Slovnaft Cup (Slovenský pohár vo futbale)

Slovenský pohár vo futbale je sútaž, ktorá sa hrá od roku 1969. Od štvrtfinále rocníka 2011/2012 nesie názov Slovnaft Cup.

Vítaz Slovnaft Cupu v nasledujúcej sezóne reprezentuje Slovensko v Európskej lige UEFA.

Najúspešnejším klubom je ŠK Slovan Bratislava s 15 titulmi, nasledujú Inter Bratislava a Spartak Trnava so šiestimi titulmi.

Fanúšikovia v zápase FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava vo finále Slovnaft Cupu.
5
Vulgarizmy, hanobenie národnosti a pyrotechnika. Trnava a Slovan zaplatia za finále pokutyKluby musia predložiť písomné stanovisko k incidentu v tuneli.
5
Tréner Michal Gašparík (vľavo) a asistent trénera Tomáš Prisztács v zápase FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava vo finále Slovnaft Cupu.
23
Gašparík obetoval ligový zápas a má trofej. Sklamaný Weiss: Mal som na lavičke to, čo som malPo hektickom predĺžení prišla trnavská radosť.
23
Abdulrahman Taiwo (vľavo) a Jakub Paur sa tešia po góle v zápase FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava vo finále Slovnaft Cupu.
8
Je to plač, smiech, bláznovstvo, vravel hrdina Trnavy. Zachránila ho operáciaTrnava druhýkrát za sebou vyhrala Slovnaft Cup. Vo finále zdolala Slovan 3:1 po predĺžení.
8
Futbalisti FC Spartak Trnava sa tešia z triumfu v Slovnaft Cupe.
10
Spartak Trnava obhájil triumf v Slovnaft Cupe, proti Slovanu predviedol skvelý obratRozhodujúci gól strelil v predĺžení Paur, v závere pridal ešte poistku Twardzik.
10
Športový TV Program na týždeň: Slovenská reprezentácia bude v príprave na MS čeliť Rakúsku.
Príprava na MS vrcholí, Lobotka môže získať titul a štartuje Giro d'Italia (TV tipy)Športový program na najbližších sedem dní.
FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava: ONLINE prenos z finále Slovnaft Cupu 2022/2023.online
13
Slovnaft Cup: Spartak Trnava vo finále zdolal Slovan a získal trofejSledovali ste s nami ONLINE prenos z finále Slovnaft Cupu 2022/2023: FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava.
13
Na snímke vľavo Jakub Paur a v sklze Jurij Medveděv.
Finále Slovnaft Cupu aj boj o titul majstra sveta. Športový program na dnes (1. máj)Pozrite si prehľad športových udalostí v pondelok 1. mája. Aký je program dňa?
Tréner ŠK Slovan Bratislava Vladimír Weiss st. na tlačovej konferencii.
5
Nastúpi Weiss alebo nie? Musíme hrať aj bez kľúčových hráčov, vraví tréner SlovanaV Slovane sa hovorí o odplate.
5
Tréner Spartaka Trnava Michal Gašparík.
Keď hrá Slovan proti Trnave, je to Slovan ako v Európe, hovorí Gašparík pred finálePred Trenčínom som bol nervóznejší, tvrdí tréner Spartaka pred finále so Slovanom.
Adrián Chovan, brankár Slovana Bratislava.
22
Nikto Slovan tak nezatlačil. Keď začal Weiss nadávať, uverili sme si, tvrdil HašaKitka veľavravne reagoval na nesprávne udelenú penaltu pre Slovan.
22
Zobraziť viac