TJ Družstevník Veľké Ludince

Na snímke v červenom Tomáš Vantruba.anketa
Ivan Mriška21.11.2023
Najviac hlasov dostal brat známeho brankára. Pozrite si Jedenástku III. ligy ZápadNajviac zástupcov má líder zo Serede.
Príbeh štvrtoligového Medzeva, ktorý vyradil v Slovnaft Cupe Senicu i Trenčín, je inšpiratívny pre mnohé kluby.
Ivan Mriška26.10.2023
Blamáž nezažil len Trenčín. Prehľad najväčších senzácií Slovnaft CupuDesať veľkých zaváhaní účastníkov najvyššej súťaže.
Víťazné mužstvo TJ Horné Saliby po pohárovom zápase s Veľkými Ludincami.
Titanilla Bőd04.08.2023
Bude to tvoj zápas, vravel tréner sedemnásťročnému brankárovi. Ten vychytal postupNováčik šiestej ligy vyradil treťoligistu.
Martin Mečiar.anketa
13.06.2023
Najviac hlasov dostal obranca. Ako vyzerá jedenástka sezóny tretej ligy Západ?Hlasovalo 14 trénerov zo skupiny Západ.
13.06.2023
Peter Sládek, najlepší strelec súťaže v akcii.anketa
09.12.2022
Jedenástku jesene III. ligy Západ ovládli bývalí ligisti. V zostave je ich sedemV ankete hlasovali tréneri jednotlivých klubov.
09.12.2022
Daniel Benkó chytá za Veľké Ludince už 12 rokov.
Marián Dragúň19.04.2022
Chytil penaltu v poslednej minúte a vezú tri cenné body37-ročný brankár túži skončiť nad reorganizačnou čiarou a potom spokojne opustiť treťoligovú scénu.
O víťazstve s Novým Meston (2:1) rozhodol minútu pred koncom z pokutového kopu 18-ročný Ridwan Sanusi (vľavo v zelenom, č. 20).
Marián Dragúň11.09.2021
Bola to katastrofa. Za štyridsaťtisícové mesto pred troma rokmi nemal kto hraťDnes sa už do Nových Zámkov pre body nechodí.
Niektoré dediny nemajú problém bežne porážať mestá.
Ivan Mriška21.07.202110
Za problémy Nitry a Prešova môžu dediny? Futbal je o priazni samospráv aj peniazochČerstvý druholigista chce pádu predísť viacerými stabilnými sponzormi.
Tento rok ešte nedali gól. Nebudeme rozoberať pred inými naše problémy, vraví tréner
Titanilla Bőd07.09.2020
Tento rok ešte nedali gól. Nebudeme rozoberať pred inými naše problémy, vraví trénerVeľké Ludince ťahajú v III. Lige Západ čiernu sériu.