Libor Hudáček

Hokejisti HC VERVA Litvínov.
Slováci zanechali v českej lige veľkú stopu produktivity, bodovali hneď desiatiSlováci strelili v 7. kole najvyššej hokejovej ligy dohromady 6 gólov.
Libor Hudáček v drese Třinca.
Hudáček hrdinom Třinca, skórovali viacerí Slováci. Kométa stále padáZa Kometu skóroval Kristián Pospíšil.
Libor Hudáček a Marko Daňo (vpravo) sa tešia z gólu.
Třinec sa dočkal víťazstva. Daňo bol prvou hviezdou, bodovali aj ďalší SlováciPre Marka Daňa to boli prvé góly v novej sezóne.
Radosť hokejistov HC Oceláři Třinec.
V Česku pôjde na ľad 37 Slovákov. Za Kladno nastúpi Plekanec, bude hrať aj Jágr?Pozrite si preview českej Tipsport extraligy.
Marko Daňo v drese českého majstra HC Oceláři Třinec.
Daňo pomohol Třincu k prvému víťazstvu, asistenciou sa blysli Hudáček aj DraveckýOceláři Třinec vyhrali na ľade fínskeho tímu Pelicans Lahti 3:1.
Marko Daňo (v strede) v drese HC Oceláři Třinec.
Slováci z Třinca zaznamenali až 7 bodov, na víťazstvo to však nestačiloHudáček sa blysol dvoma gólmi, Daňo dal gól a asistoval.
Dominik Kubalík.
1
Český kanonier sa stal najlepším strelcom MS, Škorvánek najúspešnejší spomedzi brankárovNajproduktívnejším hráčom bol Američan Rocco Grimaldi.
1
Stanislav Škorvánek sa teší po víťaztve 2:1 nad Lotyšskom.
1
Škorvánek najúspešnejším brankárom po štvrťfinále. Najefektívnejší v streľbe sú NemciŠkorvánek má na konte vyše 95 percent úspešných zákrokov.
1
Slovenskí hokejisti sa tešia po triumfe v zápase Slovensko - Nórsko na MS v hokeji 2023.analýza
11
Excelentní brankári, nemohúci strelci. Čo o Slovákoch na MS 2023 hovoria štatistiky?Slováci pod Craigom Ramsaym nikdy nestrelili v skupinovej fáze MS menej gólov.
11
Peter Cehlárik a brankár Henrik Haukeland v zápase Slovensko - Nórsko na MS v hokeji 2023.
Slovensko potiahli v poslednom zápase útočníci, ale najlepšiu známku mal ŠkorvánekAko ste zhodnotili slovenských hokejistov v zápase proti Nórsku?
Zobraziť viac