Pondelok, 1. marec, 2021Meniny má Albín

IV. a V. liga: Kechnec, Geča a Budkovce boli pri streleckej chuti

Sabinovčania utŕžili prvú porážku, na ihrisku Nižného Hrušova prehrali 1:3. (Autor: facebook MFK Slovan Sabinov)
Marián Špacai|Publikované 16. aug 2020 o 20:53

V Belej nad Cirochou sa hralo iba 35 minút.

Štvrtá futbalová liga pokračovala zápasmi štvrtého kola, v piatej lige sa hrali stretnutia druhého kola.

4. liga

Sever, 4. kolo:

Spišská Belá – Gerlachov 0:1 (0:1), Kica,

Župčany – Kračúnovce 4:1 (2:0), D. Petruška 2, Viazanko, Oshima – Oravec,

Demjata – Ľubotice 2:3 (2:2), Valiček, Ficko – Štefaník 2, Král,

Veľký Šariš – Soľ 3:2 (2:1), vlastný Dubas, Žilka (11 m), M. Varga – Dvorjak, Sakala,

Stará Ľubovňa – Záhradné 3:1 (0:1), F. Šťastný 2, Strachan – Prusák,

Raslavice – Svit 3:2 (2:2), Berecký, Kuhajdík, R. Stachura – Zelko, Weiss,

Fintice – Medzilaborce 0:6 (0:1), Čeremeta 2 (1 z 11 m), Hrehovčík, Bunda, Štec, Gavula,

Nižný Hrušov – Sabinov 3:1 (2:1), Dobranský 2, Kotľár – P. Kolpák.

Tabuľka:

1. Župčany 4 3 1 0 9:1 10

2. Sabinov 4 3 0 1 7:4 9

3. Ľubotice 4 2 2 0 8:6 8

4. Medzilaborce 4 2 1 1 12:5 7

5. Gerlachov 4 2 1 1 8:4 7

6. Stará Ľubovňa 4 2 1 1 10:7 7

7. Nižný Hrušov 4 2 1 1 8:7 7

8. Raslavice 4 2 1 1 7:8 7

9. Spišská Belá 4 2 0 2 5:4 6

10. Soľ 4 2 0 2 5:5 6

11. Veľký Šariš 4 1 1 2 6:11 4

12. Svit 4 1 0 3 8:10 3

13. Záhradné 4 1 0 3 4:8 3

14. Kračúnovce 4 1 0 3 4:8 3

15. Demjata 4 0 2 2 4:6 2

16. Fintice 4 0 1 3 2:13 1

Juh, 4. kolo:

Rudňany – Topoľany 5:0 (2:0), Rychnavský 3, Bdžoch 2 (1 z 11 m),

Krásnohorské Podhradie – Medzev 1:1 (1:1), Ragán – Žebík,

Geča – Veľké Kapušany 8:0 (4:0), Figura 3, Buzoga 2, Jurík 2, Čerepania,

Kechnec – Kráľovský Chlmec 7:1 (5:0), Palencsár 3, Bach 2, Šipoš, vlastný Dobos – vlastný Kover,

Strážske – Košická Nová Ves 4:0 (2:0), Ciganoc 2, Lipovský, L. Lukáč,

Spišské Vlachy – Pavlovce nad Uhom 3:1 (1:1), Moroziuk 2, Labanc – Masnica,

Ťahanovce – Sokoľany 2:0 (2:0), Koľvek, R. Jurko,

Cejkov – Čaňa 2:2 (1:2), Balint, Hami – vlastný Balint, Kučera.

Tabuľka:

1. Rudňany 4 4 0 0 16:1 12

2. Kechnec 4 3 0 1 14:3 9

3. Spišské Vlachy 4 3 0 1 9:5 9

4. Ťahanovce 4 3 0 1 7:4 9

5. Čaňa 4 2 2 0 11:4 8

6. Medzev 4 2 2 0 7:3 8

7. Sokoľany 4 2 1 1 13:4 7

8. Pavlovce nad Uhom 4 2 1 1 9:6 7

9. Strážske 4 1 1 2 7:8 4

10. Topoľany 4 1 1 2 6:7 4

11. Krh. Podhradie 4 1 1 2 6:8 4

12. Geča 4 1 0 3 9:7 3

13. Košická Nová Ves 4 1 0 3 5:10 3

14. Cejkov 4 0 2 2 7:12 2

15. Kráľovský Chlmec 4 0 1 3 3:17 1

16. Veľké Kapušany 4 0 0 4 0:30 0

V. liga

Košicko-gemerská, 2. kolo:

Rožňava – Perín 5:1 (3:0), Figúr 2, Vysoký (11 m), Gelda, Kovács – G. Plichta,

Kokšov-Bakša – Kysak 3:3 (2:2), Hriš 2 (1 z 11m), Čigáš – Sokol 2, Jahňák,

Čečejovce – Dvorníky-Včeláre 0:6 (0:0), Rigo 2, Herczeg, Červený, Vislay, Lehotský,

Seňa – Ždaňa 6:0 (5:0), R. Horváth 2 (1 z 11m), Schnurer 2, P. Majoroš, M. Horváth,

Poproč – Malá Ida 2:2 (2:0), Paulinský (11 m), Lindvai – Dimun 2.

