Remco Evenepoel

Slovinsky cyklista Tadej Pogačar v žltom drese pre víťaza Tour de France 2024.
Miroslav Kováčik20.07.20242
Jeho čísla sú z iného sveta. Keď môžem vyhrať, nebudem brzdiť, hovorí Pogačar Slovinský cyklista vyhrá v jednej sezóne Giro aj Tour.
Richard Carapaz vyhral 17. etapu na Tour de France 2024.
17.07.20242
Olympijský víťaz sa premiérovo teší aj na Tour de France, rivali si postrážili útok PogačaraV horskej 17. etape uspel cyklista z úniku.
17.07.20242
Remco Evenepoel na Tour de France 2024.
14.07.2024
Organizátori pre koronavírus sprísnili opatrenia na Tour, zaviedli rúškaPre koronavírus už museli odstúpiť Pidcock, Ayuso aj Morkov
14.07.2024
Tadej Pogačar vyhral 14. etapu na Tour de France 2024.
13.07.202418
Pogačarovi vyšiel útok na záverečnom stúpaní, na Vingegaarda získal ďalšie sekundySlovinský cyklista vyhral 14. etapu a navýšil svoj náskok na čele Tour de France 2024.
Anthony Turgis sa stal víťazom 9. etapy Tour de France 2024.
Miroslav Kováčik07.07.20241
Tour ponúkla šou. Mnohí museli bicykle tlačiť a Francúzom vyšlo to, čo so Saganom nieGravelová etapa priniesla zábavu, Pogačar však náskok nezvýšil.
Belgický cyklista Remco Evenepoel vyhral časovku na Tour de France 2024.
Miloslav Šebela05.07.20244
Evenepoel šiel ako stroj. Musím si naňho dať pozor, vraví PogačarEvenepoel skresal stratu na žltý dres na Tour.
Belgický cyklista Remco Evenepoel počas časovky na Tour de France 2024.
05.07.2024
Ukázal, prečo je majstrom sveta. Evenepoel má svoje prvé víťazstvo na Tour de FranceTadej Pogačar si bez problémov udržal žltý dres.
05.07.2024
Tadej Pogačar vyhral 4. etapu na Tour de France 2024.
02.07.20241
Pogačarovi vyšiel útok v stúpaní a vyhral. Na Vingegaarda získal desiatky sekúndSlovinský cyklista si druhýkrát na Tour de France 2024 obliekol aj žltý dres.
02.07.20241
Slovinský cyklista Tadej Pogačar.analýza
Miroslav Kováčik28.06.20244
Bude Pogačar na Tour ťažiť z tímu snov? Prekonať zápis Sagana by nemal byť problémTadej Pogačar je najväčší favorit pred štartom Tour de France 2024.
Wout Van Aert.
25.06.2024
Majú najvyššie ambície. Lídrami belgického tímu v Paríži budú Van Aert a EvenepoelObaja jazdci sa predstavia v individuálnej časovke i v hromadných pretekoch.