Stade Brest

Lille oslavuje gól.
ne 17:55
Paríž sa teší z dvanásteho titulu, pomohla mu prehra MonakaParíž St. Germain môže oslavovať titul, ak Monako zakopne v súboji s Lyonom.
ne 17:55
Futbalisti PSG oslavujú gól.
21.04.2024
PSG predviedlo gólovú kanonádu už v prvom polčase, najväčšie hviezdy však nehraliSlovenský obranca Milan Škriniar nastúpil za domácich v 68. minúte.
21.04.2024
Nicolas Tagliafico z Lyonu dostal červenú kartu
14.04.2024
Dve červené karty aj veľký obrat. Bláznivý zápas v Lyone rozhodla penalta v 106. minúteDomáci Olympique Lyon prehrával 1:3, napokon zvíťazil.
14.04.2024
Futbalisti Brestu sa tešia z gólu v zápase francúzskej Ligue 1.
07.04.2024
Brest naďalej sníva o Lige majstrov, zvládol aj sedemgólovú prestrelkuVo francúzskej lige sa zrodili aj bezgólové remízy.
07.04.2024
Milan Škriniar so spoluhráčmi v PSG.
31.03.2024
Škriniar oslávil svoj návrat na trávniky triumfom, Parížanov nerozhodila ani červená kartaFutbalisti Brestu sa po dramatickom závere vrátili na druhé miesto tabuľky.
31.03.2024
Kylian Mbappé.
17.03.2024
Parížania si schuti zastrieľali, Mbappé sa blysol hetrikomMonačania siahali na tri body, gólom Bakayoka v štvrtej minúte nastavenia prišli o dva.
17.03.2024
Ernest Nuamah (vpravo) v drese Lyonu
09.03.2024
Olympique Lyon pokračuje v dobrej forme, z Lorientu si odnáša tri bodyLyon vyhral siedmy z uplynulých ôsmich zápasov.
09.03.2024
Gólová radosť hráčov Racing Lens v zápase proti Olympique Lyon.
03.03.2024
Le Havre bojujúce o záchranu potrápilo druhý Brest, Lens zdolal Lyon rozdielom triedyOlympique Lyon ťahal šesťzápasovú sériu výhier.
03.03.2024
Mahdi Camara.
24.02.2024
Brest udivuje aj naďalej. Hetrikom Camaru si upevnil pozíciu za ParížomZ výhry sa tešil aj Nantes, ktorý zdolal Lorient.