Tabuľka:

1. Seňa 2 2 0 0 8:1 6

2. Malá Ida 2 1 1 0 5:4 4

3. Dvorníky – Včeláre 1 1 0 0 6:0 3

4.Lok. Košice 1 1 0 0 5:0 3

5. Rožňava 2 1 0 1 6:3 3

6. Budimír 1 1 0 0 3:2 3

7. Kokšov – Bakša 2 0 2 0 4:4 2

8. Poproč 2 0 2 0 3:3 2

9. Kysak 2 0 1 1 5:6 1

10. Perín 2 0 0 2 3:8 0

11. Ždaňa 1 0 0 1 0:6 0

12. Čečejovce 2 0 0 2 0:11 0

Podtatranská, 2. kolo:

Gelnica – Levoča 5:0 (2:0), Maliňák, Marcin, Bandžuch, Schütz, Humeňanský,

Hrabušice – Olcnava 3:5 (2:1), Ovčík 2, Hodák – V. Pollák, P. Pollák, Pižem, Čech,

Ľubica – Nálepkovo 2:1 (2:1), Kirijenko, Kačmárek – T. Gál,

Spišská Stará Ves – Veľká Lomnica 3:1 (0:1), Kostur 2, L. Bednarčík – Luštík,

Kluknava – Vysoké Tatry 1:1 (0:1), Jánošík – Kšenzakovič,

Vikartovce – Harichovce 2:2 (2:0), V. Kubus, J. Diabelko (11 m) – Ontko, M. Bednár (11 m),

Kežmarok – Hranovnica 4:0 (1:0), Tomčák (11 m), M. Novák, Fejerčák, Matalík.

Tabuľka:

1. Kežmarok 2 2 0 0 7:0 6

2. Gelnica 2 2 0 0 7:1 6

3. Olcnava 2 2 0 0 8:5 6

4. Spišská Stará Ves 2 2 0 0 4:1 6

5. Harichovce 2 1 1 0 6:2 4

6. Ľubica 2 1 0 1 3:3 3

7. Veľká Lomnica 2 1 0 1 3:4 3

8. Nálepkovo 2 0 1 1 4:5 1

9. Vikartovce 2 0 1 1 3:4 1

10. Hrabušice 2 0 1 1 6:8 1

11. Vysoké Tatry 2 0 1 1 1:4 1

12. Kluknava 2 0 1 1 1:5 1

13. Hranovnica 2 0 0 2 0:5 0

14. Levoča 2 0 0 2 2:8 0

Šarišská, 2. kolo:

Gaboltov – Koprivnica 0:0, Pušovce – Marhaň 2:2 (1:0), P. Šinglár, Š. Migaš – Babej 2,

Kendice – Ražňany 2:1 (0:1), Jaworek, Kočiško – M. Seman (11 m),

Široké – Čirč 1:1 (1:0), Vozár – Miko,

Kurima – Kamenica 2:1 (1:1), Bezeg, Humeník (11 m) – Šarišský,

Torysa – Šiba 3:0 (0:0), Klembara, Lazorík, Bujňák,

Šarišské Dravce – Chminianska Nová Ves 5:1 (4:0), M. Hovančík 2 (1 z 11 m), Janoško, P. Hovančík, vlastný Bomba – Lackaň.

Tabuľka:

1. Torysa 2 2 0 0 5:1 6

2. Koprivnica 2 1 1 0 3:0 4

3. Široké 2 1 1 0 5:4 4

4. Marhaň 2 1 1 0 3:2 4

5. Čirč 2 1 1 0 2:1 4

6. Ražňany 2 1 0 1 6:3 3

7. Šarišské Dravce 2 1 0 1 6:3 3

8. Šiba 2 1 0 1 6:4 3

9. Kendice 2 1 0 1 2:2 3

10. Kurima 2 1 0 1 2:2 3

11. Gaboltov 2 0 1 1 1:5 1

12. Pušovce 2 0 1 1 3:8 1

13. Kamenica 2 0 0 2 4:6 0

14. Chmin. Nová Ves 2 0 0 2 1:8 0

Zemplínska, 2. kolo:

Budkovce – Čierna nad Tisou 9:1 (5:1), Lukačko 4, Hutaj 2, Bumbera, Ľ. Hlivák, Bubeňko – Džerenga,

Nacina Ves – Lastomír 0:0,

Močarany – Úpor 1:4 (0:2), Komenda (11 m) – Rugolský 4 (1 z 11 m),

Vojčice – Krišovská Liesková 3:1 (1:1), Sarik, Antoš, Čižmár – Pituk,

Čičarovce – Petrovce nad Laborcom 0:4 (0:0), Krajňák 2, Turčík, Lakatoš,

Michaľany – Malý Horeš 2:2 (0:2), Batrin, Bučko – Illéš, Pankovics,

Streda nad Bodrogom – Vinné 0:3 (0:2), Smolák, Firda, Pešta.

