Štvrtok, 25. február, 2021Meniny má Frederik, Frederika

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

(Autor: ilustračné - archív)
Klaudia Jurkovičová|Publikované 12. okt 2019 o 16:38

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska a na východe počas víkendu 12. a 13. októbra 2019.

Nedeľa 13. októbra

Hokej

Tipsport liga, 12. kolo

HK Poprad - HC Mikron Nové Zámky 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) - Gól: 28. Vandas (Erving, Štrauch). Rozhodovali: Adamec, Juhász Krajčík, Kis-Király, vylúčení: 4:7 na 2 min, navyše Kristín (Nové Zámky) 10 min za nešportové správanie, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 1341 divákov

HK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen 2:5 (0:2, 1:2 1:1) - Góly: 28. Dalhuisen (Mesikämmen), 45. Linet (Safaralejev) - 1. Špirko (Švarný, Kelemen), 10. Halama (Drgoň, Mráz), 30. Kolenič (Betker, Marcinek), 35. Mráz, 44. Halama (Thompson). Rozhodovali: Valach, Snášel - Stanzel, Bogdaň, vylúčení: 13:15 na 2 min, navyše Trotter a Handlovský obaja 10 min za nešp. správanie, Maier (všetci Zvol.) 10 min za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0, 3315 divákov

Tipsport liga: HK Dukla Ingema Michalovce – HKM Zvolen: fotogaléria

13.10.2019

Futbal

II. liga, 13. kolo

FC ŠTK 1914 Šamorín - FK Poprad 0:1 (0:0) - Gól: 77. Horváth. Rozhodoval: Kišš, ŽK: Šimčák, Baez, Mezovský - Lopez Da Silva Junior, Grešák, 312 divákov

Slavoj Trebišov - KFC Komárno 3:1 (2:1) - Góly: 24. Ilinjo, 40. Cicman, 84. Silva - 14. Udeh. Rozhodoval: Kačenga, ŽK: Chovan, Cicman - Ujlaky, Pagáč, Kollár. 282 divákov

III. liga Východ, 13. kolo

Plavnica - Stropkov 1:1 (0:0) - 76. Tináth, 85. Jakubčo

Veľké Revištia - Šarišské Michaľany 0:2 (0:2) - 17. Petruk, 36. Luterančík

Bardejovská Nová Ves - Humenné 0:2 (0:0) - 48. Skvašík, 84. Serečin

Snina - Tatran Prešov 0:1 (0:1) - 5. Šimko

Giraltovce - Spišská Nová Ves 0:1 (0:0) - 66. Hagara

Svidník - Vranov nad Topľou 1:0 (1:0) - 20. Bialončík

Krompachy - Kalša 5:1 (2:0) - 11. Ferenc, 42. a 83. Čegiň, 74. Kaľavský, 76. Špišák, 82. Hazrolli

IV. liga Sever, 13. kolo

Svit - Medzilaborce 2:0 (1:0) - 27. (11 m) Miženko, 75. Kravec

Fintice - Spišská Belá 3:0 (1:0) - 13. (11 m) Andraščík, 70. Džubinský, 90. Mochňak

Kračúnovce - Ľubotice 2:1 (1:1) - 28. (11 m) Peržel, 30. Hudák, 87. Lukáč

Nižný Hrušov - Demjata 2:0 (1:0) - 21. (11 m) Šesták, 78. Kotľár

Stará Ľubovňa - Soľ 5:0 (1:0) - 34. a 70. a 82. Lapoš, 57. Perháč, 65. Košč

Raslavice - Spišské Podhradie 1:0 (1:0) - 7. Haščák

Sabinov - Župčany 3:3 (1:2) - 3. Eliaš, 30. Petruška, 39. Žarnay, 64. Koshi, 72. Pankuch, 86. Kolpák

Záhradné - Gerlachov 3:1 (2:0) - 18. Mihajlovič, 37. Filipovič, 49. Matej, 70. Magda

IV. liga Juh, 13. kolo

Geča - TU Košice 0:3 (0:2) - 15. Vysočan, 24. a 90. Maliarenko

Kráľovský Chlmec - Cejkov 2:0 (0:0) - 78. Galambos, 85. Sáfrány

Rudňany - Medzev 1:3 (1:2) - 14. Ribár, 27. Szalka, 39. Bdžoch, 60. (vlastný) Sedláček

Veľké Kapušany - Kechnec 0:3 (0:1) - 6. Palencsár, 72. (11 m) Macko, 78. Vrábel

Topoľany - Čaňa 1:5 (0:2) - 22. a 58. a 85. Steininger, 37. Lučkai, 52. Török, 68. Michaliv

Sokoľany - Pavlovce nad Uhom 1:3 (0:0) - 61. Gomboš, 68. Gibilov, 80. Tangel, 90. Smoľák

