tím odohral 121 zápasov.