Štvrtok, 25. február, 2021Meniny má Frederik, Frederika

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Martin Belej|Publikované 15. aug 2020 o 16:35

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch. Priebehy online.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska a na východe počas víkendu 15. a 16. augusta 2020.

Nedeľa 16. augusta

Futbal

3. liga Východ, 4. kolo

Svidník – Plavnica 1:3 (0:1), 49. Ducár – 12. Tináth, 54. Perháč, 83. Krajňák

Krompachy – Snina 1:0 (1:0), 44. F. Jochman

Spišské Podhradie – Spišská Nová Ves 3:3 (1:2), 72. a 86. Vilkovský, 40. Cehuľa – 28. a 43. Majko, 47. Hagara

Bardejovská Nová Ves – Giraltovce 1:0 (0:0), 52. M. Lukáč

Kalša - Slávia TU Košice 1:2 (0:0), 60. Zeher - 52. Timkovič, 70. Vysočan

4. liga Sever, 4. kolo

Župčany – Kračúnovce 4:1 (2:0), 39. a 57. D. Petruška, 28. Viazanko, 46. Oshima – 69. Oravec

Demjata – Ľubotice 2:3 (2:2), 27. Valiček, 45. Ficko – 45. a 58. Štefaník, 33. Král

Veľký Šariš – Soľ 3:2 (2:1), 17. vlastný (Dubas), 32. Žilka (pk), 53. M. Varga – 37. Dvorjak, 72. Sakala

Stará Ľubovňa – Záhradné 3:1 (0:1), 90. a 90. F. Šťastný, 70. Strachan – 20. Prusák

Raslavice – Svit 3:2 (2:2), Berecký, Kuhajdík, R. Stachura – Zelko, Weiss

Fintice – Medzilaborce 0:6 (0:1), 29. (pk) a 68. Čeremeta, 51. Hrehovčík, 77. Bunda, 82. Štec, 87. Gavula

Nižný Hrušov – Sabinov 3:1 (2:1), 11. a 61. Dobranský, 4. Kotľár – 45. P. Kolpák

4. liga Juh, 4. kolo

Geča – Veľké Kapušany 8:0 (4:0), 35., 38., a 49. Figura, 19. a 43. Buzoga, 81. a 83. Jurík, 90. Čerepania

Kechnec – Kráľovský Chlmec 7:1 (5:0), 4., 8. a 37. Palencsár, 31. a 45. Bach, 69. Šipoš, 71. vlastný (Dobos) – 90. vlastný (Kover)

Strážske – Košická Nová Ves 4:0 (2:0), 26. a 56. Ciganoc, 1. Lipovský, 79. L. Lukáč

Spišské Vlachy – Pavlovce nad Uhom 3:1 (1:1), 2. a 64. Moroziuk, 66. Labanc – 42. Masnica

Ťahanovce – Sokoľany 2:0 (2:0), 8. Koľvek, 36. R. Jurko

Cejkov – Čaňa 2:2 (1:2), 21. Balint, 65. Hami – 35. vlastný (Balint), 37. Kučera

5. liga Košicko-gemerská, 2. kolo

Kokšov-Bakša – Kysak 3:3 (2:2), Hriš 2 (1 z pk), Čigáš – Sokol 2, Jahňák

Čečejovce – Dvorníky-Včeláre 0:6 (0:0), Rigo 2, Herczeg, Červený, Vislay, Lehotský,

Seňa – Ždaňa 6:0 (5:0), R. Horváth 2 (1 z pk), Schnurer 2, P. Majoroš, M. Horváth

Poproč – Malá Ida 2:2 (2:0), Paulinský (pk), Lindvai – Dimun 2

5. liga Zemplínska, 2. kolo

Budkovce – Čierna nad Tisou 9:1 (5:1), Lukačko 4, Hutaj 2, Bumbera, Ľ. Hlivák, Bubeňko - Džerenga

Nacina Ves – Lastomír 0:0

Močarany – Úpor 1:4 (0:2), Komenda (pk) – Rugolský 4 (1 z pk)

Vojčice – Krišovská Liesková 3:1 (1:1), Sarik, Antoš, Čižmár - Pituk

Čičarovce – Petrovce nad Laborcom 0:4 (0:0), Krajňák 2, Turčík, Lakatoš

Michaľany – Malý Horeš 2:2 (0:2), Batrin, Bučko – Illéš, Pankovics

Streda nad Bodrogom – Vinné 0:3 (0:2), Smolák, Firda, Pešta

5. liga Vihorlatsko-duklianska, 2 .kolo

Pakostov – Sačurov 4:0 (3:0), Héger 3, S. Ragan,

Lackovce – Hencovce 2:1 (1:1), Kuľha 2 – T. Dzurina

Zámutov – Sečovská Polianka 3:2 (3:2), Sivák, Frištik, Babinský – Nemčík, Hvozdík

Stakčín – Bystré 2:0 (1:0), Iskajc, Holovka

Belá nad Cirochou – Žipov-Čierne 2:0 - Svistun (pk), Kudravý (nedohrané od 35. minúty pre nespôsobilý terén)

Kamenica nad Cirochou – Jasenov 1:0 (1:0), Štofík (pk)

5. liga Podtatranská, 2. kolo

Hrabušice – Olcnava 3:5 (2:1), Ovčík 2, Hodák – V. Pollák, P. Pollák, Pižem, Čech

