Galatasaray Istanbul

Futbalisti Fenerbahce Istanbul.
12.04.2024
Protesty Fenerbahce boli vypočuté. Turecká liga angažovala zahraničných rozhodcovZahraniční rozhodcovia budú nominovaní na duel Fenerbahce proti Karagumruku či zápas Galatasaraya s Alanyasporom.
12.04.2024
Futbalisti Fenerbahce.
11.04.2024
Predčasný odchod z ihriska má dohru. Fenerbahce dostalo mastnú pokutuFenerbahce chcelo duel odložiť pre ich európske povinnosti.
11.04.2024
Mauro Icardi v zápase o turecký Superpohár medzi Galatasarayom a Fenerbahce.
07.04.2024
Súboj o Superpohár sa skončil fraškou, hráči po troch minútach opustili ihriskoTFF nevyhovelo žiadostiam zo strany Fenerbahce.
07.04.2024
Lukas Haraslín.
23.02.2024
Tréner by ma nepochválil, ak by som to nedal, vravel Haraslín. Stal sa hrdinom SpartySparta si z úvodného stretnutia na horúcej pôde priniesla výsledok 2:3. Trvalo iba osem minút, kým jednogólové manko dokázal zmazať Ekvádorčan Angelo Preciado.
23.02.2024
Lukáš Haraslín sa teší po strelenom góle v zápase AC Sparta Praha - Galatasaray Istanbul.
22.02.20248
Stal sa hrdinom Sparty. Po faule na Haraslína vylúčili súpera, v závere rozhodol o postupeSparta dokázala v odvete vyhrať o dva góly a zmazala manko z prvého zápasu v Turecku.
22.02.20248
Dávid Hancko reaguje na nepremenú penaltu v zápase AS Rím - Feyenoord Rotterdam
22.02.2024
Zlyhal aj Hancko. Feyenoord mal osemfinále na dosah, ale nezvládol penaltový rozstrelRotterdam prehral s AS Rím v odvete play-off Európskej ligy.
22.02.2024
Sparta Praha - Galatasaray Istanbul: ONLINE prenos z odvetného zápasu play-off o osemfinále v Európskej lige.online
22.02.2024
Európska liga: Sparta predviedla famózny obrat, postúpila cez GalatasaraySledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu Európskej ligy: Sparta Praha - Galatasaray Istanbul.
22.02.2024
Lukáš Haraslín v úvodnom zápase proti Galatasaray Istanbul.
22.02.2024
Napraví Sparta smolnú prehru na domácom štadióne? Hanckov Feyenoord sa predstaví v RímeFutbalisti Karabachu sú blízko k senzácii.
22.02.2024
Brian Priske.
16.02.2024
Spartu v závere zarmútil Icardi. Zaslúžili sme si vyhrať, znie z kabínyTurecký šampión sa stretol v Istanbule so Spartou prvýkrát od roku 1997.
16.02.2024
Dávid Hancko ako kapitán Feyenoordu Rotterdam v zápase proti AS Rím v prvom play-off o osemfinále Európskej ligy.
15.02.2024
Sparta prišla o remízu v nadstavenom čase, Hanckov Feyenoord neudržal vedeniePražskú Spartu zarmútil gól Icardiho, Hancko bol kapitánom Feyenoordu.