Union Berlín

Phillip Tietz sa teší so spoluhráčmi z gólu v zápase 29. kola nemeckej Bundesligy FC Augsburg - Union Berlín.
12.04.2024
Zlé výsledky Unionu pokračujú. Augsburg si výhru zabezpečil v druhom polčaseAugsburg si poistil siedmu priečku.
12.04.2024
Harry Kane v zápase 1. FC Heidenheim - Bayern Mníchov.
07.04.2024
Mali by sme sa všetci hanbiť, znie z Bayernu. Leverkusen je k titulu už veľmi blízkoMôžeme sa zapísať do histórie, komentoval Xhaka.
07.04.2024
Harry Kane počas zápasu 28. kola Bundesligy 1. FC Heidenheim - Bayern Mníchov.
06.04.20241
Bayern nečakane prehral v Heidenheime, na Leverkusen stráca už 16 bodovLeverkusen vyhral v deviatom ligovom dueli za sebou.
06.04.20241
Futbalisti VfB Stuttgart sa tešia po strelenom góle.
08.03.2024
Stuttgart si upevnil tretie miesto, rozhodnuté bolo už pred oslabením UnionuUnion dohrával zápas iba s desiatimi hráčmi.
08.03.2024
Radosť futbalistov RB Lipsko.
02.03.2024
Berov tím jasne prehral s Lipskom, Augsburg strelil súperovi až šesť gólovFutbalisti Dortmundu si poradili s Unionom Berlín.
02.03.2024
Hráči Mönchengladbachu sa tešia po strelenom góle do siete Bochumu.
24.02.2024
Bero prihrával na gól Bochumu, Bayern zvládol šláger proti LipskuSlovenský reprezentant odohral celý zápas.
24.02.2024
Hráči Leverkusenu.
10.02.2024
Išlo to nečakane hladko. Leverkusen zdolal Bayern rozdielom triedyMatúš Bero odohralo za Bochum celý zápas.
10.02.2024
Benedict Hollerbach a Edimilson Fernandes.
07.02.2024
Góly padali v nadstavenom čase úvodného polčasu. Tímy bojujúce o záchranu remizovaliMainz udrel v ôsmej minúte nadstaveného času, Berlín v trinástej.
07.02.2024
Futbalisti Lipska sa tešia z gólu
04.02.2024
Lipsko sa konečne dočkalo, v Bundeslige triumfovalo prvýkrát od decembraHráči Lipska na domácej pôde triumfovali nad Unionom Berlín 2:0.
04.02.2024
Radosť futbalistov Burussie Dortmund.
28.01.2024
Bero odohral celý zápas na ihrisku Borussie, hviezdou duelu však bol domáci strelec hetrikuV druhom zápase sa z triumfu tešil Union Berlín.