RC Lens

Futbalisti RC Lens.
13.04.2024
Méty museli otáčať skóre, podarilo sa im to ešte v prvom polčaseO góly sa postaral Gruzínec Georges Mikautadze.
13.04.2024
Kylian Mbappé v drese Paríž St. Germain.
06.04.2024
PSG iba remizoval s posledným tímom, favorit zachránil bod až v závereHráči Racingu Lens remizovali s Le Havre 1:1.
06.04.2024
Futbalisti OGC Nice.
16.03.2024
Nice bodovalo na súperovej pôde naplno a naďalej bojuje o Ligu majstrovZvíťazil aj Racing Štrasburg, ktorý si odnáša tri body z Nantes.
16.03.2024
Ernest Nuamah (vpravo) v drese Lyonu
09.03.2024
Olympique Lyon pokračuje v dobrej forme, z Lorientu si odnáša tri bodyLyon vyhral siedmy z uplynulých ôsmich zápasov.
09.03.2024
Gólová radosť hráčov Racing Lens v zápase proti Olympique Lyon.
03.03.2024
Le Havre bojujúce o záchranu potrápilo druhý Brest, Lens zdolal Lyon rozdielom triedyOlympique Lyon ťahal šesťzápasovú sériu výhier.
03.03.2024
Gólová radosť Goncala Ramosa po premenenej penalte v zápase so Stade Rennes.
25.02.2024
Paríž zachraňoval bod v nadstavenom čase, Aubameyang zariadil víťazstvo MarseilleZa domácich sa presadil Portugalčan Goncalo Ramos v 7. minúte nastavenia.
25.02.2024
Hráč Sparty Praha Lukáš Haraslín (vľavo) sa raduje z gólu so spoluhráčmi.
15.02.2024
Haraslín hrá so Spartou na horúcej tureckej pôde, Hancko čelí RímuŠachtar Doneck čelí v šestnásťfinále Olimpique Marseille.
15.02.2024
Radosť hráčov PSG.
10.02.2024
Paríž poľahky zdolal súpera Slovana. Lens natiahol šnúru na tri víťazstváMilan Škriniar do zápasov nenastupuje, je zranený.
10.02.2024
Gólová radosť Stade Rennes.
03.02.2024
Rennes si doma poradilo s Montpellierom, Lens vyhralo na pôde NantesFutbalisti Rennes vyhrali v Ligue 1 štvrtýkrát v rade.
03.02.2024
Futbalisti AC Le Havre.
16.12.2023
Futbalisti Nice strácajú kontakt s PSG, na pôde Le Havre nečakane prehraliV zápase padli dve červené karty.