Oscar Piastri

Max Verstappen.
05.04.20241
Z vypadnutia sa otriasol. Verstappen nedal v Japonsku konkurencii žiadnu šancuV prvom tréningu vyhral pred tímovým kolegom.
05.04.20241
Formula 1: Piloti F1 v sezóne 2024. Titul obhajuje Max Verstappen z Red Bull Racing.
23.02.2024
Formula 1: Piloti F1 v sezóne 2024 (profily)Pozrite si profily pretekárov seriálu formula 1 v sezóne 2024. Obhajcom titulu je Max Verstappen.
23.02.2024
Jazdec Red Bull Racing Max Verstappen.
25.11.2023
Posledná kvalifikácia sezóny pre Verstappena, Sainz s Hamiltonom pohoreliPrvá pätica sa zmestila do štyroch desatín.
25.11.2023
Max Verstappen počas pretekov nedeľňajšej Veľkej ceny Kataru formuly 1.
08.10.2023
Verstappen potvrdil svoje majstrovstvo. Piastri zajazdil životné pretekyVerstappen je už majstrom sveta.
08.10.2023
07.10.2023
Na trať až trikrát vyšiel safety car. Verstappen spečatil svoj tretí titulŠprintové preteky vyhral Oscar Piastri.
07.10.2023
Oscar Piastri.
07.10.2023
Do šprintu prvý nepôjde. Verstappena predbehli oba McLarenyPozrite si výsledky kvalifikácie na šprint.
07.10.2023
Max Verstappen na Red Bulle vyhral Veľkú cenu Japonska 2023.
24.09.20235
Verstappen nemal súpera, Red Bull získal Pohár konštruktérov. Piastri sa teší z prvého pódiaVerstappen vyhral v Japonsku okrem pretekov aj všetky tréningy, kvalifikáciu a dosiahol aj najrýchlejšie kolo.
24.09.20235
23.09.2023
Verstappen v Suzuke ničí súperov, suverénne ovládol aj kvalifikáciuDobré výkony predviedli aj mladí jazdci McLarenu.
23.09.2023
Max Verstappen pred Oscarom Piastrim.
29.07.2023
Skvelý výkon Piastriho na Verstappena nestačil, Perez šprintové preteky nedokončilV nedeľných pretekoch vyštartuje z pole position Charles Leclerc.
29.07.2023
Max Verstappen na Red Bulle počas Veľkej ceny Maďarska.
23.07.2023
Verstappen v Maďarsku zničil konkurenciu. Norris sa opäť dostal na druhé miestoHamilton štartoval z pole position, ale nakoniec skončil až za pódiom.