Aby naše stránky správne fungovali, je potrebné mať zapnutý Javascript.
Futbal
Futbalnet
Hokej
Cyklistika
Tenis
Formula 1
MMA
VIAC
Výsledky
Halové športy
Zimné športy
Ďalšie športy
Život po kariére
Sportnet na východe
Blog
Športové osobnosti
Prehľad
Súťaže
Zväzy
Kluby
Prestupy
Členovia
Archív
Podcasty
Šport v TV
Výsledky
Muži
Ženy
Mládež
Slovenský futbalový zväz
MONACObet liga
III. liga
Slovnaft Cup
Prezidentský pohár
Regions' Cup
Viac
Bratislavský futbalový zväz
Majstrovstvá regiónu - IV. liga BFZ
V. liga BFZ
Pohár BFZ - muži
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Bratislava-mesto
Oblastný futbalový zväz Bratislava-vidiek
Únia ligových klubov
Niké liga
Viac
Západoslovenský futbalový zväz
Majstrovstvá regiónu - IV. liga HUMMEL ZsFZ
V. liga Juhovýchod HUMMEL ZsFZ
V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ
VI. liga Sever HUMMEL ZsFZ
VI. liga Juh HUMMEL ZsFZ
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Nové Zámky
Oblastný futbalový zväz Trnava
Oblastný futbalový zväz Trenčín
Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda
Oblastný futbalový zväz Galanta
Oblastný futbalový zväz Komárno
Oblastný futbalový zväz Levice
Oblastný futbalový zväz Nitra
Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica
Oblastný futbalový zväz Prievidza
Oblastný futbalový zväz Senica
Oblastný futbalový zväz Topoľčany
Slovenský futsal
Niké Futsal Extraliga
Slovenský pohár SF
Viac
Stredoslovenský futbalový zväz
Majstrovsto regiónu - IV. liga
V. liga
VI. liga
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica
Turčiansky futbalový zväz Martin
Liptovský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Kysúc
Oblastný futbalový zväz Lučenec
Oblastný futbalový zväz Rimavská Sobota
Oblastný futbalový zväz Veľký Krtíš
Oblastný futbalový zväz Žiar nad Hronom
Oblastný futbalový zväz Žilina
Oblastný futbalový zväz Zvolen
Oblastný futbalový zväz Dolný Kubín
Plážový futbal Slovensko
Slovenská liga v plážovom futbale
Viac
Východoslovenský futbalový zväz
Majstrovstvo regiónu IV. liga Východ
V. liga Juh dospelí VsFZ
V. liga Sever dospelí VsFZ
VI. liga Košicko-gemerská dospelí VsFZ
VI. liga Podtatranská dospelí VsFZ
Viac
Oblastné súťaže
Mestský futbalový zväz Košice
Oblastný futbalový zväz Košice-okolie
Podtatranský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Prešov
Oblastný futbalový zväz Bardejov
Oblastný futbalový zväz Humenné
Oblastný futbalový zväz Michalovce
Oblastný futbalový zväz Rožňava
Okresný futbalový zväz Stará Ľubovňa
Oblastný futbalový zväz Trebišov
Oblastný futbalový zväz Vranov nad Topľou
Ondavský oblastný futbalový zväz Svidník
Spišský oblastný futbalový zväz
Slovenský futbalový zväz
Viac
Bratislavský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Bratislava-mesto
Oblastný futbalový zväz Bratislava-vidiek
Únia ligových klubov
Viac
Západoslovenský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Nové Zámky
Oblastný futbalový zväz Trnava
Oblastný futbalový zväz Trenčín
Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda
