Dominik Graňák

Prezident SZĽH Miroslav Šatan (vľavo) a tréner reprezentácie Craig Ramsay s darovanou fujarou.anketa
16
Ramsay je najlepšia voľba pre slovenský hokej, ale musí pri ňom vyrásť nástupca (anketa)Tréner viedol národný tím doposiaľ v 125. zápasoch.
16
Michal Handzuš.
Handzuš: Učiteľ telocviku nás dusil gymnastikou, ale mne tým pomohol (anketa)Jozef Lohyňa dostal z telocviku dvojku.
Hokejové osobnosti sa vyjadrili k neúčasti hráčov na MS. Zľava: Zdeno Cíger, Dominik Graňák, Michal Handzuš.anketa
79
Handzuš: Sú dôležitejšie veci ako hokej. Graňák: Je to odkaz pre ruskú elituHokejové osobnosti reagujú na rozhodnutie SZĽH.
79
Dominik Graňák.
1
Cíti, že naplnil, prečo prišiel. Graňák na vlastnú žiadosť končí v SparteGraňák stihol za pražský klub nastúpiť v deviatich súťažných dueloch.
1
Dominik Graňák.
V českej extralige bodovalo päť Slovákov, z víťazstva sa tešil jedinýSlovenskí hokejisti boli pri všetkých góloch Třinca v 4. kole českej extraligy.
Patrik Rybár na MS v hokeji 2022.anketa
, 58
Graňák: Je správne, ak chalani môžu hrať v KHL, ale rozhodnutie zväzu ma prekvapilo Bývalí slovenskí reprezentanti reagovali na stanovisko SZĽH.
, 58
Dominik Graňák.
3
Graňák v kariére pokračuje v Sparte Praha, zatiaľ len dočasne39-ročný hokejista prichádza na mesačnú výpomoc.
3
Dominik Graňák (vpravo)
6
Načo je nám tréner z cudziny? Ramsay priniesol niečo nové, tvrdí GraňákDominik Graňák hovorí o budúcnosti slovenského hokeja.
6
Peter Čerešňák.
Graňák v Plzni skončil, klub rokuje s Čerešňákom o novej zmluvePre Čerešňáka bola sezóna 2021/2022 už šiesta v drese Plzne.
Dominik Graňák s Gagarinovým pohárom.rozhovor
11
Hokejista Graňák o stretnutí s Putinom: Bolo cítiť stres a nervozituHokejový obranca vyhral s Dinamom Moskva dvakrát Gagarinov pohár.
11
Zobraziť viac