MŠK Rimavská Sobota

Momentka zo stretnutia Rimavská Sobota - Snina.
Titanilla Bődpo 14:301
Najvyrovnanejšia súťaž na Slovensku je nepredvídateľná. Prvých šesť tímov delia tri bodyV III. lige Východ má aktuálne najlepšiu formu Snina.
Nástup hráčov pred zápasom Vranov nad Topľou - Rimavská Sobota.
Titanilla Bőd15.04.2024
Dokonalý obrat, víťazný gól v poslednej minúte. Rozradostený tréner vbehol na ihriskoČierna séria Rimavskej Soboty pokračuje.
Mužstvo Rimavskej Soboty v sezóne 1994/1995.
Titanilla Bőd11.04.2024
Za dva roky postúpili z tretej ligy do prvej. Majú sa stretnúť po tridsiatich rokochZápas je naplánovaný na 15. júna.
Momentka zo zápasu Rimavská Sobota - Lipany.
Titanilla Bőd08.04.20243
Červená karta ovplyvnila celý zápas. Semifinalista pohára zdolal farmu svojho súperaLipany vyhrali v Rimavskej Sobote 2:0.
Momentka zo stretnutia Rimavská Sobota - Stará Ľubovňa.
Titanilla Bőd24.03.20241
Rozhodca odpískal penaltu, potom ju odvolal. Do boja o postup sa prihlásil aj nováčikSituácia sa v III. lige Východ zamotáva.
Momentka zo zápasu Rimavská Sobota - Lučenec.
Titanilla Bőd11.03.2024
Futbal mu chýbal, išiel hrať za farmu do tretej ligy. Zaznamenal výhru v tradičnom derbyRimavskosoboťania zdolali Lučenec rozdielom triedy.
Viktor Úradník (v popredí v čiernom drese) v stretnutí Kalinovo - Rimavská Sobota.
Titanilla Bőd03.03.20242
Kapitán sa nechal vylúčiť už v šiestej minúte. Súpera trafil do chúlostivých partiíZápas bol ako na horskej dráhe.
Tréner Karol Kisel a tréner brankárov Július Nôta v Rimavskej Sobote.
Titanilla Bőd24.02.20243
Čestný chlapec odišiel priskoro. Vražda bývalého brankára šokovala futbalovú verejnosťZa vraždu nebol nikto odsúdený.
Viktor Úradník a Jakub Rakyta
Titanilla Bőd06.02.2024
Dvaja mladí Ružomberčania budú hosťovať na farme. Majú postupové ambícieV príprave inkasovali viac gólov než za celú jeseň.
Nástup hráčov pred zápasom Fiľakovo - Rimavská Sobota.
Titanilla Bőd11.11.2023
Strelec gólu sa postavil pred domáci kotol. Vypočul si nadávky, no na konci sa smialRimavská Sobota získala tri body vo Fiľakove.