Markéta Davidová

Markéta Davidová.
27.08.2023
Napokon bez medaily neodíde. Davidová a Češky ovládli ženský hromadný štartSlovensko ani v ženskom hromadnom štarte neštartovali.
27.08.2023
Markéta Davidová na MS v letnom biatlone 2023.
26.08.2023
Keď mám v ležke za tri, neoplatí sa riskovať. Davidová môže skončiť na MS bez medailyV šprinte sa predstavilo celkovo 5 Sloveniek.
26.08.2023
Biatlonistky počas streľby ležmo na hromadných pretekoch žien na 12,5 km, druhá vpravo slovenská biatlonistka Paulína Bátovská Fialková.
19.02.20232
Bátovská Fialková sa na MS lúči najlepším výsledkom, zlato putuje do ŠvédskaO medaily bojovala aj Češka Davidová.
19.02.20232
ONLINE: Stíhacie preteky žien na 10 km na MS v biatlone 2023.online
12.02.2023
MS v biatlone 2023: Bátovská Fialková opäť 25., vyhrala SimonováSledovali ste s nami ONLINE prenos z MS v biatlone 2023. V Oberhofe boli na programe stíhacie preteky žien na 10 km.
12.02.2023
ONLINE: Paulína Bátovská Fialková dnes ide stíhacie preteky v Anterselve 2023.
21.01.2023
Svetový pohár: Bátovská Fialková s troma chybami na sedemnástom miesteSledovali ste s nami ONLINE prenos zo Svetového pohára v biatlone. V talianskej Anterselve boli na programe stíhacie preteky žien.
21.01.2023
18.02.20224
Už chcem ísť domov, vravela so slzami v očiach. Davidovej tesne ušla medailaŠtvrté miesto si nik nepamätá, žialila česká biatlonistka Markéta Davidová.
18.02.20224
Justine Braisazová-Bouchetová.
21.01.20229
P. Fialková mala výborný finiš, pred olympiádou dosiahla najlepší výsledok sezónyMarkéta Davidová získala malý glóbus.
21.01.20229
Češka Markéta Davidová.
Miloslav Šebela27.11.2021
Ako som to dokázala? Sama neviem, smiala sa DavidováČeška trafila všetky terče a vyhrala prvé preteky sezóny.
Paulína Fialková.
27.11.20215
P. Fialková získala prvé body, po skvelom výkone vyhrala DavidováV pretekoch sa predstavili tri slovenské reprezentantky.
27.11.20215
Paulína Fialková - ilustračná fotografia.
28.08.2021
Fialková doplatila na chyby na strelnici. Napriek tomu sa na MS dostala do Top 10Z víťazstva v šprinte sa tešila bezchybná Poľka Hojnisová-Staregová.