MBK Ružomberok

Fotka zo zápasu Piešťanské Čajky - Slávia Banská Bystrica.
20.04.2024
Slávia držala krok so svojim súperom len v prvom polčase, potom úradovali ČajkyNajlepšou strelkyňou domácich bola Ke'Shunan Jamesová, autorka 27 bodov.
20.04.2024
Basketbalistky Slávia Banská Bystrica.
13.04.20241
Basketbalistky Slávie Banská Bystrica otočili zápas s Ružomberkom, postúpili do fináleBanskobystričanky rozhodli v tretej štvrtine, kde prestrieľali svoje súperky 29:10.
13.04.20241
Vľavo hráčka Piešťan Alica Moravčíková a hráčka Šamorína Tilda Slamová.
10.04.2024
Čajky smerujú za obhajobou titulu, Bystričanky vymazali svoje súperky v druhom polčaseDo boja o piate miesto sa pozrú hráčky CBK Košice.
10.04.2024
Fotka zo zápasu Slávia Banská Bystrica - MBK Ružomberok.
03.04.2024
Čajky vyškolili Šamorín aj piatykrát v sezóne, Bystričanky nadviazali na posledné výkonyBasketbalová liga žien odštartovala svoju semifinálovú časť.
03.04.2024
Piešťanské Čajky
20.03.20242
Výprask, aký nemá obdobu. Piešťany nastrieľali Trenčínu 151 bodovBasketbalisti Trenčína strelili v druhom polčase len dva koše.
20.03.20242
Fotka zo zápasu ŠBK Šamorín - MBK Ružomberok.
16.03.2024
Basketbalistky Ružomberka triumfovali v Šamoríne, Young Angels tesne prehraliCBK Košice zvíťazili na palubovke v Trenčíne.
16.03.2024
Radosť hráčok Slávie Banská Bystrica.
13.03.2024
Banská Bystrica svojho súpera nešetrila, Čajky potvrdili post lídra tabuľkyV domácom tíme Slávie zaznamenala najviac bodov Natália Martišková.
13.03.2024
06.03.2024
Banská Bystrica sa naladila víťazne, na domácej palubovke dominovala takmer celý zápasBasketbalistky Slávie teraz čaká Final four Alpsko-jadranského pohára.
06.03.2024
Hlavný tréner MBK Ružomberok Juraj Suja.
24.02.2024
Ružomberok vyhral dôležitý zápas so Šamorínom. Košice deklasovali TrenčínMiestny košický klub atakoval stobodovú hranicu.
24.02.2024
Alica Moravčíková (vľavo) a Božica Mujovičová v zápase Final Six Slovenského pohára v basketbale žien Piešťanské Čajky - Slávia Banská Bystrica.
18.02.20241
Banskobystričanky oslavujú historický triumf. Po dráme s Čajkami ovládli Slovenský pohárPre Banskú Bystricu je to historicky prvé víťazstvo v tejto súťaži.