05.10.2024
05.10.2024
Lukáš Letenay (vpravo) sa teší z gólu.
Ivan Mriška30.09.2024
Prešiel si temným obdobím. Z druhej ligy prestúpil do Česka a odohral životný zápasLukáš Letenay mal fantastické čísla.
Momentka zo zápasu Bohemians Praha 1905 - SK Slavia Praha 0:4 v 10. kole českej Chance ligy.
29.09.20241
Pražské derby bolo jasnou záležitosťou, Slavia nastrieľala Frühwaldovi až štyri gólyIvan Schranz absentoval v drese Slavie, trápi ho svalové zranenie.
29.09.20241
Lukáš Letenay.
28.09.2024
28.09.2024
Slovenský futbalista Lukáš Haraslín v drese Sparty Praha.
27.09.2024
Sparta utrpela prvú ligovú prehru, Haraslínovi pokazil radosť ofsajdSparta je v tabuľke druhá o skóre za mestským rivalom.
27.09.2024
Slovenský futbalista Adam Griger pri premiére v českej lige.
Miroslav Kováčik23.09.2024
V Česku zažiaril mladý slovenský útočník. Kde ste ho vôbec vzali, pýtal sa novinárAko sa darilo slovenským futbalistom v zahraničí?
Hráči Sparty Praha.
22.09.2024
Sparta aj bez Haraslína potvrdila rolu favorita, Olomouc zachránil KlimentSparta sa vrátila na prvé miesto v tabuľke.
22.09.2024
Momentka zo zápasu Hradec Králové - Slovácko v 9. kole Chance ligy.
21.09.2024
Griger debutoval vo veľkom štýle, Slavii stačil proti Plzni len polčasAdam Griger je v Hradci Králové na hosťovaní zo španielskej Granady.
21.09.2024
Futbalisti Slavia Praha oslavujú gól.
17.09.2024
Slavia aj bez Schranza získala tri body. Tvrdoň si pripísal ďalšiu asistenciuPlzeň takisto zvíťazila v dohrávke 6. kola.