Strážske - Spišské Vlachy 2:2 (1:0) - 30. (11 m) Lukáč, 61. Horňak, 65. Lukčo, 67. (11 m) Moroziuk

V. liga Košicko-gemerská, 11. kolo

Kysak - Košická Nová Ves 0:2 (0:2) - Mikita, Šemrák

Malá Ida - Budimír 9:2 (4:0) - 4x Horňák, 3x Ľ. Seman, 2x M. Seman, Magáč, Hajduk

Čečejovce - Krásnohorské Podhradie 2:1 (2:1) - Rencsok, Puškáš, (vlastný) Kovács

Ždaňa - Seňa 1:2 (1:0) - (11 m) Demko, Spišák, Horváth

Poproč - Lokomotíva Košice 1:2 (0:2) - Beliš, Béreš, Hiľovský

Kokšov-Bakša - Rožňava 3:6 (2:3) - 3x Ikri, Kerekeš, 2x Stoľar, Dávid, 2x Ragán

Perín - Dvorníky-Včeláre 6:3 (1:1) - Czingely, 2x Gluchman, Rohály, Rohal, Biroš, Plichta, Koribanič, Hegeduš

V. liga Zemplínska, 11. kolo

Úpor - Vinné 2:2 (1:1) - Ceperko, Pešta, Smoľak, Veľk

Lastomír - Budkovce 1:4 (1:3) - Seman, Bubeňko, 2x Lukačko, (vlastný) Sabovčík

Čierna nad Tisou - Malý Horeš 2:1 (1:1) - 2x Čertický, Bálint

Močarany - Krišovská Liesková 1:0 (1:0) - Išky

Streda nad Bodrogom - Čičarovce 3:0 (2:0) - Petercsák, Muszka, (11 m) Székely

Nacina Ves - Petrovce nad Laborcom 3:1 (0:0) - Struňak, Lazár, Haluška, Šipoš

Michaľany - Vojčice 0:5 (0:3) - 3x Sarik, 2x Tokár

V. liga Vihorlatsko-dukelská, 11. kolo

Stakčín - Sačurov 2:0 (0:0) - 2x (z toho 1 z 11 m) Plevka

Bystré - Zámutov 4:0 (1:0) - Minár, 2x Gaži, Soták

Sečovská Polianka - Hencovce 3:2 (1:1) - Hirko, Dzurina, Piskor, (11 m) Gavla, Jenčko

Ptičie - Jasenov 0:1 (0:0) - Matta

Lackovce - Čierne nad Topľou 3:1 (2:0) - Krajník, 2x Ljubarskij, Daňo

V. liga Podtatranská, 11. kolo

Olcnava - Veľká Lomnica 3:0 (1:0) - Melega, Ruman, Olejník

Hrabušice - Vysoké Tatry 2:0 (1:0) - Dulovič, Ovčík

Ľubica - Harichovce 2:4 (0:2) - Farkašovský, Kaščák, Štofko, (11 m) Bednár, Harakaly, Krull

Levoča - Hranovnica 0:1 (0:1) - Kšenzakovič

Kežmarok - Kluknava 1:0 (0:0) - (11 m) Tomčák

Nálepkovo - Gelnica 1:1 (1:0) - Janík, Lénárt

Spišská Stará Ves - Vikartovce 1:6 (1:5) - Kušnirák, 4x Kubus, Babiak, Diabelko

V. liga Šarišská, 11. kolo

Ražňany - Šarišské Dravce 0:2 (0:1) - Mišenčík, Hurajt

Koprivnica - Čirč 1:0 (1:0) - Cigán

Chminianska Nová Ves - Kamenica 2:3 (1:0) - (11 m) Jakubko, 2x Seman, Fedor, Štok

Kendice - Šiba 1:0 (0:0) - Voľanský

Široké - Torysa 2:1 (0:1) - Dyačovský, (vlastný) Berdis, Maliňák

Basketbal

EWBL, B-skupina, 1. turnaj

Young Angels Košice - Cmoki-Minsk 45:80 (26:40) - Najviac bodov: Le Claireová 9, Drobná 8 - Chidomová 15, Murausková 14

Sobota 12. októbra

Futbal

II. liga, 13. kolo

FK Dubnica nad Váhom - FC Košice 0:1 (0:0) - Gól: 47. Pavúk. Rozhodoval: Ihring, ŽK: Vujoševič, Václav - Vancák. 890 divákov

Partizán Bardejov - MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:3 (0:1) - Góly: 87. Milunovič - 12. Bartoš, 83. Kačerík, 85. Bobček. Rozhodoval: Malárik, ŽK: Bartek - Bobček, Laura. 481 divákov