Oblastný futbalový zväz Galanta
Oblastný futbalový zväz Komárno
Oblastný futbalový zväz Levice
Oblastný futbalový zväz Nitra
Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica
Oblastný futbalový zväz Prievidza
Oblastný futbalový zväz Senica
Oblastný futbalový zväz Topoľčany
Slovenský futsal
Viac
Slovenský futsal - Bratislava
Slovenský futsal - Stredoregión
Slovenský futsal - Východoregión
Slovenský futsal - západoregión
Stredoslovenský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica
Turčiansky futbalový zväz Martin
Liptovský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Kysúc
Oblastný futbalový zväz Lučenec
Oblastný futbalový zväz Rimavská Sobota
Oblastný futbalový zväz Veľký Krtíš
Oblastný futbalový zväz Žiar nad Hronom
Oblastný futbalový zväz Žilina
Oblastný futbalový zväz Zvolen
Oblastný futbalový zväz Dolný Kubín
Plážový futbal Slovensko
Viac
Východoslovenský futbalový zväz
Viac
Mestský futbalový zväz Košice
Oblastný futbalový zväz Košice-okolie
Podtatranský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Prešov
Oblastný futbalový zväz Bardejov
Oblastný futbalový zväz Humenné
Oblastný futbalový zväz Michalovce
Oblastný futbalový zväz Rožňava
Okresný futbalový zväz Stará Ľubovňa
Oblastný futbalový zväz Trebišov
Oblastný futbalový zväz Vranov nad Topľou
Ondavský oblastný futbalový zväz Svidník
Spišský oblastný futbalový zväz
Ročník
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
EURO 2024
Program
Tabuľky
Výsledky
Slovenský tím
Všetky tímy
Osemfinále
Štatistiky
Prípravné zápasy
Informácie
14.06.
Skupina A
Skupina A
14.06.
GER
5
Sk. A
SCO
1
Detail zápasu
15.06.
Skupina A
Skupina A
15.06.
HUN
1
Sk. A
SUI
3
Detail zápasu
15.06.
Skupina B
Skupina B
15.06.
ESP
3
Sk. B
CRO
0
Detail zápasu
15.06.
Skupina B
Skupina B
15.06.
ITA
2
Sk. B
ALB
1
Detail zápasu
16.06.
Skupina D
Skupina D
16.06.
POL
1
Sk. D
NED
2
Detail zápasu
16.06.
Skupina C
Skupina C
16.06.
SVN
1
Sk. C
DEN
1
Detail zápasu
16.06.
Skupina C
Skupina C
16.06.
SRB
0
Sk. C
ENG
1
Detail zápasu
17.06.
Skupina E
Skupina E
17.06.
ROU
3
Sk. E
UKR
0
Detail zápasu
17.06.
Skupina E
Skupina E
17.06.
BEL
0
Sk. E
SVK
1
Detail zápasu
17.06.
Skupina D
Skupina D
17.06.
AUT
0
Sk. D
FRA
1
Detail zápasu
18.06.
Skupina F
Skupina F
18.06.
TUR
3
Sk. F
GEO
1
Detail zápasu
18.06.
Skupina F
Skupina F
18.06.
POR
2
Sk. F
CZE
1
Detail zápasu
19.06.
Skupina B
Skupina B
19.06.
CRO
2
Sk. B
ALB
2
Detail zápasu
19.06.
Skupina A
Skupina A
19.06.
GER
2
Sk. A
HUN
0
Detail zápasu
19.06.
Skupina A
Skupina A
19.06.
SCO
1
Sk. A
SUI
1
Detail zápasu
20.06.
Skupina C
Skupina C
20.06.
SVN
1
Sk. C
SRB
1
Detail zápasu
20.06.
Skupina C
Skupina C
20.06.
DEN
1
Sk. C
ENG
1
Detail zápasu
20.06.
Skupina B
Skupina B
20.06.
ESP
1
Sk. B
ITA
0
Detail zápasu
21.06.
Skupina E
Skupina E
21.06.
SVK
1
Sk. E
UKR
2
Detail zápasu
21.06.
Skupina D
Skupina D
21.06.
POL
1
Sk. D
AUT
3
Detail zápasu
21.06.
Skupina D
Skupina D
21.06.
NED
0
Sk. D
FRA
0
Detail zápasu
22.06.
Skupina F
Skupina F
22.06.
GEO
1
Sk. F
CZE
1
Detail zápasu
22.06.
