Lille OSC

Druhá žltá karta pre Martinéza.
Ivan Mriška18.04.20249
Kružliak dal Martínezovi dve žlté, no nevylúčil ho. Brankára zachránilo menej známe pravidloAston Villa postúpila do semifinále Európskej konferenčnej ligy.
Nicolas Gonzalez oslavuje gól počas zápasu štvrťfinále Konferenčnej ligy Fiorentina - Plzeň.
18.04.20244
Fiorentina dobyla v predĺžení defenzívu Plzne, jej rozprávka sa končí vo štvrťfinálePlzeň dohrávala od 66. minúty v desiatich.
18.04.20244
Tomáš Chorý a Arthur.
11.04.2024
Plzeň má veľkú šancu na postup. Doma uhrala s favoritom cennú remízuV druhom zápase sa z jasného výsledku vykľula veľká dráma.
11.04.2024
Peter Sagan navštívil zápas Lille - Olympique Marseille
05.04.2024
Sagan prekvapil na zápase Ligue 1. Postaral sa o výkop, domácim priniesol šťastieSlovenský cyklista sa zúčastnil zápasu Lille - Marseille.
05.04.2024
Kylian Mbappé.
17.03.2024
Parížania si schuti zastrieľali, Mbappé sa blysol hetrikomMonačania siahali na tri body, gólom Bakayoka v štvrtej minúte nastavenia prišli o dva.
17.03.2024
Tomáš Chorý (vľavo) a Jeremy Guillemenot v zápase osemfinále Európskej konferenčnej ligy Servette Ženeva - FC Viktoria Plzeň.
15.03.2024
Plzeň narazí na atraktívny klub z Talianska, Aston Villa vyzve súpera SlovanaPozrite si štvrťfinálové dvojice v Európskej konferenčnej lige, o ktorých rozhodol žreb v Nyone.
15.03.2024
Fotka zo zápasu Servette Ženeva - Viktoria Plzeň.
07.03.20241
Premožiteľ Slovana prehral rozdielom triedy, Plzeň pôjde do domácej odvety s remízouNa domácom štadióne nezvládli zápas ani futbalisti Olympiakosu, ktorí prehrali jednoznačne 1:4.
07.03.20241
Futbalisti OSC Lille sa tešia z gólu v zápase proti Slovanu Bratislava.
07.03.2024
Premožitelia Slovana proti sebe, v akcii budú aj slovenskí rozhodcoviaViktoria Plzeň nastúpi na pôde ženevského Servette.
07.03.2024
Pierre-Emerick Aubameyang v drese Olympique Marseille.
02.03.2024
Skóroval aj Aubameyang. Marseille si vychutnalo Clermont piatimi gólmiLille uspelo najtesnejším rozdielom.
02.03.2024
Gólová radosť Goncala Ramosa po premenenej penalte v zápase so Stade Rennes.
25.02.2024
Paríž zachraňoval bod v nadstavenom čase, Aubameyang zariadil víťazstvo MarseilleZa domácich sa presadil Portugalčan Goncalo Ramos v 7. minúte nastavenia.