Konferenčná liga

Juraj Kucka sa teší po strelenom góle v zápase KÍ Klaksvík - ŠK Slovna Bratislava.
št 20:4064
Slovan s predstihom oslavuje postup zo skupiny, na Faerských ostrovoch však musel otáčaťProti Klaksvíku sa dvoma gólmi blysol Kucka.
št 20:4064
Tréner Michal Gašparík.
št 19:57
Spartak zabojuje o ďalšie body. Zostavy zápasu Trnava - Ludogorec RazgradPozrite si zostavy zápasu FC Spartak Trnava - Ludogorec Razgrad v rámci skupiny H v Európskej konferenčnej lige.
št 19:57
Spartak Trnava - Ludogorec Razgrad: ONLINE prenos zo zápasu Európskej konferenčnej ligy (skupina H).online
št 18:003
Konferenčná liga: Spartak Trnava siahal na body, inkasoval však v závereSledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu Európskej konferenčnej ligy: Spartak Trnava - Ludogorec Razgrad.
št 18:003
Juraj Kucka, Jaromír Zmrhal a Jaba Kankava počas tréningu ŠK Slovan Bratislava pred zápasom na pôde KÍ Klaksvík.
št 17:451
Slovan môže proti Klaksvíku potvrdiť postup. Oba tímy nastúpia bez lídrov (zostavy)Pozrite si zostavy zápasu KÍ Klaksvík - ŠK Slovan Bratislava v zápase skupiny A v Európskej konferenčnej lige.
št 17:451
KÍ Klaksvík - ŠK Slovan Bratislava: ONLINE prenos zo zápasu Európskej konferenčnej ligy (skupina A).online
št 15:45
Konferenčná liga: Slovan Bratislava zdolal Klaksvík a postúpil do vyraďovacej častiSledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu Európskej konferenčnej ligy: KÍ Klaksvík - Slovan Bratislava.
št 15:45
Tréner Slovana Vladimír Weiss starší a Juraj Kucka.
št 07:104
Weiss pred Klaksvíkom: Mám rešpekt pred každým súperom. Dáme do toho sto a viac percent (Sportnet podcast)Vypočujte si štvrtkovú časť denného športového podcastu portálu Sportnet.sk, v ktorom si zhrnieme to najdôležitejšie, čo sa udialo v športovom svete.
št 07:104
Futbalisti Spartaka Trnava s fanúšikmi.
št 00:00
Trnava sa chce odplatiť za vysokú prehru, dopredu ju bude hnať plný štadiónZverencov Michala Gašparíka čaká posledný domáci zápas v Konferenčnej lige.
št 00:00
Sharani Zuberu a Lukáš Pauschek.
št 00:00
Slovan môže v Klaksvíku spečatiť postup. Pauschek: Čaká nás nepríjemný súperObranca Slovanu takisto upozorňuje na trávnik domácich.
št 00:00
Vľavo Patrik Hrošovský.
št 00:00
Hrošovského Genk zabojuje o postup v Taliansku, Plzeň cestuje na neutrálnu pôduV skupine G je ako v jedinej rozhodnuté o postupujúcich.
št 00:00
Tréner Slovana Vladimír Weiss st.
st 20:29
Slovan musí potvrdiť postup, inak by to bola tragédia, varuje Weiss. Nastúpi Marcelli?Weiss vyjadril k úspechom Klaksvíku i celých Faerských ostrovov obdiv.
st 20:29
Nachádzate sa tu:
Domov»Futbal»Konferenčná liga