Skupina F
Skupina F
22.06.
TUR
0
Sk. F
POR
3
Detail zápasu
22.06.
Skupina E
Skupina E
22.06.
BEL
2
Sk. E
ROU
0
Detail zápasu
23.06.
Skupina A
Skupina A
23.06.
SCO
0
Sk. A
HUN
1
Detail zápasu
23.06.
Skupina A
Skupina A
23.06.
SUI
1
Sk. A
GER
1
Detail zápasu
24.06.
Skupina B
Skupina B
24.06.
ALB
0
Sk. B
ESP
1
Detail zápasu
24.06.
Skupina B
Skupina B
24.06.
CRO
1
Sk. B
ITA
1
Detail zápasu
25.06.
Skupina D
Skupina D
25.06.
NED
2
Sk. D
AUT
3
Detail zápasu
25.06.
Skupina D
Skupina D
25.06.
FRA
1
Sk. D
POL
1
Detail zápasu
25.06.
Skupina C
Skupina C
25.06.
ENG
0
Sk. C
SVN
0
Detail zápasu
25.06.
Skupina C
Skupina C
25.06.
DEN
0
Sk. C
SRB
0
Detail zápasu
26.06.
Skupina E
Skupina E
26.06.
SVK
1
Sk. E
ROU
1
Detail zápasu
26.06.
Skupina E
Skupina E
26.06.
UKR
0
Sk. E
BEL
0
Detail zápasu
26.06.
Skupina F
Skupina F
26.06.
CZE
1
Sk. F
TUR
2
Detail zápasu
26.06.
Skupina F
Skupina F
26.06.
GEO
2
Sk. F
POR
0
Detail zápasu
29.06.
Osemfinále
Osemfinále
29.06.
SUI
2
Osemfinále
ITA
0
Detail zápasu
29.06.
Osemfinále
Osemfinále
29.06.
GER
2
Osemfinále
DEN
0
Detail zápasu
30.06.
Osemfinále
Osemfinále
30.06.
ENG
2
PP
Osemfinále
SVK
1
Detail zápasu
30.06.
Osemfinále
Osemfinále
30.06.
ESP
4
Osemfinále
GEO
1
Detail zápasu
01.07. 18:00
Osemfinále
Osemfinále
FRA
01.07. 18:00
-
BEL
Osemfinále
-
Detail zápasu
01.07. 21:00
Osemfinále
Osemfinále
POR
01.07. 21:00
-
SVN
Osemfinále
-
Detail zápasu
02.07. 18:00
Osemfinále
Osemfinále
ROU
02.07. 18:00
-
NED
Osemfinále
-
Detail zápasu
02.07. 21:00
Osemfinále
Osemfinále
AUT
02.07. 21:00
-
TUR
Osemfinále
-
Detail zápasu
05.07. 18:00
Štvrť.
Štvrťfinále
ESP
05.07. 18:00
-
GER
Štvrťfinále
-
Detail zápasu
06.07. 18:00
Štvrť.
Štvrťfinále
ENG
06.07. 18:00
-
SUI
Štvrťfinále
-
Detail zápasu
ObFZ Michalovce
Futbalnet
Prehľad
Súťaže
Komisie
Viac
Muži
Mládež
Oblastný futbalový zväz Michalovce
VII. liga mužov ObFZ Michalovce
VIII. liga mužov ObFZ Michalovce
Superpohár ObFZ Michalovce mužov
Pohár ObFZ Michalovce mužov
Viac
Športovo-technická komisia
Disciplinárna komisia
Komisia delegátov
Komisia mládeže
Komisia rozhodcov
Matričná komisia
Odvolacia komisia
Revízna komisia
Trénersko-metodická komisia
Volebná komisia
Výkonný výbor
Úradné správy
Uznesenia odborných komisií
Obsadenie rozhodcov a delegátov
Legislatíva
Stanovy ObFZ
Rozpis súťaží ObFZ
Štatúty odborných komisii ObFZ
Poriadky SFZ
Pravidlá futbalu
Zákony SR
Štruktúra ObFZ
Orgány ObFZ
Komisie ObFZ
Sekretariát ObFZ
Dokumenty - tlačivá
Dokumenty
Tlačivá
Články a novinky ObFZ
36. ročník pre sezónu 2022/2023
36. ročník vianočného turnaja žiakov - Predbežný rozpis
23. nov 2022 o 09:20
VTŽ - predbežný rozpis.pdf
Stiahnuť
Súvisiaci obsah
pi 12:35
Ocenenie víťaza IV. ligy starších žiakov U-15 súťaží ObFZ 2023/2024.