Tabuľka:

1. Budkovce 2 2 0 0 12:2 6

2. Úpor 2 2 0 0 9:1 6

3. Petrovce n. Lab. 2 2 0 0 6:0 6

4. Nacina Ves 2 1 1 0 5:1 4

5. Malý Horeš 2 1 1 0 5:3 4

6. Lastomír 2 1 1 0 2:1 4

7. Vojčice 2 1 0 1 3:3 3

8. Krišovská Liesková 2 1 0 1 4:5 3

9. Vinné 2 1 0 1 4:5 3

10. Michaľany 2 0 1 1 4:5 1

11. Močarany 2 0 0 2 2:6 0

12. Streda n. Bodr. 2 0 0 2 1:6 0

13. Čičarovce 2 0 0 2 1:7 0

14. Čierna nad Tisou 2 0 0 2 1:14 0

Vihorlatsko-duklianska, 2.kolo:

Borov – Ptičie 1:0 (0:0), Teraz, Pakostov – Sačurov 4:0 (3:0), Héger 3, S. Ragan,

Lackovce – Hencovce 2:1 (1:1), Kuľha 2 – T. Dzurina,

Zámutov – Sečovská Polianka 3:2 (3:2), Sivák, Frištik, Babinský – Nemčík, Hvozdík,

Stakčín – Bystré 2:0 (1:0), Iskajc, Holovka,

Belá nad Cirochou – Žipov/Čierne 2:0 – nedohrané pre nespôsobilý terén,

Kamenica nad Cirochou – Jasenov 1:0 (1:0), Štofík (11 m).

Tabuľka:

1. Zámutov 2 2 0 0 7:3 6

2. Hencovce 2 1 0 1 8:3 3

3. Belá nad Cirochou 1 1 0 0 2:0 3

4. Bystré 2 1 0 1 4:3 3

5. Stakčín 2 1 0 1 4:3 3

6. Ptičie 2 1 0 1 3:2 3

7. Jasenov 2 1 0 1 2:2 3

8. Lackovce 2 1 0 1 2:3 3

9. Pakostov 2 1 0 1 5:7 3

10. Kamenica n. Cir. 2 1 0 1 2:4 3

11. Borov 2 1 0 1 2:4 3

12. Sačurov 2 1 0 1 3:6 3

13. Žipov-Čierne 1 0 0 1 1:2 0

14. Sečovská Polianka 2 0 0 2 3:6 0

Ďalší program IV. a V. líg

IV. liga

Sever - 5. kolo: Nedeľa 23.8. o 16. hod.: Soľ – Župčany, Ľubotice – Veľký Šariš, Gerlachov – Demjata, Medzilaborce – Spišská Belá, Sabinov – Fintice, Svit – Nižný Hrušov, Záhradné – Raslavice, Kračúnovce – Stará Ľubovňa.

Juh – 5. kolo: Nedeľa 23.8. o 16. hod.: Medzev – Ťahanovce, Pavlovce nad Uhom – Krásnohorské Podhradie, Čaňa – Spišské Vlachy, Kechnec – Cejkov, Košická Nová Ves – Kráľovský Chlmec, Veľké Kapušany – Strážske, Topoľany – Geča, Sokoľany – Rudňany.

V. liga

Košicko-gemerská – 3. kolo: Nedeľa 23.8. o 16. hod.: Ždaňa – Rožňava, Lok. Košice – Seňa, Budimír – Čečejovce, Malá Ida – Kysak, Perín – Poproč.

Zemplínska – 3. kolo: Nedeľa 23.8. o 16. hod.: Petrovce nad Laborcom – Budkovce, Krišovská Liesková – Čičarovce, Malý Horeš – Vojčice, Vinné – Michaľany, Lastomír – Streda nad Bodrogom, Úpor – Nacina Ves, Čierna nad Tisou – Močarany.

Vihorlatsko-duklianska – 3. kolo: Nedeľa 23.8. o 16. hod.: Jasenov – Zámutov, Belá nad Cirochou – Kamenica nad Cirochou, Hencovce – Žipov-Čierne, Sačurov – Lackovce, Bystré – Pakostov, Ptičie – Stakčín, Sečovská Polianka – Borov.

Podtatranská – 3. kolo:Sobota 22.8. o 16. hod.: Gelnica – Harichovce. Nedeľa 23.8. o 10.30 hod.: Olcnava – Ľubica, o 16. hod.: Vysoké Tatry – Vikartovce, Hranovnica – Kluknava, Veľká Lomnica – Kežmarok, Nálepkovo – Spišská Stará Ves, Levoča – Hrabušice.

Šarišská – 3. kolo: Nedeľa 23.8. o 16. hod.: Šiba – Šarišské Dravce, Marhaň – Torysa, Kamenica – Pušovce, Čirč – Kurima, Ražňany – Široké, Koprivnica – Kendice. Utorok 15.9. o 15.30 hod.: Chminianska Nová Ves – Gaboltov.

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články