Slovensko U19 (futbal)

Slovenskí futbaloví reprezentanti do 19 rokov.online
Prípravný zápas: Slovensko tentoraz podľahlo Chorvátsku dvojgólovým rozdielomSledovali ste s nami LIVE stream z prípravného zápasu: Slovensko U19 - Chorvátsko U19.
Slovenskí futbaloví reprezentanti do 19 rokov.
Devätnástka získala cenný skalp, v prípravnom zápase otočila duel proti favoritoviO víťazstve Slovenska rozhodol v druhom polčase Timotej Hranica.
Slovenskí futbaloví reprezentanti do 19 rokov.online
LIVE STREAM: Slovensko - Chorvátsko dnes (prípravný zápas hráčov do 19 rokov, LIVE)Sledovali ste s nami LIVE stream z prípravného zápasu: Slovensko U19 - Chorvátsko U19.
Na MS vo futbale do 20 rokov 2023 (MS U20) hrá aj Slovensko. Pozrite si program, výsledky, skupiny a tabuľky.
Program, výsledky, skupiny, tabuľky - MS vo futbale do 20 rokov 2023 (MS U20)Pozrite si program, výsledky, tabuľky a dôležité informácie o MS vo futbale U20 2023. Na svetovom šampionáte hrá aj Slovensko.
Jakub Luka.
Opora Slovenska prišla o MS. Namiesto prestupu do Talianska polroka nehrávalBol som smutný a zároveň sklamaný, hovorí Jakub Luka.
Slovenské futbalistky do 19 rokov počas tréningu.
Senzácia. Mladé Slovenky začali domáci turnaj nečakanou prehrouHetrikom sa zaskvela Nejla Bicičová.
Stanislav Macek.
Devätnástke chýbal jeden gól. Chlapci išli na krv, vraví trénerSedemnástka neskórovala ani v jednom z troch duelov kvalifikácie.
ONLINE: Zápas Slovensko U19 vs. Estónsko U19 v kvalifikácii o postup na ME 2023. online
Kvalifikácia ME do 19 rokov 2023: Slováci na záver zdolali EstóncovSledovali ste ONLINE prenos zo zápasu kvalifikácie o ME do 19 rokov 2023: Slovensko - Estónsko.
Momentka zo zápasu HK Grotto Spišská Nová Ves - HC 05 Banská Bystrica.
Mečbal Banskej Bystrice a kvalifikácia na EURO. Športový program na dnes (25. marec)Pozrite si prehľad športových udalostí v sobotu 25. marca. Aký je program dňa?
Slovenskí futbalisti do 19 rokov.
1
Slováci vstúpili do Elite round víťazstvom, góly padali až v závere zápasuNa záverečný turnaj sa prebojuje iba víťaz skupiny.
1
Zobraziť viac