pi 12:35
12.06.2024
Ocenenie víťaza IV. ligy mladších žiakov U-13 súťaží ObFZ 2023/2024
12.06.2024
11.06.2024
Termínová listina súťaží ObFZ Michalovce pre súťažný ročník 2024/2025
11.06.2024
28.03.2024
Úradná správa č.36 z 27.03.2024
28.03.2024
03.03.2024
Víťazom finálového turnaja 1. ročníka „Turnaja ObFZ Michalovce družstiev prípraviek U11 FO a FK v halovom futbale“ pre sezónu 2023/2024 TJ FK Družstevník Trhovište
03.03.2024
26.02.2024
Finálový turnaj 1. ročníka „Turnaja ObFZ Michalovce družstiev prípraviek U11 FO a FK v halovom futbale“ pre sezónu 2023/2024 - materiály
26.02.2024
18.02.2024
1. ročník „Turnaja ObFZ Michalovce družstiev prípraviek U11 FO a FK v halovom futbale“ pre sezónu 2023/2024 - kvalifikačné turnaje
18.02.2024
12.02.2024
1. ročník „Turnaja ObFZ Michalovce družstiev prípraviek U11 FO a FK v halovom futbale“ pre sezónu 2023/2024 - materiály
12.02.2024
11.02.2024
Víťazom finálového turnaja 1. ročníka „Turnaja ObFZ Michalovce družstiev ml. žiakov U13 FO a FK v halovom futbale“ pre sezónu 2023/2024 OŠK Vinné
11.02.2024
06.02.2024
Finálový turnaj 1. ročníka „Turnaja ObFZ Michalovce družstiev ml. žiakov U13 FO a FK v halovom futbale“ pre sezónu 2023/2024 - materiály
06.02.2024
05.02.2024
1. ročník „Turnaja ObFZ Michalovce družstiev mladších žiakov U13 FO a FK v halovom futbale“ pre sezónu 2023/2024 - 2. turnaj vo Veľkých Kapušanoch
05.02.2024
29.01.2024
1. ročník „Turnaja ObFZ Michalovce družstiev mladších žiakov U13 FO a FK v halovom futbale“ pre sezónu 2023/2024
29.01.2024
Nasledujúce
Najčítanejšie
Najnovšie
4 hod
24 hod
7 dní
1.
1
Borbély: Calzona ma presvedčil. Mohli sme zlikvidovať veľmoc a zaslúžene postúpiť
2.
2
Slovanista zatienil stomiliónové hviezdy. Chýbalo málo, mohol byť superhrdinom
3.
3
Škriniar počas rozhovoru plakal. Nemám slov, smútil
4.
4
EURO 2024: Slovensko po obetavom výkone končí, od postupu ho delili sekundy
5.
5
Bolestivá prehra. Slováci boli minútu od štvrťfinále, na EURO však končia
6.
6
Slováci boli lepší, píšu Briti. Favorit minútu od krachu, zachránili ho spásonosné nožničky
7.
7
Online futbal: Španielsko - Gruzínsko na EURO 2024 (LIVE, dnes)
Nachádzate sa tu:
Domov
»
Futbalnet
»
ObFZ Michalovce
»
Štruktúra ObFZ
»
Komisie ObFZ
»
Trénersko metodická komisia
»
Vianočný turnaj žiakov
»
36. ročník pre sezónu 2022/2023