Detroit prepustil po neúspešnej sezóne trénera, Siakam ostáva v IndianeKluby zámorskej NBA môžu spečatiť zmluvy podpisom až od 6. júla.
Jayson Tatum a Xavier Tillman oslavujú postup Bostonu do finále play-off
28.05.2024
28.05.2024
Víťazné gesto lídra basketbalistov Bostonu Celtics Jaysona Tatuma.
26.05.2024
Využil zranenie opory súpera. Po dramatickom závere je Boston krok od finále NBAV koncovke zápasu zažiaril Jrue Holiday.
26.05.2024
Jaylen Brown (vľavo) v zápase Boston Celtics - Indiana Pacers.
24.05.2024
Boston nepoľavil a kráča do finále NBA, triumf režíroval hviezdny BrownBasketbalisti Bostonu zvládli prvýkrát vo vyraďovacej časti prvé dve domáce stretnutia.
24.05.2024
Momentka zo zápasu Boston - Indiana
22.05.2024
Boston zvládol prvú bitku s Indianou, v predĺžení hviezdil TatumIndianu delilo od triumfu v riadnom hracom čase šesť sekúnd.
22.05.2024
Momentka zo zápasu Indiana - NY Knicks
18.05.2024
Indiana zamietla mečbal Knicks, vynútila si rozhodujúci siedmy zápasNajlepším strelcom Pacers bol Pascal Siakam.
18.05.2024
Nikola Jokič v zápase Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets.
13.05.2024
Súboj hviezd Jokič síce prehral, no Denver uspel a vyrovnal stav sérieStav série vyrovnala aj Indiana, ktorá rozstrieľala New York Knicks.
13.05.2024
Nikola Jokič.
11.05.2024
11.05.2024
Jalen Brunson v drese New York Knicks.
09.05.2024
Brunsonovi zmarilo historický zápis zranenie, napriek tomu potiahol New York k výhreTrénera Indiany vylúčili po dvoch technických chybách.