Royale Union Saint-Gilloise

Jordan Henderson.
15.02.2024
O osemfinále EKL bojuje aj Ajax. V ceste mu stojí nórsky veľkoklubEurópska konferenčná liga pokračuje šestnásťfinálovými zápasmi.
15.02.2024
Futbalisti ŠK Slovan Bratislava.
15.12.20236
Slovanu hrozí aj Ajax. Na ktoré tímy môže naraziť v boji o osemfinále Konferenčnej ligy?Žreb play-off o osemfinále Európskej konferenčnej ligy je na programe v pondelok o 14.00 h.
15.12.20236
Momentka zo zápasu Slavia Praha - AS Rím.
09.11.2023
Slavia doma zdolala Rím a kráča za postupom, gól Haraslína Sparte nestačilSlavia rozhodla o triumfe v druhom polčase.
09.11.2023
Futbalisti FC Liverpool sa tešia z gólu Darwina Nuneza.
21.09.2023
Liverpool musel otáčať skóre, na Letnej padol premožiteľ SlovanaSlavia s Michalom Tomičom získala tri body po víťazstve 2:0.
21.09.2023
Lukáš Haraslín v drese AC Sparta Praha.
31.08.20231
Haraslín naštartoval Spartu k skvelému obratu, Slavia postupuje napriek prehreSlovenský útočník sa presadil už v 2. minúte stretnutia.
31.08.20231
BK Häcken.
24.08.2023
Schranz bol pri výhre Slavie, Klaksvík živí nádej na Európsku liguPozrite si dnešné výsledky Európskej ligy.
24.08.2023
Sklamaný útočník Manchestru United Marcus Rashford.
20.04.20234
Manchester United urobil fatálne chyby, nepostúpil ani Hanckov tímPostup si zabezpečil Juventus Turín.
20.04.20234
Futbalisti Manchestru United.
13.04.2023
Manchester United mal smolu, de Geu prekonali vlastní spoluhráčiSlovenský futbalista Dávid Hancko bol pri výhre Feyenoordu.
13.04.2023
Granit Xhaka (vľavo) a Ben White po prehre Arsenalu FC so Sportingom Lisabon v odvete osemfinále Európskej ligy.
16.03.20231
Arsenal na európsku trofej nedosiahne, líder Premier League vypadol už v osemfináleSvoju púť v Európskej lige ukončil aj Union Berlín.
16.03.20231
Antony (vľavo) a Marcus Rashford sa tešia po strelenom góle v drese Manchester United.
09.03.2023
Manchester United bol suverénny, Arsenal zachraňoval aspoň remízuJuventus zdolal Freiburg najtesnejším rozdielom.