Heidi Wengová

Frida Karlssonová.
11.02.2024
Pódium si podelili severanky. Karlssonová zviedli s Fínkou dramatický finišO víťazke rozhodlo len 1,6 sekundy.
11.02.2024
Momentka z pretekov s hromadným štartom v Oberhofe.
20.01.2024
Preteky s hromadným štartom vyhrala Švédka, na čele rebríčka naďalej kraľuje DigginsováAmerická líderka poradia skončila na šiestom mieste.
20.01.2024
Program a výsledky MS v severskom lyžovaní 2023.
21.02.2023
Program MS v severskom lyžovaní 2023 (skoky na lyžiach, beh na lyžiach)Pozrite si prehľad a kompletný program MS v severskom lyžovaní 2023 v troch športoch - skoky na lyžiach, beh na lyžiach a severská kombinácia.
21.02.2023
Heidi Wengová.
27.01.20221
Nórky sú v povinnej izolácii. Média špekulujú, či stihnú ZOH 2022Budú súčasťou aspoň nórskej štafety?
27.01.20221
Nórska repezentantka v behu na lyžiach Heidi Wengová.
Miloslav Šebela26.01.20225
Je to tragédia, vraví legenda. Covid berie Nórom nádej na medailyPozitivita o olympiádu pripravila aj českého biatlonistu.
Johannes Hösflot Kläbo je trojnásobný olympijský víťaz.
Miloslav Šebela25.01.202240
Covid stopol celý nórsky tím pred cestou do PekinguPozitívnych prípadov medzi olympionikmi pribúda.
14.03.2021
Prvá výhra po troch rokoch. Wengová triumfovala v záverečných pretekoch SPMedzi mužmi vyhral Krüger.
14.03.2021
Therese Johaugová.
15.12.2019
Johaugová potvrdila post líderky, v Davose vyhrala preteky na 10 km voľneNórska bežkyňa si pripísala už piaty individuálny triumf.
15.12.2019
Therese Johaugová oslavuje triumf v Seefelde.
07.12.2019
Johaugová nemala v skiatlone konkurenciu, vyhrala s minútovým náskokomNórska bežkyňa na lyžiach potvrdila líderskú pozíciu.
07.12.2019
Ingvild Flugstad Östbergová
27.01.2019
Štafetu suverénne ovládli nórske bežkyne, medzi mužmi dominovali RusiVíťazné tímy mali k dobru desiatky sekúnd.