III. liga Východ, 13. kolo

Lipany - Poprad B 6:0 (5:0) - 8. a 30. Pyda, 15. (vlastný) Tropp, 18. a 38. Vysočan, 70. Štroncer

IV. liga Juh, 13. kolo

Rudňany - Medzev 1:3 (1:2) - 14. Ribár, 27. Szalka, 39. Bdžoch, 60. (vlastný) Sedláček

Sobrance - Ťahanovce 1:1 (1:0) - 39. Olah, 73. Jurko

V. liga Vihorlatsko-dukelská, 11. kolo

Borov - Belá nad Cirochou 2:0 (1:0) - Olah, Kuruc

V. liga Šarišská, 11. kolo

Gaboltov - Veľký Šariš 2:1 (0:1) - Špak, Solanič, Javorský

Hádzaná

Liga majstrov, C-skupina, 4. zápas

Tatran Prešov - IK Sävehof 23:28 (10:16) - Zostava a góly Tatrana: Čupryna, Cvitkovič - Gatiné, Djerič 1, Fodorean, Grzentič 4, Hozman, Krok, Lapajne, Michalka 2, Muňoz 8, Rábek 2, Straňovský 3, Carapkin 1, Urban, Vučko 1, najviac gólov Sävehof: Salihi 10, Karlsson a Bogojevič po 4. Rozhodovali: Baumgart, Wild (obaja Nem.), TH: 6/3 - 1/0, vylúčení: 3:3, ŽK: 1:1

Liga majstrov: Tatran Prešov - IK Sävehof: fotogaléria

15.10.2019

Pohár EHF, 2. kvalifikačné kolo, 1. zápas

Iuventa Michalovce - OGC Nice Cote d Azur Handball 21:23 (11:10) - zostava a góly Iuventy: Kordowiecka, Jablonská-Bobal - Wollingerová 6, Kompaniecová 3, Bajčiová 6, Radovičová 3, Holejová 1, Trifunovič 1, Trúnková 1, Štefanová, Milenkyová, Štefániková, Kišíková, Michalcová, najviac gólov Nice: Blonbouová 7, Abdelmaleková 4, Prouvensierová 3. Rozhodovali: Božinovski, Načevski (obaja Mac.), TH: 7/5 - 3/3, vylúčené: 7/4

Slovnaft Handball extraliga, 7. kolo

ŠKP Bratislava - Košice Crows 19:31 (9:15) - Najviac gólov: Halla 7, Demko a Borsuk po 3, Mikéci 3/1 - Hruščák 9/4, Urban 6, Ľoch a PEcha po 4. Rozhodovali: Haščík, Sivák, 7 m hody: 2/1 - 4/4, vylúčení: 3:8, ČK: Hriňák (Košice). 60 divákov

MOL liga, 6. kolo

ŠŠK Prešov - HK Slovan Duslo Šaľa 20:27 (8:10) - Najviac gólov: Klučková 8/4, Vencuriková 3 - Pócsíková 11/3, Némethová 7/1. Rozhodovali: Oťapka, Nagy, vylúčené: 8:5, 7 m hody: 6/5 - 5/4, 215 divákov

Basketbal

SBL, 3. kolo

BK Slávia Žilina - Iskra Svit 92:81 (54:30) - Najviac bodov: Sapp 20, Dickson 19, Wiggins 16 - Avramovič 25, Baldovský, Nesbitt po 17, 700 divákov

EWBL, B. skupina, druhý zápas

Young Angels Košice - SBŠ Ostrava 60:64 (27:34) - Najviac bodov: Machalová 19, Le Claireová 13, Lawrenceová 8 - Diceyová 21, Jonesová 14, Murrayová 9

EGBL: Young Angels Košice - SBŠ Ostrava : fotogaléria

12.10.2019

Volejbal

Parfems extraliga žien, 3. kolo

VK Prešov - VK Nové Mesto nad Váhom 0:3 (-14, -21., -21) - 75 minút, rozhodovali: Smolko, Sluk

Edymax extraliga, 4. kolo

TJ Spartak Myjava - TJ Slávia Svidník 3:1 (24, 24, -23, 17) - 100 minút, rozhodovali: Kováč, Dovičovič ml.

Vodné pólo

ME kvalifikácia, 1. zápas play off v Košiciach

Slovensko - Turecko 19:9 (5:4, 5:1, 5:1, 4:3) - zostava a góly SR: Horváthová, Kiššová - Kováčiková 2, Kurucová 3, Majláthová, Junasová 2, Sedláková 1, Pecková 2, Kolářová 2, Stankovianska 4, Garancovská 1, Kátlovská 1, Kiššová 1

Vodné pólo, ženy: Slovensko – Turecko: fotogaléria

12.10.2019

Ďalšie zaujímavosti zo sveta športu

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články