Ľubica – Nálepkovo 2:1 (2:1), Kirijenko, Kačmárek – T. Gál

Spišská Stará Ves – Veľká Lomnica 3:1 (0:1), Kostur 2, L. Bednarčík – Luštík

Kluknava – Vysoké Tatry 1:1 (0:1), Jánošík - Kšenzakovič

Vikartovce – Harichovce 2:2 (2:0), V. Kubus, J. Diabelko (pk) – Ontko, M. Bednár (pk)

Kežmarok – Hranovnica 4:0 (1:0), Tomčák (pk), M. Novák, Fejerčák, Matalík

5. liga Šarišská, 2. kolo

Pušovce – Marhaň 2:2 (1:0), P. Šinglár, Š. Migaš – Babej 2

Kendice – Ražňany 2:1 (0:1), Jaworek, Kočiško – M. Seman (pk)

Široké – Čirč 1:1 (1:0), Vozár - Miko

Kurima – Kamenica 2:1 (1:1), Bezeg, Humeník (pk) - Šarišský

Torysa – Šiba 3:0 (0:0), Klembara, Lazorík, Bujňák

Šarišské Dravce – Chminianska Nová Ves 5:1 (4:0), M. Hovančík 2 (1 z pk), Janoško, P. Hovančík, vlastný (Bomba) - Lackaň

Hokej

Sobota 15. augusta

Futbal

Fortuna liga, 3. kolo

FK Senica - MFK Zemplín Michalovce 3:0 (1:0),44. Malec, 68. Piroska, 78. Addo

2. liga, 3. kolo

MFK Dukla Banská Bystrica - Slavoj Trebišov 6:1 (2:1)

Góly: 45. (pk) a 60. Polievka, 9. vlastný (Radovanović), 68. Vujošević, 77. Laksik, 85. Prikryl – 27. Chovan. ŽK: Uhrinčať, Tóth, Vajda – Vojtovič, Pálfi. Rozhodoval Choreň, 486 divákov.

MŠK Púchov - Partizán Bardejov BŠK 3:0 (3:0)

Góly: 6. Ozimý, 36.Rypák, 43. P. Mráz. ŽK: Lacko, Raffay – Jarzebak, Čikoš-Pavličko, Horváth, Keresteš. Rozhodoval Kolofík, 526 diávkov.

Hrali v piatok: FK Poprad - KFC Komárno 2:3 (1:1)

Góly: 23. a 64. Grešák - 24. Popovič, 58. Pastorek, 82. Vajs. Rozhodoval: Libiak, ŽK: Kočík, Kuc, Grešák, Matallana - Szöcs, Janso, Zemko, Domonkos, Doktorík, 581 divákov.

3. liga Východ, 4. kolo

Prešov – Sobrance 2:0 (2:0), 27. Makara, 41. Gladiš (pk)

Lipany – Stropkov 1:0 (0:0), 74. Poremba (pk)

Zápas Vranov - Humenné preložili na 1. 9. 2020

4. liga Sever, 4. kolo

Spišská Belá – Gerlachov 0:1 (0:1), 79. Kica

4. liga Juh, 4. kolo

Rudňany – Topoľany 5:0 (2:0), 51., 53. a 72. Rychnavský, 3. (pk) a 8. Bdžoch

Krásnohorské Podhradie – Medzev 1:1 (1:1), 14. Ragán – 28. Žebík

5. liga Košicko-gemerská, 2. kolo

Rožňava – Perín 5:1 (3:0), Figúr 2, Vysoký (pk), Gelda, Kovács – G. Plichta

5. liga Podtatranská, 2. kolo

Gelnica – Levoča 5:0 (2:0), Maliňák, Marcin, Bandžuch, Schütz, Humeňanský

5. liga Šarišská, 2. kolo

Gaboltov – Koprivnica 0:0

5. liga Vihorlatsko-duklianska, 2. kolo

Borov – Ptičie 1:0 (0:0), Teraz

1. liga žien, 1. kolo

Partizán Bardejov – FK Poprad 10:0 (3:0), Semanová 4, Vaľušová a Vujadinović po 2, Dukić, Dimitrijević (pk)

Hádzaná

Turnaj v Mielci, semifinále

Tatran Prešov – Lomža Vive Kielce 29:33 (12:16)

Tatran: Čupryna, Vaško – Jaballah 1, Linhares 1, Rečičár 2, Pacheco 11, Fižuleto 5, Hozman, Hernandez 1, Santos 7/4, Michalka, Grzentič 1, Fech, Carapkin.

O 3. miesto

Tatran Prešov – SPR Stal Mielec 33:26 (14:12)

Tatran: Čupryna, Vaško – Jaballah 4, Linhares, Rečičár, Pacheco 2, Fižuleto 5, Hozman 5, Hernandez 5/2, Santos, Michalka, Grzentič 5, Fech 5/1, Carapkin 2.

Atletika

Slovenská atletická liga, 3. kolo, Trnava

Muži - 100 m: 2. Matej Baluch (Slávia Spišská Nová Ves) 10,54

1500 m: 2. Jaroslav Szabo (Slávia Spišská Nová Ves) 4:00,52, 3. Vladimír Čerep (Obal Servis Košice) 4:03,46

110 m prek.: 1. Matej Baluch (Slávia Spišská Nová Ves) 14,36

diaľka: 3. Rastislav Jelínek (TU Košice) 687 cm.

Ďalšie zaujímavosti zo športu

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články